Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

Sta se desilo ono kada je u tb servirao Lojd za set pa su neko kao svetlo proveravali, bila pauza je l se to kao Sasa zalio na nesto?

 

Kakav momentum za onu pauzu, od 2 min, jbt

 

Inace pogubio se pre toga jos kada je servirao za prvi, pa u drugom mu se Sasa nudio da vrati brejk... i tako.

 

Edit: Misa ne zna za tu pauzu pre servisa Lojda u tb za prvi set, nije video [emoji849]

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, ciao said:

Iz dva razloga ja bih rekla, jedan je da je vlaga manja u ranijem terminu a drugi da ima vise vremena da se odmori za sledeci mec. Gresim?

 

ne znam kolika je bas razlika u tih par sati koje ce cekati da se zavrsi zenski mec (ako si mislila samo na raspored u nocnom teminu).

na prognozi vidim da kao ocekuju neke pljuskove tokom veceri, sto bi znacilo zatvaranje krova.

 

 

30 minutes ago, noćna frajla said:

Sta se desilo ono kada je u tb servirao Lojd za set pa su neko kao svetlo proveravali, bila pauza je l se to kao Sasa zalio na nesto?

 

Kakav momentum za onu pauzu, od 2 min, jbt

 

Inace pogubio se pre toga jos kada je servirao za prvi, pa u drugom mu se Sasa nudio da vrati brejk... i tako.

 

Edit: Misa ne zna za tu pauzu pre servisa Lojda u tb za prvi set, nije video emoji849.png

 

gledala sam na mute, pa ne znam sta su komentatori rekli o cemu se radi, ali Zverev se negde pred kraj 1. seta zalio kako mu smeta sta se prikazuje na velikom ekranu na stadionu: stavljaju krupne kadrove, sto mu kao vise smeta, umesto da daju onaj opsti prikaz terena. Na slicno se zalio i u jednom prethodnom mecu.

 

sto se tice poena u TB, neki  kazu da je sudija resila da tad resi taj problem (sto je totalno suludo), a neki drugi kazu da je Zverev trazio da vidi ponovo loptu u poslednjem poenu (to bi na normalnim mecevima bio chelendz, a sad posto se sve i onako radi automatski nema uopste smisla to gledati jer se odluka nece promeniti, ali sudije ponekad dozvoljavaju da se to ponovo prikaze da bi kao igraci videli za koliko tacno su promasili). elem, kao nije moglo odmah da se to prikaze, pa je sudija telefonirala "reziji" i to je potrajalo. ljudi komentarisu da je to ogromna greska sudije, da to nije smela da dozvoli/uradi jer je time uticala na Harisa, koji se spremao da servira i totalno je izgubio ritam i koncentraciju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

gledala sam na mute, pa ne znam sta su komentatori rekli o cemu se radi, ali Zverev se negde pred kraj 1. seta zalio kako mu smeta sta se prikazuje na velikom ekranu na stadionu: stavljaju krupne kadrove, sto mu kao vise smeta, umesto da daju onaj opsti prikaz terena. Na slicno se zalio i u jednom prethodnom mecu.

 

sto se tice poena u TB, neki  kazu da je sudija resila da tad resi taj problem (sto je totalno suludo), a neki drugi kazu da je Zverev trazio da vidi ponovo loptu u poslednjem poenu (to bi na normalnim mecevima bio chelendz, a sad posto se sve i onako radi automatski nema uopste smisla to gledati jer se odluka nece promeniti, ali sudije ponekad dozvoljavaju da se to ponovo prikaze da bi kao igraci videli za koliko tacno su promasili). elem, kao nije moglo odmah da se to prikaze, pa je sudija telefonirala "reziji" i to je potrajalo. ljudi komentarisu da je to ogromna greska sudije, da to nije smela da dozvoli/uradi jer je time uticala na Harisa, koji se spremao da servira i totalno je izgubio ritam i koncentraciju.

Ono je nedopustivo bilo stvarno. Kakav trenutak, covek servira za set i ode fokus, cao zdravo, pauza od 2 fakin min, ceka da neko nesto uradi, uzas.

Inace nije Sasa trazio proveru, bar koliko znam, ali se nesto zalio i pokazivao na gore rukom. Nisam iz prve obracala paznju, a ni Sajmon Rid nije bio bas upoznat, osim sto je komentarisao da to nije u redu.

 

I da kazu da je Sasa vec tako nesto slicno radio u nekom prethodnom mecu... ccc ovaj next gen, kakva nevaspitana banda, mogla bi da popije neke batine dobre, na terenu, ofc

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, wwww said:

ne znam kolika je bas razlika u tih par sati koje ce cekati da se zavrsi zenski mec (ako si mislila samo na raspored u nocnom teminu).

na prognozi vidim da kao ocekuju neke pljuskove tokom veceri, sto bi znacilo zatvaranje krova.

 

 

 

 

Mislila sam da on igra u "Sashinom" terminu , po meni bolje bi mu bilo da je vec zavrsio mec a Sasha nek ceka

Link to comment
Share on other sites

Zverev je izjavio da očekuje meč između Matea i Novaka da traje 5h i da puzeći izlaze sa terena. Ne znam da li je to bila neka zajebancija, ali mislim da je ovo malo grublja šala :s_d:

 

Meni je čudno, jer ne verujem da sam imao prilike da tako nešto čujem od BIG4, a odigrali su silna polufinala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

Nije mi jasno, bunio se u ranijim mecevima, bunio se ranije tokom seta da mu smeta, kako on moze biti kriv sto su to resavali bas u tom trenutku?
A Haris je pukao gem sa 0 kad je servirao za set i kad nije bilo nikakvih ometanja...

Nije valja sudija sama tražila provjeru baš tad? Ako je Saša tad tražio proveru, na set lopi u TB-kriva je i sudija naravno, ali i da nije zvala, on bi počeo da se raspravlja da njom i opet bi otišlo par minuta...

Zverev je dobro znao šta radi nekome ko je prvi put u četvrtfinalu....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Zverev je izjavio da očekuje meč između Matea i Novaka da traje 5h i da puzeći izlaze sa terena. Ne znam da li je to bila neka zajebancija, ali mislim da je ovo malo grublja šala :s_d:

 

Meni je čudno, jer ne verujem da sam imao prilike da tako nešto čujem od BIG4, a odigrali su silna polufinala.

posle meca s Sinerom, a i sad posle ovog meca, Zverev je na terenu u intrvjuu kada su ga pitali da prokomentrise naredni mec (protivnika) rekao da se nada da ce da igraju 8h i da dodju puzeci na njegov mec. Naravno, u sali (koliko je sala uspesna - to je drugo pitanje - publika se bas i nije grohotom smejala). U sustini je kopirao nesto sto su i ranije neki igraci u sali komentarislai, izmedju ostalog i Novak svojevremeno.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...