Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

48 minutes ago, Devil In My Pants said:

Joj Sarac nemoj da dramis tu, pisao si svasta, od te cuvene 2011g..lupite mu 30 lajkova i da moze da odmori..

Dokumentuj ako mislis da nesto sto je sada napisao nije tako. I kraj price. 


Ne zauzimam niciju stranu, samo kad se vec napusavate dajte dokaze, argumente. 

 

Recimo za Sarca se tacno secam da je pisao da ostajemo sa Cirbesom do kraja sezone i ja sam bio jedan od tih koji je mislio "ma nema sanse". 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Dokumentuj ako mislis da nesto sto je sada napisao nije tako. I kraj price. 


Ne zauzimam niciju stranu, samo kad se vec napusavate dajte dokaze, argumente. 

 

Recimo za Sarca se tacno secam da je pisao da ostajemo sa Cirbesom do kraja sezone i ja sam bio jedan od tih koji je mislio "ma nema sanse". 

 

 

Niko nikog nije napusavao, niti smo na ratnoj nozi, zezamo se. Pa sta je ko sta rekao je nebitno,neki su mislili da ce Salo ostati do kraja sezone, kad ono sutra ode covek.

 

Ima Sarac info, mislim radi u klubu sta drugo da se kaze,ali radi i Covic,pa da li sve sto kaze je tacno...ne znam,ne bih rekao. Mislim i da je tacno,ne bih se ja hvalio tim platama jer Ostoja nabija komplekse izgleda.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Prihvatam misljenje i ujedno se gadim nas kao ljudi sto se bas tako ophodimo prema klincima.

 

Bio je i Ristić kod nas, pa je bila pljuvačina neverovatna kao da dečko nema pojma, a realno je odličan napadač.

Mogli smo od njega da dobijemo Miru Bilana i da nam bude koristan u EL i dominira u ABA, ali avaj. 

Verovatno bi bilo kolektivno samoubistvo da je došao umesto Cirbesa

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

Niko nikog nije napusavao, niti smo na ratnoj nozi, zezamo se. Pa sta je ko sta rekao je nebitno,neki su mislili da ce Salo ostati do kraja sezone, kad ono sutra ode covek.

 

Ima Sarac info, mislim radi u klubu sta drugo da se kaze,ali radi i Covic,pa da li sve sto kaze je tacno...ne znam,ne bih rekao. Mislim i da je tacno,ne bih se ja hvalio tim platama jer Ostoja nabija komplekse izgleda.

 

 

Ne obmanjuj ljude  vise, ne radim u klubu i odjebi vise od podmetanja lazi i spinovanja, Otkacio  sam te vise puta ovde, i otkacio  te i na twiteru, Skini me se vise, 

Ti tvoju istinu prosipaj koliko mozes , a ja cu svoju. Pa neka forum proceni ko iznosi barem delimicno istine, ako uopste nekoga to i interesuje.Svako neka veruje u sta hoce. Ne mora ni meni ni tebi ,niti imam bilo kakav zadatak od bilo koga da neke krive Drine ovde ispravljam. Tvoje frustracije sa Covicem su gore od Fegeltije, ja drugog odgovora nemam posle ovoliko godina, jebe mi se za Covica bas, i jednom za svagda ne zivim od  CZvezde niti sam ikada ziveo niti cu ziveti mislim na novcana primanja . Kakvu mi radosti ili tugu donosi pracenje tog kluba je nesto drugo. 

 . Prestani vec jednom da lazes i podmeces ovde bilo sta u vezi mene sto nema veze sa istinom.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Šarac said:

Ne obmanjuj ljude  vise, ne radim u klubu i odjebi vise od podmetanja lazi i spinovanja, Otkacio  sam te vise puta ovde, i otkacio  te i na twiteru, Skini me se vise, 

Ti tvoju istinu prosipaj koliko mozes , a ja cu svoju. Pa neka forum proceni ko iznosi barem delimicno istine, ako uopste nekoga to i interesuje.Svako neka veruje u sta hoce. Ne mora ni meni ni tebi ,niti imam bilo kakav zadatak od bilo koga da neke krive Drine ovde ispravljam. Tvoje frustracije sa Covicem su gore od Fegeltije, ja drugog odgovora nemam posle ovoliko godina, jebe mi se za Covica bas, i jednom za svagda ne zivim od  CZvezde niti sam ikada ziveo niti cu ziveti mislim na novcana primanja . Kakvu mi radosti ili tugu donosi pracenje tog kluba je nesto drugo. 

