Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kalina i Volters su klase od igraca, pogotovo me iznenadjuje Volters. Fenomenalno igra, na mnogo vecem nivou nego u prvom mandatu, ma ne moze da se poredi. 

 

Cela ekipa je izgledala energetski odlicno(samo tako i mozemo da jurimo pobedu) i odlicno pripremljena. Odlicna rola i Kuzmica koji je nakon par utakmica dosao do daha. 

 

Da budemo posteni totalno pomračenje i raspad Zenita i sto neko napisa desavace se to svima ove sezone jer je bas preduga. 

 

Pokusati zute minute sniziti na minimum pa sto dalje dobaciti. 

Euforija nam ne treba, kad god se to desavalo desi se neki Uniks, Alba ili Igokea. Spustiti se na zemlju i dati sto je vise moguce, i dalje smo jako limitirana ekipa, to se videlo i veceras na primeru Dobrica i Holinsa. 

 

Cestitke ekipi, Radonji na pobedi, nismo imali prilike da slavimo u Rusiji, basa bas retko. 

Link to comment
Share on other sites

Malo smo pokvarili utisak u završnici greškama i ciglarenjem, iako bi na ovakvim gostovanjima svako od nas potpisao bilo kakvu pobjedu bilo kakvom razlikom. 

 

Uglavnom zadržali smo glavu iznad vode što bi se reklo, sad imamo 3 utakmice kući i bar 2 moramo dobiti što će biti baš teško s obzirom na protivnike.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ne znam šta da ti kažem. ako čuvaš ratkov mural ponekad, javi se.

To nikako, morao bih da budem u samom kremu besposlicara i fizioloski tupih osoba i da bih cuvao i da bih napadao  jbni mural, a nisam.

A ako te zanima moja tabela evo ti:

porodica > ja > normalni ljudi i zaostali koji znaju da su zaostali >>>> zaostali koji misle da su znacajni i pametni tj. cuvari murala i razne zene i muskarci u crnom

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno sam iznenadjen kako igramo, cak je i mene zadivio nas Dejo...

 

Sve kao sat, Beron i Loyd u dzepu, igra dostojna F8 tima. Stvarno mi bilo lagano gledati ovaj mec i odusevljen sam zalaganjem pojedenih igraca. Holinsa sam kritikovao,ali je izgoreo u odbrani, cak je i Zirbesa opravio...stvarno cudo od trenera....

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

U Rusiji ne da nismo nikog razbili nego mozda nikad i nismo pobedili.

Lazic je za Holinsa balansiran igrac skroz,koliko je Holins dobar u odbrani toliko je u napadu....

 

A za kraj ispred Ćavija dva airballa sa trojke,jedna Holinsova jedna Kaliniceva,cisto da vidi od koga je izgubio.

Na Holinsovu sam se iskidao od smeha jer je rezultat dozvoljavao,kakav sut jbt.

 

 

.... da si malo bolje obratio paznju , video bi da je taj sut bio u poslednjoj sekundi napada, bez balansa, pritom i pas je bio ocajan.... ali dobro, lakse je ovako seruckati argumenata bez.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni said:

Jesi li to gledao Space Jam sa Lebronom?

Samo original priznajem!!  Zna se ko je najveci ikad 

 

Hollins standardno slab u napadu aliii odbrana na Lojdu je bila za izucavanje. Kad je Laza  bio na Berkampu a Hollins na Lojdu, nisi imali sanse za smislen napad. Jedino lose premalo Lazarevica a previse Davidovca

Edited by Redstar0356
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Dies at the End said:

 

.... da si malo bolje obratio paznju , video bi da je taj sut bio u poslednjoj sekundi napada, bez balansa, pritom i pas je bio ocajan.... ali dobro, lakse je ovako seruckati argumenata bez.

Nemas ti razumevanja za siru diskusiju ili bilo kakvu zapravo.Pogotovo sa ovakvim startovima u vidu replike.Rekao sam da je sut bio smesnog izgleda ne da je on kriv za njega ili slicno.

Verovatno mislis i da sam kritikovao Holinsa kog sam uvek branio ali dobro,nek si ti istresao koju psovku i rekao nekom da ne prati,nadam se da se osecas bolje sada.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

hollins je odigrao odličnu tekmu.

 

Bas zamara tvoj licni rat sa izmisljenim neprijateljem i neizmisljenim kriticarima Holinsa koji je dobar posten igrac ali definitivno nije ono sto nam treba.

Nije blasfemija to reci niti je blasfemija pogledati danasnju statistiku ili utakmicu opet i videti da smo sutirali sramnih 3 od 14 za tri.

Pobeda se pise svakako ali da se pesnicki izrazim postojali su porazi koji su mi ostavljali vise osmeha na licu od ove pobede protiv samoubijenih Zenicana.

Da neko ne pomisli da nisam srecan zbog pobede jesam svakako, ali zbog igre nisam bas. 

 

Sto se Holinsa tice da li je on ono sto nam treba, ne nije. Covek se trudi igra skace ali u napadu je nevidljiviji od Branka Lazica koji je u svoj repertora ubacio i neki sulud levi ulaz. Garantujem da bi makar Fener dobili da smo umesto Holinsa imali nekog malo potentnijeg igraca u napadu od njega. Opet ponavljam, nista lose o njemu posto stvarno trci za sve novce, ali nije ono sto nam treba niti isporucuje u napadu ono sto se od njega ocekuje, a svi mozemo da vidimo da se ocekuje jer se neretko pozivaju akcije za njega. 

 

p.s. da si dodao odlicnu u odbrani slozio bih se, ovako generalno da je odigrao odlicnu na obe strane terena ni blizu istini. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavijan2 said:

U jednu ruku da, u drugu ruku ne 

 

to sto on moze, ne moze niko osim kalinica. zato je i igrao celu tekmu iako sutira 1-7

@Tamburinjo, sta god da te zamara u vezi mojih upisa, samo da znas da za to ima leka.

 

i mene zamara kada u pesnickom zanosu krenes u post k'o risto kubura. jebiga. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...