Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Asistencija za Devila, NBA style:

 

Od poslednje 21 plejof serije, Radonjić je izgubio samo onu sa CSKA.

 

 

 

 

 

 

 

 

računamo i serije protiv Mege i FMP-a u našoj ligi da brojka bude impresivnija

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Guru said:

Asistencija za Devila, NBA style:

 

Od poslednje 21 plejof serije, Radonjić je izgubio samo onu sa CSKA.

 

 

 

 

 

 

 

 

računamo i serije protiv Mege i FMP-a u našoj ligi da brojka bude impresivnija

Hvala Guru, jedino tebe razumem sta pises 💪na ovom topiku.

 

U Nemackoj nije imao poraz u PO..za ABA se ne secam. Monstruozno da u domacim ligama nije tako dugo izgubio PO seriju.

 

Sumnjam da postoji trener u Evropi kojo se moze pohvaliti tim podatkom.

 

Sad ce Dtopkick i to da nadje 😁😎

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Devil In My Pants said:

Hvala Guru, jedino tebe razumem sta pises 💪na ovom topiku.

 

U Nemackoj nije imao poraz u PO..za ABA se ne secam. Monstruozno da u domacim ligama nije tako dugo izgubio PO seriju.

 

Sumnjam da postoji trener u Evropi kojo se moze pohvaliti tim podatkom.

 

Sad ce Dtopkick i to da nadje 😁😎

U prvoj sezoni kao trener Buducnosti (2005/06) cini mi se da je ispao u polufinalu Yuba lige od Partizana (3-0 u seriji) kasnije Partizan i osvojio. 

 

Zanimljivo te sezone Buducnost nije igrala jadransku 'Goodyear' ligu nemam informaciju zasto, FMP je osvojio tada. 

 

Svakako nebitan podatak skroz, samo eto malo razonode u ove kasne sate, uvek je interesantno polemisati sa bratom Devilom 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, necke said:

U prvoj sezoni kao trener Buducnosti (2005/06) cini mi se da je ispao u polufinalu Yuba lige od Partizana (3-0 u seriji) kasnije Partizan i osvojio. 

 

Zanimljivo te sezone Buducnost nije igrala jadransku 'Goodyear' ligu nemam informaciju zasto, FMP je osvojio tada. 

 

Svakako nebitan podatak skroz, samo eto malo razonode u ove kasne sate, uvek je interesantno polemisati sa bratom Devilom 😁

Uzmi lopatu i dokrajci me do kraja Necke. 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Mega osvojila.U ekipi je jedan Slovak(Malovec),Hrvat Jelavic i momak iz Malija Bagajoko.Igra im je vrlo zrela,smirena i organizovana za ovaj uzrast.Ekipa prava Mega Jr,dosta visokih sa sutem za tri,videcemo da li ce takvi biti samo novi Nikola MIskovic ili nesto vise.Kazem igra je smislena,ne dominiraju fizikom cak i Bagajoko(centar,logicno fizicki dobar) pokazuje mnogo strpljenja dole,fintira i pronalazi dobre izlazne pasove redovno,disciplinovano i za seniora.Ne znam da li su ga nasi naucili ali bas iznenadjuujuce za taj tip igraca u ovom godistu tj kategoriji jer je on mladji.Dobili su sa oko 10 razlike ekipu Reala u grupi,sve zasluzeno.Djurisic MVP turnira,imao je fin broj poena na svakoj utakmici,iznudio dosta faulova no statistika nije ni bitna negoo igra-203cm,dobro naskace na sut,to je vec sad dobar nivo pogotovo iz saradnje sa visokim.Ono sto je interesantno je da je dribling dovoljno dobar da nema stalnih problema pri prenosu lopte ali opet ima dosta izgubljenih lopti a opet kao da nije do citanja igre,nisu greske u proceni vec se spetlja sa loptom nekako,zaboravi je.Mozda je ipak to mnogo za igraca te visine a mozda ce pak iskustvom bolje citati situacije i generalno se bolje snalaziti.Potrosac lopti,sto se  kaze suter bez savesti,nije mi preterano raznolik pa mu je verovatno najbolje da trenira sut do iznemoglosti,moze da bude npr neki 3&D igrac u seniorima jer su mu noge dobre,stavise za ti visinu i jednog kosarkasa izgleda dosta nabijeno i cvrsto.

