Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

11 minutes ago, Igor_ said:

@madafaka73 kad se microwave i volume suteri zagrevaju?? Posle koliko krecu da pogadjaju makar otvorene suteve? 

Zagrevaju se valjda nekih pola sata pre meča, uz obavezno istezanje, pa šutevi, polaganja i tako to. Kada se dobro zagreju, onda krenu da pogađaju otvorene šuteve.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Rezultat je ok,pucaju ozbiljne ekipe po 25 razlike ove sezone a mi se sa ovim procentima branimo od REZULTATSKE bruke.

Ako rezultatski nije bruka,napadacki definitivno jeste,bedno kao kod Alimpija,taj nivo frustracije.

Koliko je Holins los u napadu toliko je Dobric los u napadu i u odbrani,zato Dejo i startuje sa Holinsom.

 

Zao mi je momaka koji dobro odigraju,koliko god da urade ostali sve prospu.Danas vrhunski mec luke(27indeks korisnosti),prosli put Nejt dobar pre Kuz...ali pojedinci kanal

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, madafaka73 said:

Zagrevaju se valjda nekih pola sata pre meča, uz obavezno istezanje, pa šutevi, polaganja i tako to. Kada se dobro zagreju, onda krenu da pogađaju otvorene šuteve.

 

 

 

Daj da teramo onda pomocne trenere, nas problem je u losim vezbama izgleda

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je bez veze da se ne oglasi niko iz kluba i kaze - trazimo igraca imamo love, ne trazimo igraca nemamo love, ne trazimo igraca verujemo i dalje u postojece. Treba neki feedback na ocigledno losu seriju i rezultata i igre sto je najbitnije. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2021 at 11:20 AM, n4l1m said:

s ozbirom na okolonsti sa kojim sastovom mi igramo ove utakmice, tacnije gubimo ih, rezultati su fenomalni, s tom razlikom sto  se to tako ne gleda..

 

ali radonjic je svesno usao u sve ovo, ne postoji ni jedno racionalno objasnjenje da se ne dovede zamena za startera koji ce biti odsutan min 3 meseca, pogotovo u situaciji gde je znao da na tu povredu, u prve 2 nedelje nece moci da racuna na 4-5 povredjenih, kojima ce opet trebati min 2 nedelje da bi uhvatili kakav takav ritam, plus tu je i korona, plus i sitne povrede koji su sastavni deo kosarke jelte..

 

dakle rezultati su fenomalni(s ozbirom na sastav, s obzirom na tebelu nisu), ali koji trip ima radonjic to ne mogu da razumem, da si ti svestan da moras da se ubijas na treningu igras utakmice na svaka 3 dana i ako odigramo na 120% gubicemo od 2-10 razlike, ako odigramo na 90% gubimo 20+..

dakle to nije ni mazohizam, to je nivo iznad mazohizma, gde moras da se pocepas, a nagrada ti je castan poraz, opciju pobede ni nemas..

 

pri tom ne pricamo o tome da nam treba 2+m kao sto je partizan dao za pantera i lideja(sto bi nam dobro doslo jelte, al nebitno sad), vec o 50-60k..

 

ne znam vise, koju posluku porati, kome?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

2-5

 

Dve domace i pet gostovanja, nije toliko tragicno sa tim da imamo bas ozbiljnih problema sa povredama

Inace u prvoj polovini EL je bas los kalendar, pa se nadam da ce u drugom delu biti bolje. I prosle godine je bio isti start sezone, ali se trener odmah terao, a ove godine sada nevaljaju igraci. Videcemo sta i gde dalje. Radonja me je bas razocarao u ovoj utakmici, ali uvek uz trenera i ekipu. Bice to bolje kada se vrati Ivanovic, a pogotovu Vajt, posto tandem Luka i Kuzmic mi se bas ne svidja. Nadam se da ce i taj centar. Jos mi je vruca glava , pa necu dalje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

 

Ipak izvuče Luka još jednu "pristojnu" partiju 😄

 

Čitamo se i pišemo za koji mesec, previše je ovo negativnosti, a i lupetanja, da bi se regularno konzumiralo.

