Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

51 minutes ago, leki bg said:

Re Simonovica..nisam ga voleo ni u prajmu, ali pogledajte reprizu, Simonovic je svojom odbranom doneo preokret. Bukvalno je bio kljucni igrac. Svaka kritika na njegov racun za sinoc je besmislena.

 

to je tačno. radio je stvari koje bi teoretski svako mogao ali ih je on uradio.

plus zamalo da prebije micova šamarima. tako je i krenulo, posle se kuridža usrao da ne prođe isto i napravio korake.

  • Like 4
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

 
to je tačno. radio je stvari koje bi teoretski svako mogao ali ih je on uradio.
plus zamalo da prebije micova šamarima. tako je i krenulo, posle se kuridža usrao da ne prođe isto i napravio korake.
Toliko je zbunio i uplašio Kureta da je ubacio trojku lob pasom :)
  • Like 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton said:

Dzoni 8-10, Walters 6-8

Dobric 8-10, Hollins 6-8, Lazic 4-6

Kalinic 10-12, Davidovac 6-8

White 8-10, Lazarevic 4-6

Centar 8-10, Kuzmic 4-6, Mitrovic 4-6

 

Kad budemo kompletni i uigrani, da li je realno očekivati ovakav neki prosjek ubačenih poena ili je previše optimistično za neke igrače? I da li je ovo dovoljno sa našom odličnom odbranom da bi bili konkurentni? 

 

Konsenzus je neki da nam je potreban trpač, siledzija čak i da je rupa u odbrani, ali da nam donese te potrebne poene. Gdje bi ga ubacili, i od koga bi uzeo kvotu šuteva? Da li nam je potreban još jedan igrač na ovu selekciju, ili nam je trebao drugačiji profil u odnosu na Hollins-a? Evo recimo da je ostao Lloyd, a nismo doveli Hollins-a, zar se ne bi očekivila promjena Lloyd-ove uloge u ovoj koncepciji ekipe & Radonjin pozicioni napad ili bi i dalje uzimao 30% totalnih šuteva? Ako se uzme u obzir da je Kalina došao kod nas da bi bio alfa i omega ekipe, a ne sidekick, da se treba Dobriću dati adekvatna prilika, Dzonijevi prohtjevi, White-ovi (koji su ovdje došli radi uloge) taj centar što se traži itd. Da li bi oni bili zadovoljni sa tim napadačkim specijalistom, i kako bi se odrazilo na hemiju u ekipi kada bi oni nastavili da rudare u odbrani, a u napadu im se umanjila uloga?

 

Evo i selekcija tog centra, za pare koje traži Monro (700-800k) zar nije logičnije uzeti nekog dvosmjernog igrača Hunter-olikog koji bi se uklopio u profil ekipe (ratnička, krvava koljena), i dopunio se sa Kuzmicem/Mitrovicem, pa makar bio i impotetentniji u napadu od Monroa? 

 

 

 

 

Već sam pisao, trebao nam je drugačiji igrač u odnosu na Holinsa. To sad može da se ispravi jednim napadački potentnim centrom, čak možda i nekom 5-4 opcijom.

Nama i deda i Kalina i Lazarević mogu da postuju sa pozicije 3, a za to bi trebalo širine, zato je možda dobro gledati nekog centra koji pripaljuje trice. 

Neko poput Dubljevića bi bio bombon, ali glavna stvar je da ima poene u rukama, pa kako god. Recimo ja mislim da mi sa Nokom ili Lesorom ne bi bili mnogo bolji tim nego što smo sad.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Milos 3.14 said:
Recimo ja mislim da mi sa Nokom ili Lesorom ne bi bili mnogo bolji tim nego što smo sad.

 

Ovo može da se proguta samo kada bi tokom sezone Luka i Kuz igrali bar približno kao sinoć. Ovakav učinak sigurno nisu imali par godina...iako je to bilo protiv nesabranog EC tima.

 

Luka 19ppg, 7 skoka, val 21...Kuz jači index od Kaline...6 skoka, 13 poena. Ovo da ponove samo 2-3 puta puta na EL nivou i da pevamo. Nama da je tu Nnoko menjao bi ga odmoran i snažan Kuz sa dovoljno fokusa da izgura tu back-up minutažu.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Re Simonovica..nisam ga voleo ni u prajmu, ali pogledajte reprizu, Simonovic je svojom odbranom doneo preokret. Bukvalno je bio kljucni igrac. Svaka kritika na njegov racun za sinoc je besmislena.