P.S dosta vazan igrac je pomenut Hrvat,zivo me zanima koliko su se u Hrvatskoj zajendo sa Radjom bavili njime i koliko ce.Kad ga Misko uzme pod svoje bice jaoo zli Misko.Imaju i igrace u ekipi drugog finaliste ali su na prvi pogled nivo ispod Jelavica.

 

Crvena Zvezda ima par solidnih igraca i tako cine dobar tim.U nedostatku prave Zvezde/ekstra talenta oni su ponovo izgubili tesno od Asvela(kao i u kvalifikacijama) i od Spanulisove ekipe u poslednjoj sekundi a vodili su gotovo citav mec.Isto je bilo i prosle sezone u kvalifikacijama i turniru,ne mogu da dovrse posao jer niko nije toliki  talenat da uzme loptu i resi mec,mora biti malo i do trenera.Vrlo lako je moglo biti srpsko finale ali avaj.

Ali ima par igraca koji bi mozda mogli da igraju EK,eventualno popune rotaciju u EL Zvezdi,skroz ok.Videcemo sta ce Topic da uradi.Gacic vrlo zanimljiv  igrac a ispasce Borisa samo 2 nivoa losiji,nista nije napredovao za 2 3 godine u Zvezdi.

 

 

On 2/27/2022 at 8:51 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Rekao bih tragican poraz nasih juniora u finalu kvalifikacionog turnira EL od Asvela.

Do Asvela prilicno lagane pobede Valensiju 31 razlike,Partizan 32 Tofas 31,Asvel imao jedan kiks ali dominanta ekipa pre svega fizicki.Vodili smo ceo mec i na kraju prosuli pobedu izgubljenim loptama,inace bas dobar mecc.

 

Ima tu par finih igraca Topic plej 2005,onaj pravi plej,Vudragovic bek skorer 194cm pre svega suter moze i iz driblinga,tu je meni interesantan Ognjen   Matovic dobar sut,visina je tu,dobra odbrana,mozda se ne istice na prvi pogled ali stabilan igrac sa telom koje ce prolaziti u seniorima,Gacic zanimljvi prospekt 210cm 2005 godiste,agilan,moze da vuce kontre npr ali meni se prividja neka stagnacija i los stav,onako malo losji turnir za njega.

Topic assist firsts plej igra u sporom ritmu, zna i izolaciju da odigra,veceras mozda i glavni krivac za poraz,imao pa mozda i 5 6 izgubljenih lopti u poslednjoj cetvrtini iako je pre toga igrao dobar mec.Preterao je u toj sporoj igri,mozda posto je mlad treba da se okrene malo vecoj raznolikosti,da proba i drugacije.Ljudi dosta ocekuju od njega.

Vudragovic moze biti opasan,dobro telo,decko je vredan,danas u prvoj cetvrtini 6 trojki(od sedam),posle brzo napravio 4 licne,pre polivremena...

Dakle od te generacije 2004,2005 imamo barem 3 za fmp nivo uskoro sa sansom za nesto mnogo vise.

 

Od seniora veceras ocekujem dobar mec,Fener je bas strasnog rostera pa cemo videti hoce li biti dovoljno za pobedu.

Povrsan pregled nasih juniora,u evropi losiji ucinak nego sto mogu.

 

 

 

16 hours ago, Del Piero said:

Kad se setim te serije protiv CSKA, vrhunski smo odigrali, trebalo je da uzmemo bar jednu utakmicu.