 

Baš teško podnošljiv nivo negativnosti i ponavljanja jednih te istih stavova u krug, po više puta posle svakog poraza.

 

Milano ove sezone nije teren za vađenje. Trenutno su top 3 ekipa u EL, a mislim da če jako verovatno ostati u trci za titulu do samog kraja.

 

 

6 minutes ago, PERICA!!! said:

Lose generalno smo odigrali, kanalcina duboka bas, sut katastrofa, a jos vise boli sto je ovaj Milano ekipa za odvaliti posteno, bez vece muke realno.

 

Nažalost nije više to onaj milano pre 2020. Ovo je jedna ozbiljna ekipa, koja če verovatno opet na F4.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba reci da je Radonjic ozbiljno zabagova veceras. Ne znam sta je mislio sa onom pocetnom petorkom, Kuz i Mitar na petici, dato Holinsu da se ispucava da bi usao na silu u ritam.

Na kraju drzao pregorelog Kalinica na silu na -20 koji za malo da se i povredi.

Morace i on bolje od ovoga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tri utiska:

1.Ova ekipa nije normalna, 30 sekundi pre kraja, na -17 oni ginu i lome se, karakter je prisutan, nemamo pojma uglavnom, ali imamo srce ko kuca, samo zbog toga cu biti svaku na tribinama.

2. Tako nam malo fali da budemo konkurentni, jedan Jordan Loyd i zdravi White i to je to, Covicu p..ko, daj namakni te pare za jednog krstenog skorera🤯

3. Radonja je jos ludji od ekipe, Kalina koji je u igri na -17, 30 sekundi pre kraja, i biva biven kao vo u kupusu, pa da li si normalan covece!?🙄

 

P.S. Da ne zaboravim uber seljacinu Mesinu, nadam se da cemo ih prebiti u Beogradu, iako nam nista nece znaciti, i da ce im zafaliti za mesto u Top 4, samo da seljacini stavimo do znanja da ne zaboravljamo ovaj dziberizam😝

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Markoss said:

Ne znam ko je bezobrazniji Holins ili Dobric, verovatno ovaj prvi, jer ovaj drugi bar znamo da moze bolje od ovog. Katastrofa je, lik koji je u kanalu, ne moze nista da ubode, uzima suteve preko ruke, otvara utakmicu sa tri suta koja uzima od cega dva potpuno nerezonska i odmah posle toga er bol s trojke. Bas bezobrazluk. Nek ga teraju u pizdu materinu vise s tim stavom.

 

Slazem se i za Kalinu sad, jbg, siluje, forsira, usla je voda u usi svima, nije ni metar dana proslo, a nama puca odbrana, nema krvavih kolena i sve podseca na onu sezonu kad smo Milera doveli. Nama je jedan igrac obaveza i to da bude top, jos jedan bi isto dobro dosao, jer neki od nasih pojedinaca su sigurno najgori igraci u EL. 

 

sve okej ali takodje je cinjenica da osim dobrica i hollinsa niko ni ne pokusava, odnosno, ne dolazi u poziciju za realan sut. 

 

to meni vise lici na sistemsku gresku, nego na bezobrazluk ova dva igraca. 

 

uostalom, radonjic bi i jednog i drugog zakucao za klupu jos u prvoj cetvrtini, da je to dobricev i hollinsov hir. 

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Treba reci da je Radonjic ozbiljno zabagova veceras. Ne znam sta je mislio sa onom pocetnom petorkom, Kuz i Mitar na petici, dato Holinsu da se ispucava da bi usao na silu u ritam.

Na kraju drzao pregorelog Kalinica na silu na -20 koji za malo da se i povredi.

Morace i on bolje od ovoga.

Radonji je bio wtf momenat ubacivanje Cirbesa u drugom poluvremenu ali dobro,pored ovih ludaka na terenu dobro covek ne zavrsi u bolnici.Kalina je bio kocka kad smo prisli,sve ili nista.Holins i Dobric uzimaju suteve koji dodju jer nam svi skupljaju a ostatak spoljne linije nece da sutne(Nejt) i inace ne mogu pa ne uzimaju suteve(Branko i Lazarevic),tako da se Holins ne forsira,neko mora da sutne.Cuj mene promasi,sutne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...