Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

mislim da se Botikovo prezime pravilno izgovara van Zandshulp ............... znam nesto malo holandskog, i po analogiji sa nekim drugim recima koje imaju sch, za razliku od nemackog oni uglavnom izgovaraju kao sh ..................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Medvedevu je ovo tek četvrto polufinale slema, a treće uzastopno na USO. Rus najbolje igra u Americi :classic_laugh:

 

Koliko su veliki brojevi BIG3 dovoljno govori da imaju brojeve redom 46, 41, 35 polufinala...

 

Još ovaj koji ima 41 polufinale, sutra ima šansu za 42, a dokle će ići, samo Bog zna, ne bi me uopšte iznenadilo da ide na 50+

 

Pa i Endi koji se teško povredio sa 29 godina, ima 21 polufinale.

Link to comment
Share on other sites

Kakve poene izvlači ova mala iz trka :Hail:

Da vidimo sad od čega je.

Nešto se ne sećam da se Svitolina ranije ovako drala pri udarcima.

Fenomenalni poeni, sjajne su obe. Koliko je ovo meni lepši tenis od besomučnog udaranja pa šta uđe.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sabalenkin tenis je negledljiv totalno, mada mislim da bi Lejla nju lakse dobila nego Krejcikovu,ova druga je bistrija i vise miksuje, a dobra je i u defanzivi, Sabalenka je dvodimenzionalna. 

Bravo za Lejlu, tako mi je bilo zao kad je izgubila prednost od 5 2. 

Svitolina je tad naprasno ukljucila Sonegove "sirene" i pocela da zavija bas onako na kvarnjaka i uspela je da je poremeti ali na 5 5 dete se opet pribralo. 

Tako je slatka i pametna, a u toj haljinici mi izgleda kao klizacica na ledu 🥰

Neka bude finale Radukanu Fernandez:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Aleksandar Makedonski je kao dete pokorio svet kao dete, lol
 
To su zapadnjaci izmislili, dete je otprilike sa petnaest godina, sve dalje godine su već zrele godine.
Pre su se devojcice udavale sa 12, a prosecan zivotni vek bio 30 godina, malo je glupo praviti takva poredjenja, zar ne?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...