Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kad je Simon ubacio prvu trojku, znao sam da dobijamo :smiley2: 

 

Uživanje je bilo gledati utakmicu. Sve je bilo smisleno i odlično odrađeno. Da smo kompletni, to bi tek bilo ludilo...

 

Bravo momci! Radonju potpisati na neodređeno, a otkupnu klauzulu na 7 nula :18:...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odusevljen, raspamecen, place mi se od srece, i zelim da izgrlim svakog igraca ponaosob ( ok Kuzu i Simonu bih bacio petaka😀)

Radonja kralju, kako si poslozio ove momke, srce mi je puno🥰

Edited by Gudura
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Radonja said:

536032432615f525db6e98024967153_w640.jpg

 

Maestro!:heart:

Reklo bi se da je odje isla akcija za Kalinu 

 

btw, cestitke na pobjedi, mudata i cvrsta igra od pocetka do kraja, trebalo je mozda i sa vecom razlikom da se nije pred kraj krenulo spasavati cast Makabija pred domacim navijacima.
 

Spoiler

Sam cu izaci 😄

 

Edited by MrTwister
  • Like 11
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

Prava je privilegija navijati za ove momke na čelu sa Radonjom. ❤️

 

Ne vidja se često ovako našpanovana odbrana na početku sezone, čak i kod timova koji su ostali na okupu. Jasno je što je Radonja tvrdoglavo birao igrače s kojima je već saradjivao.

 

Bravo Lazarević!

 

Neko reče da je Nejt pokazao ko je prvi plej, mislim da će se on i Džoni smenjivati iz utakmice u utakmicu po poenterskom učinku, iako Džoni nekad deluje fizički inferiorno na el nivou.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nejt je tata, covek sve radi po malo, toliko konstantan i zahvalan igrac. Jebe ga to sto nije atraktivan igrac pa ga ljudi ne cene divoljno.Mislim da je i odbranu popravio u odnosu na prvi mandat

 

Istina, takođe, svaki igrač izgleda bolje u perfektno postavljenom sistemu.

 

A ovo što gledamo je upravo to, skoro pa savršeno postavljen sistem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno koliko Lazarevic brzo cita igru. Prvi put igra EL, ocekivao bi covek neki period adaptacije na tri puta brze i kvalitetnije takmicenje od onog koje je do sada igrao, ali momak igra kao mator i jedan je od stubova nase odbrane.

 

Uz to, ono sto smo pisali, pobednicki mentalitet. Cuva jednog od najboljeg napadaca u EL i od prvog napada krece u meso.

 

Sto se tice utakmice, savrsena kontrola ritma sa nase strane. Nije se Makabi nista pitao danas.

  • Like 30
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se u poređenju Woltersa i Ivanovića dobro vidi razlika između igrača sa nekoliko EL sezona i igrača koji je u karijeri najviše sezona proveo kao član EC ekipe. Wolters je odavno adaptiran na ovaj nivo košarke, pun je iskustva i igra sa dosta rutine. Večeras je bio briljantan, odigrao je kao neki prekaljeni as evropske košarke. Ivanović je van Budućnosti imao par izleta u inostranstvo, ali to su bili klubovi slabijeg kalibra. Ne kažem da je ovo neki veliki uzorak, situacija je svakako promjenljiva, ali Nate trenutno djeluje dosta bolje. Na kraju moram reći da sam zadovoljan sa njima dvojicom kao tandemom na poziciji PG.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...