Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

uzasna utakmica

1p smo bili duplo bolji, ali belosevic odrzao prikljucak

u 2p ogromna kolicina gluposti i dobijeno nekako na guzove

hail za kalinu koji je odigrao vrhunsku partiju, a i odrzao nam glavu iznad vode kad su oni bili u naletu

 

sada 2 tekme tamo, gde nam ne dajem prevelike sanse, pa majstorica za titulu gde cemo nadam se biti zdravi i nabrijani kao u 1p danas

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Zeljku sto nam je oteo Lesora, i sto je izbacio Avramovica kada je bio vruc na 4 min. do kraja.

 

PO je, pobeda se pise. Ne moze da bude lako. Lazic napravio glupost, ali smo se izvukli nekako.

 

 

A sad negativnosti sa meca. Nekad me bude sramota ko je sve navijac CZ, toliko gadjanja sa tribina, vredjanja Savica i Zeljka. Tacno smo se srozali na nivo Partizana kada su vredjali Gurovica i Pesica. 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Samo da kazem znali smo Radonjica da kritikujemo kad ekipa onako odigra odbranu na zadnjem napadu...Sta reci onda za Zoca?

Kakva losa odbrana poslednjeg naseg kosa.

Ni da naprave pritisak a ni faul.

Jbg ovakve sitnice znace.

Pogotovo u utakmici poput ove.

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

Bili smo zreli za poraz, da se ne lazemo. Prelomni trenuci su bili Kalinine vezane trojke i dve izgubljene lopte Lideja na kraju. Uf, deluje mi da su oni sve bolji a mi padamo. 

 

Svakako se pise 2:0, blizu smo. Medjutim, ako i oni budu igrali El preko Wc, ne pise nam se dobro. 

Edited by Dl91
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Radonja said:

Samo da kazem znali smo Radonjica da kritikujemo kad ekipa onako odigra odbranu na zadnjem napadu...Sta reci onda za Zoca?

Kakva losa odbrana poslednjeg njihovog kosa.

Ni da naprave pritisak a ni faul.

Jbg ovakve sitnice znace.

Pogotovo u utakmici poput ove.

Ali sta nas briga za Zoca, jel navijamo za Kkp? 

Link to comment
Share on other sites

Odigrali smo jako glupo i imali ludu srecu sto nismo kaznjeni. Radonjic na ovo upozoravao ali izgleda nema koga.

 

Onaj koji je Partizan proglasio za neki polu maciji kasalj je veoma kosarkaski glup covek. Imaju kompletniji i kvalitetniji tim od nas. Vodi ih najuspesniji trener u istoriji evropske kosarke a mi ovde imamo izjave kako su oni kurac od ekipe.

 

Svasta.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Odigrali smo jako glupo i imali ludu srecu sto nismo kaznjeni. Radonjic na ovo upozoravao ali izgleda nema koga.

 

Onaj koji je Partizan proglasio za neki polu maciji kasalj je veoma kosarkaski glup covek. Imaju kompletniji i kvalitetniji tim od nas. Vodi ih najuspesniji trener u istoriji evropske kosarke a mi ovde imamo izjave kako su oni kurac od ekipe.

 

Svasta.

Samo ima 1 problem...Sto im je IQ u -!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A sad bez zajebancije, dobili smo ovo na guzove i na glupost protivnika.

 

Nepostojenje prvoklasnog centra umalo nas je koštalo pobede.

 

Takođe dolazi godiše naših igrača na naplatu, Partizan ima poprilično više energije od nas. Mislim da će nas rutinirati u trećoj.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izvukosmo ovu pobedu ali smo imali dosta gluposti u drugom poluvremenu pre svega u izboru igrača koji rešavaju napad. U jednom trenutku 5-6 napada zaredom dom su rešavali holins i lazic. Srećom lazic je uspeo jednu trojku da pogodi. Njihova domacinstva su uvek horor film ali treba pokazati kvalitet a oni neka pokazu svoje lice.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam i ocekivao bilo je neizvesno, ali nisam mislio da ce to biti posledica sramotnog sudjenja kakvo je vidjeno u prvom poluvremenu. Bili smo bolji za 15 do 20 poena, a sudije su drzale razliku na 5 do 10. U drugom poluvremenu ocekivan pad energetski i suterski, sto je dovelo do ovakve zavrsnice. 

 

Nazalost, mislim da je naredna dva meca jasno da su nam sanse svedene na minimum. Ne vidim kako mozemo da pobedimo tamo iako u ovu ekipu verujem beskonacno mnogo. 

 

Razumem bes navijaca, ali je neverovatno da se prave ovakvi ispadi znajuci da nasi igraci naredne dve utakmice idu da igraju sami pred njihovom publikom. Sve sto se desavalo njihovim igracima danas (bez da ulazim u to da li je zasluzeno) ce doziveti i nasi igraci, samo tri puta gore. 

 

Srecno momci! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teska prica veceras, pobeda najvaznija, egal na kraju vecim delom nasa krivica. U oba meca sudjenje ni malo domacinsko, eto neka bude tako u sredu i ok.

Puna podrska ekipi, ceka nas jako tezak 3.mec sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

A sad bez zajebancije, dobili smo ovo na guzove i na glupost protivnika.

 

Nepostojenje prvoklasnog centra umalo nas je koštalo pobede.

 

Takođe dolazi godiše naših igrača na naplatu, Partizan ima poprilično više energije od nas. Mislim da će nas rutinirati u trećoj.

Mislim da nece.Jer njima glavni igraci igraju 35+ min.A vidimo da ne odisu inteligencijom.

Samo pametno i strpljivo.

Mada mislim da ce mo ih dobiti u 3 jer oni su isli all in u game II i nisu uspeli da je ukradu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...