Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ako se ne varam, tačno to je White i bio na papiru, pre sezone. Ali ona povreda ga je stvarno totalno upropastila.

 

Naravno. On je pripreme zapoceo vrhunski, na zalost nije dugo potrajalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Ako se ne varam, tačno to je White i bio na papiru, pre sezone. Ali ona povreda ga je stvarno totalno upropastila.

Ne samo na papiru, on je proveren EL igrač. Radonjić je znao kakvog igrača dovodi.

Evo, Jordan Mickey je slobodan igrač ... nemam ništa protiv. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je Vajt pokazao na onom turniru gdje se povrijedio je skroz neka druga dimenzija za ovo sad posle povrede. Visio je na obrucu svako drugi napad, letio na obe strane terena. Ovo sad je losa kopija Boriše u najdubljem kanalu, realno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali mi i ovako nije jasno zašto nema bar jedna akcija za njegovo kucanje, kao nekad u Žalgirisu. 

Odigra pik sa plejmejkerom na sredini, plej krene levo, a on desno ka košu, gde dobija blok i prazan prostor za zicer. 

Dva puta da se to proda po meču, jedna trojka da se ubode i sasvim ok poenterski učinak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

Na ovo sam mislio u prethodnom postu. Prilično jednostavna akcija, a a on stvoren za let. 

 

Da, da, znam, fali nam Pangos... 

 

Sta ce mu Pengos kad ima Pefija... 1:10. 😄

 

Samo gledajte poteze Vajta iz prethodnih sezona, on je bio sve samo ne mekan igrac. Uvek hrabro na ofanzivni skok i to da zakuca. Jednostavno jasno je da je do psihe i gubitka samopouzdanja, plus i cini mi se par kila izgubio.

 

Al sta je tu je, ukoliko Radonjic bude resio da ga precrta nema nikakvih problema tu oko sporazumnog raskida.

 

Al otom potom o tome svemu za 15-20 dana cim se zavrsi Kls.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Cavani said:

Radonja vec drugi put smanjuje minutazu i uvodi Vajta kada malo opadne intenzitet u drugom poluvremenu, kao da ne veruje u njegogu cvrstinu za ovakve utakmice, dok je Lazarevicu povecao minutazu.

Koliko je Vajta psihički osakatila povreda i koliko se boji pokazuje ovo zakucavanje od sinoć.

 

 

 

Jedva da je dotakao obruč a noge su u vertikali bile što je moguće dalje od obruča tj išao je glavom napred.

Iz TV kadra bi se videlo bolje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

Na ovo sam mislio u prethodnom postu. Prilično jednostavna akcija, a a on stvoren za let. 

 

Da, da, znam, fali nam Pangos... 

 

Sam si i odgovorio, jednostavno nemamo bekove tog kapaciteta, odnosno pregleda igre, anticipacije, preciznosti pasa.. a nije baš lako prodavati takve akcije ni kada imaš takve igrače (tipa Jović i Kvinsi). Za naš trenutni tim je iskreno i alejup u kontri 2 na 0 koji se završava polaganjem - misaona imenica. Probaše beše Kalinić i Dobrić protiv CedOli, baš je smešno ispalo. Marković je trebalo da popuni tu rupu anticipatora i dodavača i imao je par pasova tokom sezone koje Ivanović i Volters ne bi mogli da bace. Ali videsmo juče kako Marković pleše po terenu, muči se da prevede protiv Madara.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tri Korne Penal said:

 

Od kada se zaustavlja igra I preti pražnjenjem dvorane na skandiranje  Lopovi, Lopovi?? Teska glupost.... za bacanje tvrdih predmeta i sl, naci/rasisticka skandiranja  da, ali...

 

 

Mislim da se na vredjanje reagovati mora odlukom ABA. Nisam siguran, ali mislim da je tako vec nekoliko sezona.

Link to comment
Share on other sites

Sad stigao da pogledam snimak Obrknezeviceve bravure. Cista lopta za nas jer Hollins pre nego sto je loptom pogodio Puntera u autu nije nagazio liniju. Jedino sto se na snimku na ABA ne vidi je da li je Hollins eventualno dodirnuo loptu pre nego sto je ona napustila ruke Puntera pri izvodjenju auta. Ali tada se to sudi odmah, a ne sa kasnjenjem nakon sto se cela situacija sa autom desila. I ako se sudi onda bi to trebala biti tehnicka jer se radi o nedozvoljenom ometanju izvodjenja auta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Ridji said:

Koliko je Vajta psihički osakatila povreda i koliko se boji pokazuje ovo zakucavanje od sinoć.

 

 

 

Jedva da je dotakao obruč a noge su u vertikali bile što je moguće dalje od obruča tj išao je glavom napred.

Iz TV kadra bi se videlo bolje

Ti si okacio bolju verziju. 😄

 

Njegovih drugih 2 poena tj. druga kontra samo sto nije promasio.

 

12 minutes ago, Čvarkov said:

Znam da je rano i da sezona još nije gotova. Za sl sezonu imam samo jednu želju:

 

AccurateDisloyalAsiantrumpetfish-size_re

Ima Guduric ugovor za narednu sezonu u Feneru a on sigurno nije  za precrtavanje tamo bili trener Djordjevic ili Itudis. Jedino neko cudo da se desi.

 

Strpimo se jos 20ak dana... 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, drakon1 said:

Kako mislis, nije?

Pa čini mi se da je bilo nebulozno pravilo, znam da sam ranije vidjao na nekim domaćim utakmicama, da se igrač koji stoji u autu (obema nogama) tretira kao da “ne utiče na igru”, pa bi po tome ovo bila dobra odluka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...