Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ma ako se vec sklapa tim za sledecu sezonu 99% ostaje Radonja, a i ne vidim zasto bi dizao sidro posle samo godinu ipo dana na klupi.

 

Mozda moze da ubode negde bolji ugovor, mozda ne, ali je on sa nama i mi sa njim ko bubreg u loju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa i ja sam mislio na potencijalnog novog trenera, kevinog Pantera a ne Kevina Pantera. 


Sto te cudi toliko ta mogucnost?  Ja ostavljam tu opciju otvorenu dok ne saznam konacno ime trenera za sledecu sezonu

sp-covic-parausic.jpg

 

Pu pu pu! 😄 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta se spektakularno desilo sto pokazuje ovaj snimak? po meni, klasicna bura u casi vode.

jedino zanimljivo i novo mi je saznanje kako je aleksandar trifunovic lose vaspitao svoga sina. da li je bio previse liberalan ili je primenjivao vaspitne mere koje je zmago sagadin primenjivao na njemu?

potpuno je promasio.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Pa Lesor ni na ovom snimku ne moze da pomeri Davidovca 😄

 

Ali meni stvarno nije jasno kako je to moguce.

Bojana, moras da odes do nekog sela, zacudila bi se koliko ljudi postoje koji nikad u teretanu nisu usli a ne mogu da ih pomere 2 Lesora

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Pa Lesor ni na ovom snimku ne moze da pomeri Davidovca 😄

 

Ali meni stvarno nije jasno kako je to moguce.

Quote

Spremila nam kuma naša za užinu paprikaša,
pa kolače, krmenadle i par sarmi svakom.
Mesto leba mesa bela, princes krofne – vangla cela,
suvih šljiva i koljiva i rezance s makom.

 

Ođedared – astal šaren, sos paradajz, krompir baren,
šuve šnicle, ko promincle, kara-batak svakom.
Na podvarku ćurka, zna se. Gdi je ćurka, tu je prase.
Onda torte, razne sorte i rezanci s makom.

 

Nosi vruće ‘leba kriške, fafarone, čvarke friške,
začas sprema šunke, rena, i pihtije svakom.
Pitamo ih: “Ljudi, dokle?!” “Čekaj”, kažu, “još šnenokle,
i šufnudle i griz-štrudle i rezance s makom!”

 

odma’ kupimo burek, lep, frišak,
mastan, sve nam, onako, mast curila niz bradu.
Pa ondak opalimo preko toga jednu tepsiju šampita i gajbu piva.

Mlakog.

Aperitivi i pljuge, obaška ... :classic_biggrin:

i sad, kakve su šanse ovih što kljucaju semenje ... :smiley13:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pavijan2 said:

ne znam sta se spektakularno desilo sto pokazuje ovaj snimak? po meni, klasicna bura u casi vode.

jedino zanimljivo i novo mi je saznanje kako je aleksandar trifunovic lose vaspitao svoga sina. da li je bio previse liberalan ili je primenjivao vaspitne mere koje je zmago sagadin primenjivao na njemu?

potpuno je promasio.

Moze da ga vaspita kako hoce, kada dodje u Partizan tu ga vaspitaju iz pocetka. Bez zezanja sad, ja sam siguran da njih tamo pored kosarke treniraju i kako da se ponasaju. Ne mogu drugacije da shvatim da iz godine u godinu gomilaju igrace koji se krebelje, busaju, provociraju protivnike, publiku, itd...

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Pa Lesor ni na ovom snimku ne moze da pomeri Davidovca 😄

 

Ali meni stvarno nije jasno kako je to moguce.

U nasem narodnu poznat termina kao "Seljacka snaga" 😂

A i Davidovac koji je opusten bez grimase na licu, verovatno mu u glavi da se sve zavrsi sto pre da ode i obidje "Klupicu Marcusa Williamsa" 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

 

Pa Lesor ni na ovom snimku ne moze da pomeri Davidovca 😄

 

Ali meni stvarno nije jasno kako je to moguce.

 

Ja sam to primetio več u prenosu. Nisam iz prve dobro vidio ko ga je steg'o, ali sam vidio da nemože da mrdne. Pusti ga taj konačno, okrene se, na ledjima 7. Deda 💪

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Идемо даље, следећи је Мордор. Мислим да ће Пионир бити спаљен добијемо ли трећу и у то не верујем, али верујем да ћемо добити четврти утакмица

A jel dolazi Lovernj na cetvrti utakmica zna li se sta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da nije Karaičić pizdeo na sudije nego Androić, Željkov kum i prvi pomoćnik. Karaičić jeste "stručnjak za skauting" ali ovako deluje kao fin momak, ne znam da je imao incidente, dok je ovaj Androić klasična ona njuška iz kafane.