Uz Bogdanovica u KLSu u toj seriji je Nando imao jedno od najboljih sudjenja koje sam gledao,najbolje po njega.Dobijao je faulove za sve odvratne flopove koje ima pa cak ni to nije morao da radi za koji besplatan faul,a tad je bas preterivao u glumi jer mu se moglo.Poklopila nam se ekipa kao sto nece skoro,nesreca u seriji(Jovic klizanje u napadu za pobedu itd)a jos je CSKA tad manje vise do titule bio ubedljiv.No sami smo krivi,koliko se secam i tada smo kiksali neke utakmice kao sto nam je danas to boljka u EL pa nismo bas morali na CSKA koji je bio prvi.Ali dobro,jedini u evropi nemamo pravo na poraz u domacoj ligi a te sezone se sve i raspalo na kraju jer plata nije bilo,oko ovog nek me neko upuceniji ispravi ako nije tako.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nini3112 said:

Gde je trenutno Alpha Kaba,valjda tako bese iz Mege? Ne znam u kakvoj je formi al mislim da bi se mogao pogledati za sledecu sezonu?

 

Zamenio Jaiteh-a u Turskoj u Gazientepu (cini mi se da je taj klub u pitanju), Misko poslao Jaiteh-a u Virtus (postao MVP Evrokupa), a tamo ubacio Kabu.

Kaba ima sjajnu sezonu u Turskoj kao i Jaiteh prosle sezone.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nini3112 said:

Gde je trenutno Alpha Kaba,valjda tako bese iz Mege? Ne znam u kakvoj je formi al mislim da bi se mogao pogledati za sledecu sezonu?

U odlicnoj formi, ispratio sam ga nekoliko puta ove sezone. Imao je cak 13 dabl dablova na 31 mec. Jedna zanimljivost je da je na poslednjem mecu protiv Burse imao 15 poena i 16 skokova, a kolo pre toga protiv Efesa 16 poena i 15 skokova. Bas je dosta napredovao u odnosu na Megu a i tamo je bio dobar. Kornet-Kaba-Mitrovic, moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Laki21 said:

Nemojte ljudi ko Boga vas molim.

Imam jednog igrača po tvom ukusu, igrao u Japanu ... sve ima za poziciju 5, snaga, šut, skok, vrhunski IQ ...

nije neki atleta em belac, al jbg ...  97-mo godište. :classic_smile: kačim klipove kad uvatim vremena.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/18/2022 at 12:48 PM, ivan9 said:

Imali smo mi više problema ove godine ali meni se kompozicija tima dopada.
Imali smo nenormalno povreda ove sezone ali i to se dešava. Najveći problem je najgora doselekcija u poslednjih x godina ( Cirbes i Marković)
Samo rotacija Noko - Cirbes bi već bila...ih.

Dodaj tu i Simona slobodno 

Dajmo podrsku da se prodje u finale i da se osvoji pa cemo lako o pojacanjima!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kankkunen said:

Ima on određenih kvaliteta, al momak nije u vinklu ... može da dobaci do Galate i to je to.

Minimum minimuma ce zavrsiti u nekom Evrokup timu, kakva Galata imali pobedu vise od Gaziantepa.

 

13.6 poena, 10.8 skokova, 1 asistencija, 1.3 ukradene, 1.6 blokadi, 60% za 2. Sa ovakvim brojkama mogu da se zanemare slobodna bacanja. + Mu Misko menadzer.

 

Sto se tice igraca iz Japana da ne mislis mozda na Nick Mayo-a? 🙂

4 minutes ago, displejnejm said:

Ovaj, jesam ja nešto propustio, jer ovde se priča isključivo o sledećoj sezoni™️, a ova još nije završena i tek nas čekaju odlučujuće utakmice? 🤔

Propustio si. Pita covek kakav je Kaba pa diskutujemo o njemu. Ne vidim gde se prica o sledecoj sezoni, centar nam svakako treba pa i daleko bilo igrali Evrokup.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...