Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

24 minutes ago, uini said:

nisi se dopao lakiju :lol_2:

 

16 minutes ago, bodo said:

znamo se mi još iz ZG i utakmice protiv opet jbt Cedevite kada smo okupirali jedan dobar dio tribine iza koša. Imali deset razlike u zadnjoj četvrtini da bi u izgubili u neizvesnoj završnici. neće nas nešto ta Cedevita kad skupa pratimo 😁

 

Ala si zločest!!! :smiley13:

 

Do tada bio doslovno savršen dan, obišao sa ženom Ljubljanu, bio u starom kraju, naišao na komšinicu od pre više od 40 godina, žena doslovno zaplakala kad me videla, posle dobro klopali, super susret s Bodom, atmosfera u hali sjajna i onda nailaze ovi naši pajseri i Radonja i useru ti čitav doživljaj do balčaka.

 

Uopšte mi ne bi teško palo da je CedOli odigrao nešto, oni takođe duplo golo ali količina naših gluposti je ipak bila odlučujuća.

 

Jbg ne da se usranom do potoka.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 1945 said:

 

Opustite se ljudi, pregazicemo ih, ova utakmica ce se vec 23. oko 21h zaboraviti.

I opet, moglo bi da se prestane sa ovim lako cemo, pregazicemo ih i ostalim glupostima. 

Mislim, i ja verujem da prolazimo, verujem i u titulu ali i veca cuda su se desavala od toga da mi ovako nedoreceni izgubimo u ponedeljak od dobre ekipe.

Vec smo gubili utakmice kada je bio spreman razanj, Alba nas je recimo rasrafila ovde kada su svi uracunali pobedu, uostalom imas i primer iz komsiluka sta se desava kada se  krene sa nadmenim stavom, imas i Cibonu..

Samo skomno i jako, a strah od poraza mora uvek da postoji.

Daleko smo mi od pozicije da ikom pretimo ili da ikog shvatamo olako.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

 

Opustite se ljudi, pregazicemo ih, ova utakmica ce se vec 23. oko 21h zaboraviti.

Još samo ovo od mene za danas. Posle Zvezde meni je Olimpija najdraži klub sa ovih prostora a Slovenija kao drugi dom. Tu sam proveo svoje najljepše godine života. Odlazio na njihove utakmice u EL kada su bili zaista dobri i osobno poznajem dosta igrača iz tog perioda. Izlazili smo u iste klubove po Ljubljani i družili se mi nogometaši i košarkaši. Tako da jedino što bih mogao progutati je da onu uzmu titulu u nekom ludom scenariju. Odnosno da se bolje izrazim najmanje bi mi bilo krivo. Sve ostalo bi me jako rastužilo. Zvezdu volim već više od 45 godina dušom i srcem ❤️

  • Like 8
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, bodo said:

Još samo ovo od mene za danas. Posle Zvezde meni je Olimpija najdraži klub sa ovih prostora a Slovenija kao drugi dom. Tu sam proveo svoje najljepše godine života. Odlazio na njihove utakmice u EL kada su bili zaista dobri i osobno poznajem dosta igrača iz tog perioda. Izlazili smo u iste klubove po Ljubljani i družili se mi nogometaši i košarkaši. Tako da jedino što bih mogao progutati je da onu uzmu titulu u nekom ludom scenariju. Odnosno da se bolje izrazim najmanje bi mi bilo krivo. Sve ostalo bi me jako rastužilo. Zvezdu volim već više od 45 godina dušom i srcem ❤️

Bodo, da nisi ti Milenko Aćimović?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Cavani said:

Samo skomno i jako, a strah od poraza mora uvek da postoji.

Sustina.

 

Meni su one pobede u derbiju u prvom delu Aba i u finalu Kupa najdraze jos od one trojke Gudurica, mada su i one iz Plej ofa Abe 2015 podjednako drage, bas zbog tolike njihove pompe ove sezone. Tako se to radi, gospodski, pustis ih da uzlete i onda ih sacekas da dodju na tvrdo. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

Bodo, da nisi ti Milenko Aćimović?

Ne,on mi je bio suigrač.doduse on je tada bio junior koji se priključio seniorskoj ekipi i poslije je bio i u našoj Zvezdi. I Stojanović mi je bio suigrač, trener koji nam je donio titulu. Poslije je vodio reprezentaciju Slovenije. Duša od čovjeka, svirao je i gitaru dobro , EKV mu omiljena grupa. Navijač Partizana je bio tada. Nebitno ali znali smo se malo tako bockati. I ako je tko dobro upoznat sa Slovenskom reprezentacijom , Primož Gliha, Hrvatskoj dao tri gola u remiju u Splitu.on pak suigrač u dva kluba.

Edited by bodo
  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Pa pazi, nisi to morao da napises, svi mi bismo najradije, ako vec ne moze Zvezda, da osvoji Olimpija. Partizan nam je najveci rival, a Buducnost u zadnjih nekoliko sezona onako najhejterskiji nastrojen. Tako da je to no brainer.