 

Karaičić. Imao sam prilično dobar pregled KKP klube, čovek je bio nepodnošljiv, istovremeno je pričao sa zapisničkim stolom i sudijama, trčkarao levo-desno. Žali Bože svakog evra koji je taj stručnjak dobio od košarke.

 

 

Sjajan meč, pravi PO. Malo isčitah, potpuno se slažem sa medom, ne znam zbog čega je iko očekivao da ovo treba da bude +15ppg u proseku, sa druge strane najbolji evropski trener ikada i gomila nesinergično uklopljenih kvalitetnih igrača. Ovo nesinergično ne isključuje mogućnost da zatovare i puno kvalitetnije ekipe od ovogodišnje kkCZ. Ni meni nije najjasnije zbog čega Žoc se više ne fokusira na Lesora, Kuzmić/Mitrović imaju mnogo problema da ga zadrže. Lazarević onaj jedan posed ga je brutalno zadržao, imao je očišćenu stranu Lesor, krenuo 2x, ali ova planina ne mrda. Neko ozbiljnije korišćenje Lazarevića i tako "manjih" je često osujećeno od ABA (i EL) sudija koje po difoltu sviraju faul odbrambenom u tom meču jer eto, ne bi trebo da može da ga odbrani hence faul. Sudjenje - prilično loš kriterijum, ali bottom line daleko od toga da su uticali na ishod. KP je dobio 6 fantomskih bacanja, prilično smešne situacije, preporučujem da pogledate na snimku. (a možemo popričamo i za nesportsku Zagorac>Ivanovic).

 

Baba Luka nam je zlato sa kreacijom na visokom/niskom postu i sa onim završavanjem oko obruča, Lesor ispada....manje pametan u svim tim situacijama, tako da ga prilično poništavamo sa tim. Inače, Radonjić u 2022. godini sa ovim 2016 edition imenima sjajno hendluje ove mečeve, kapa dole. Tovarimo i 80+ pts, kruži lopta sjajno (pogotovo G1), igrali smo i zonu par poseda, Lazarević čuvao Lideja/Lesora, ima posla ko oće da radi da gleda šta smo sve miksali. Idemo ovo da rešimo u G3, zasluženo.:classic_smile:

  • Like 19
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BojanaCZV said:

 

Pa Lesor ni na ovom snimku ne moze da pomeri Davidovca 😄

 

Ali meni stvarno nije jasno kako je to moguce.

To je i meni najviše upalo u oči.bukvalno nisam mogao vjerovati. Deda može komotno izbacivac biti 😁

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Šarac said:

2 igraca dogovorena za sledecu sezonu vec

 

#staytuned🤣

 

Samo da se zavrsi u sredu pa otvarajte novi topic.

 

Kls nikog ne zanima osim grupe koja ce se pojaviti da vezba malo za poxetak Ling ping long lige. 

 

 

 

Pengos i Dzabari Parker, a moze i pozajmica Petrusev 😛

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pengos i Dzabari Parker, a moze i pozajmica Petrusev 😛

Prvi gleda samo EC timove da uzme vecu lovu, drugi ima sjebana kolena, a trecem izlazi ugovor i nece bit produzen.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

2 igraca dogovorena za sledecu sezonu vec

 

#staytuned🤣

 

Samo da se zavrsi u sredu pa otvarajte novi topic.

 

Kls nikog ne zanima osim grupe koja ce se pojaviti da vezba malo za poxetak Ling ping long lige. 

 

 

Što se mene tiče, ja bih ga odmah otvorio.

 

Jebeš utakmice ako se prelazni rok aktivirao.

 

Da ti ne šaljem PM, pa da pitam ovdje. Da nije jedan od ta 2 završena zvezdin vojnik? :classic_love:

Edited by Sector
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

 

Što se mene tiče, ja bih ga odmah otvorio.

 

Jebeš utakmice ako se prelazni rok aktivirao.

 

Da ti ne šaljem PM, pa da pitam ovdje. Da nije jedan od ta 2 završena zvezdin vojnik? :classic_love:

Srnic presao u kosarkase?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pangos valjda ide u milano

sto je dobro, posto sam siguran da bi zelimir/ostoyah prvo njega pikirali za sl. sezonu

 

Ionako im se igraci prvo kale u Milanu i na F4, pa ako se tu dobro pokazu, spremni su za prezajebani Evrokup (by Srdjan Radojevic)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...