Slazem se za odbranu. Bio je par puta clan druzine koja je otela loptu. Ali, ono u napadu...Nije covek u ritmu. Za igraca njegovog renomea (da, on nije niko i nista) to je dosta lose.

 

A samari za Micova nepotrebni, ali nisu doneli nista lose (osim 2 bacanja i dva poena). Mlataranje rukama je donelo prevagu... 🙂

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, mister-no said:
1 hour ago, oubrevo. said:
 
to je tačno. radio je stvari koje bi teoretski svako mogao ali ih je on uradio.
plus zamalo da prebije micova šamarima. tako je i krenulo, posle se kuridža usrao da ne prođe isto i napravio korake.

Toliko je zbunio i uplašio Kureta da je ubacio trojku lob pasom 🙂

Bilo je jedno tri poteza zrelih za tinejdz tres komedije 😄

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Stvarno je maler povreda Whitea, koncepcijski igrač koga je možda najteže nadoknaditi pored jednog od plejmejkera (da, i za Kalinu bismo imali kakve takve zamene), pošto atletičnu stretch četvorku nemamo ni pod razno.

 

imago0031576223w.jpg

 

:s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

 

 

Ovo može da se proguta samo kada bi tokom sezone Luka i Kuz igrali bar približno kao sinoć. Ovakvav učinak sigurno nisu imali par godina...iako je to bilo protiv nesabranog EC tima.

 

Luka 19ppg, 7 skoka, val 21...Kuz jači index od Kaline...6 skoka, 13 poena. Ovo da ponove samo 2-3 puta puta na EL nivou i da pevamo. Nama da je tu Nnoko menjao bi ga odmoran i snažan Kuz sa dovoljno fokusa da izgura tu back-up minutažu.

 

 

 

 

 

Noko je naprednija verzija Kuzmića i ok bili bi bolji sa njim, ali ne mnogo. Opet bi imali iste probleme u napadu. Mi smo defanzivno već sad odlični, svi problemi koje imamo nastaju u napadu a to nam npr. Noko ne bi rešio.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, leki bg said:

Re Simonovica..nisam ga voleo ni u prajmu, ali pogledajte reprizu, Simonovic je svojom odbranom doneo preokret. Bukvalno je bio kljucni igrac. Svaka kritika na njegov racun za sinoc je besmislena.

 

Tkz propeler odbrana.

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Princeton said:

 

Imamo i Uskokovica, da vidimo sta moze. Vec mu je 22god. druga sezona sa ekipom, da mu ostavimo prostora za neku sansu. 

 

Niko da napomene kako je rastumbao Djetice u 2 uzastopna napada. Samo kad bi se to cesce desavalo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Don Radonja said:

A moguce da je kad nema kamera mnogo opusteniji u pricanju.Makar ja takav utisak sticem.

Mislim da nije. ecam se kad sam isao sa timom ( isti let ) za Istanbul i mec sa Darusafakom ( walters je isto bio u timu ). Sede Jenkins i Onaj crnac sto je bio 4/5 ( ne secam se sad imena ), i nesto raspravljaju sa Radonjom, a on samo neke svoje mimike, pa na kraju kad je zavrsio razgovor, Radonjic tog crnca pomilovah po glavi kao otac sina. To je stvarno onako bilo lep za videti, taj odnos trenera i igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

ne bi me cudilo da EL timovi odbiju da igraju u Beogradu. Ko je lud da se kocka zbog neke tamo lude vlasti i lude drzave koju nije briga za svoje gradjane?

A inace igraci protivnicki su u dodiru sa navijacima, protiv Zalgirisa se igra u Areni, skoro 5 metara razmak od terena. Sva sluzbena lica oko terena moraju imati maske.

 

Tako da ako bas zelis da nas izbace iz EL, KORONA nece biti razlog za izbacivanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne zelim da nas izbace, ali bih voleo da priprete, jer ako smo mi stvarno stoka jedni prema drugima mozda stvarno neki stranac (koji je takodje stoka samo druge vrste) treba da nas tuce korbacom preko ledja dok se ne opametimo. 

Da je razmak neka sigurnost, u celom svetu bi bile pune tribine sa razmakom 5 metara. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Redstar0356 said:

Luda vlast i luda drzava? Vlast i drzava su obezbedili vakcine, sta treba sad da rade kad ljudi nece da se vakcinisu? 

 

Ko nece da se vakcinise mogao bi da se testira ako hoce na masovne dogadjaje kao sto su utakmice. U Nemackoj je u apoteci test 2eur, a ovde kod izabranih je 15eur. Nego, zar i ovde na forumu ima naprednjaka?

 

Kaka drzava.... ovo je bre stala najobicnija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...