Ja sam napisao onako od srca jer tu ima još klubova sa bivših prostora koji nisu Partizan ili Budućnost. Evo recimo nekada nisam mogao smisliti Cibonu a danas mi ih je nekako i žao na šta su spali.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

I opet, moglo bi da se prestane sa ovim lako cemo, pregazicemo ih i ostalim glupostima. 

Ne mislim da ce biti lako, ali verujem u to da cemo ih pregaziti 10 do 15 razlike. Sad bi potpisao i pola kosa razlike za nas i sve to stoji, ali u pobedu mora da se veruje i izaci sa stavom da smo duplo jaci i na terenu i na tribinama i da nemaju sta da traze pred punim pionirom. Pa kako bude bude. Sad vremena za kritiku nema, samo podrska. Kritiku i svodjenje racuna kad osvojimo Abu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bodo said:

Ja sam napisao onako od srca jer tu ima još klubova sa bivših prostora koji nisu Partizan ili Budućnost. Evo recimo nekada nisam mogao smisliti Cibonu a danas mi ih je nekako i žao na šta su spali.

Ne zameram ništa samo kažem da se 99% nas poklapa sa ovim što pišeš. A lično volim Slovence.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Ne zameram ništa samo kažem da se 99% nas poklapa sa ovim što pišeš. A lično volim Slovence.

Još nešto vezano za Sloveniju. To je jedina država od bivših republika u kojoj sam više od desetaka puta dolazio za Zvezdinim obilježjima i nikada, baš nikada nisam imao neugodnosti. Jučer pak i Laki i ja i još moja žena nismo  imali sal ili dres ali doslovce smo bili okruženi navijačima Olimpije ali smo se na svaki Zvezdinu kos radovali kao deca. Čak štoviše meni je slovenski skoro kao materinji pa sam se skompao i sa redarom jednim i pričao sa navijačima Olimpije najnormalnije na slovenskom i bez ijednog najmanjeg incidenta. To je ono što mene oduševljava. Inače bilo je naših navijača ,po mojoj procjeni nekih 300tinjak i osim malih dovikivanja ništa da bi morala policija ili security reagirati.  Najsmješnija scena , publika nezadovoljna nekim odlukama sudija započne uzvikivat cigani, cigani na šta se nadovezu naši i krenu mi smo cigani , najjači smo najaci i smeh nakon toga. 

  • Like 15
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoć je Zvezda odigrala 110. tu utakmicu sa produžecima u svojoj istoriji. 62 pobede i 48 poraza. Prvu utakmicu sa produžecima koju je i izgubila igrala je 1965 godine. Najviše je takvih utakmica igrala sa Partizanom 13 (7-6) potom sa Radničkim Bg i FMP-om po 9.

Juče je prvi put igrala sa Olimpijom produžetke u istorijatu njihovih susreta i izgubila. U aba ligi je igrala računajući i onaj sinoć 16 puta produžetke. U evroligi 12 puta. Zadnje četri utakmice koje je igrala u produžecima je izgiubila.

Najviše utakmica sa produžecima je igrala u sezonama 2003-04 6 utakmica i 1997-98 5 utakmica. 2002-04 5-1 skor a 1997-98 3-2.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

i dalje nisi dostigao beonegra, koji je fritroua pitao da nije radisav curcic i za svaki slucaj stao u stavu mirno pored pc-a. 

 

Jbt kako sam uspeo da propustim taj epski trenutak????????????

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, daba said:

Sinoć je Zvezda odigrala 110. tu utakmicu sa produžecima u svojoj istoriji. 62 pobede i 48 poraza. Prvu utakmicu sa produžecima koju je i izgubila igrala je 1965 godine. Najviše je takvih utakmica igrala sa Partizanom 13 (7-6) potom sa Radničkim Bg i FMP-om po 9.

Juče je prvi put igrala sa Olimpijom produžetke u istorijatu njihovih susreta i izgubila. U aba ligi je igrala računajući i onaj sinoć 16 puta produžetke. U evroligi 12 puta. Zadnje četri utakmice koje je igrala u produžecima je izgiubila.

Najviše utakmica sa produžecima je igrala u sezonama 2003-04 6 utakmica i 1997-98 5 utakmica. 2002-04 5-1 skor a 1997-98 3-2.

2093/04  od 6 produžetaka 3 su bila na utakmicama Kupa u NS.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Laki21 said:

 

Jbt kako sam uspeo da propustim taj epski trenutak????????????

 

prvi fritrouov upis na forumu je sam po sebi bio spektakularan, beo je ispratio to sa zakucavanjem iza ledja

ima tome 10+ godina, mozda 12 🙃

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, uini said:

 

prvi fritrouov upis na forumu je sam po sebi bio spektakularan, beo je ispratio to sa zakucavanjem iza ledja

ima tome 10+ godina, mozda 12 🙃

 

Jbg kad ne pratim fabulu radnje:classic_sad:

 

BTW, nemam više plusića i šta ćemo sad?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...