 . Prestani vec jednom da lazes i podmeces ovde bilo sta u vezi mene sto nema veze sa istinom.

 

 

 

Nadzorni si odbor, ako si nadzorni odbor onda radis u klubu. Sva ona crncenja po forumima, fejsbucima i tviterima su se isplatila since 2011

 

Mislim da si ti krenuo mene da uhodis i ''razotkrivas'' to sto ja imam nesinu odliku da sam tvrdoglavi i da mogu da se jasem kao stovidis godinama, to je vec druga strana medalje.

 

Zvezda ima veliko ime, Dejo to jos krpi koliko moze sa izraubovanim igracima, neke je doveo na svoje ime da zakrpi sta se zakrpiti moze, sve ostalo u klubu je odron.

 

Da ne ulazim u dalju polemiku jer gledam neki western sa Dzon Vejnom, ti prestani da prozivas mene u tvojim postovima pa te necu spominjati. Niti cu vise ponavljati sto si krunisao Saloa ne vise od 24h od otkaza. Eto,kvit smo i razilazimo se posle toliko godina.

 

Da ne zagadjujem temu, necu ovde pisati neko vreme. Ziv bio i nadam se da je sve ok s nama i da nije istina da me odjebavas.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

@Šarac radi zamenu teze, nije nuzno bilo napraviti od Rebica ili Tejica igrace, za ovaj level nisu..ipak ona generacija sto osvoji EL nema je nigde, sa strane mladi igraci ne postoje. Manje vise domaci igraci su isti vec evo od te davne 2011 maltene.

 

Teska je to situacija jer se od Zvezde ocekuju pobede, a i realno je da su dobili u Megi opravdanje da mladih talenata nema ili pak, zamisli sad, moras dati pare 🙂

Nemoj da se osecas prozvanim, tvoj post mi je samo posluzio kao slagvort.

U poslednje vreme sam primetio da ima mnogo ne razumevanja na forumu zbog pogresnog razumevanja sasvim obicnih posteva. (ne samo na ovoj temi nego na skoro svim temama )

Sasvim je jasno sta je Sarac hteo da napise i ne razumem sta nije jasno u njegovim upisima oko mladih igraca?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Šarac said:

Najbolje sto imas su POPOVIC< GUSIC (nema mesta ni u FMPu u 12) Tomasevic u Borcu iz Cacka, Pavicevic u FMpu, kao i Vujicic i Sarnovic. Eh sada da li im je bolje da dobiju po 5 do 10 minuta ne nekoj nebitnoj utakmici u ABA ligi jer EL videli ne bi ni pomocu aviona, ili ovo sto imaju minutazu u timovima gde igraju. Uskokovica sam namerno preskocio.

 

Da li bilo ko od ovih navedenih pravi razliku i u tim timovima gde su sada i koliko su napredovali do sada sa minutazom koji imaju, a svakako imaju mnogo vise minuta sada na mesecnom nivou nego sto bi u EL Zvezdi imali za dve sezone. 

Drugi je par cipela sto ni u Srbiji nema tih talenata koji bi imali sada mesto u 12 u El Zvezdi i koliko smo spremni da trpimo cekanje tih mladih. 

Rebic, Tejic, Uskokovic, Borisa, Radanov samo su par imena koji su imali podrsku nasih navijaca a vratili su kako, i sta su postigli do sada odlaskom iz CZ. 

Kao da ti mladi igraci su na rafovima Maxija i samo treba da ih uzmemo i  ubacimo u 1 tim, nema ih , a kako vreme ide sve ce ih manje biti.

Nije napisano da je nužno krivica kluba  tako da nema potrebe odmah da se traže opravdanje i da se staje u zaštitu  KK. 
Da li je ono što sam rekao, da na jučerašnjoj utakmici, pri +25, nema igrača mladjeg od 25 godina da dobije šansu? 
Da li to nije tužno, nebitno čija je krivica i “zasluga” za takvo stanje u našoj košarci i našim klubovima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji xy razloga zašto nemamo mlade igrače koje će da prave razliku, za uzrok možemo kriviti sve, a i ne možemo nikoga. 

 

Počev od vrha Evrolige koja amerikanizuje evropske klubove primoravajući ih da preplaćuju neuspeli NBA škart, preko menadžera koji prigrabe sve talente i šalju ih u NBA ili na neki koledž, pa sve do nezainteresovanosti mladih generacija generalno za sport, ne samo košarku. Zvezda je tu negde između, kao jedna mala, nebitna karika u celom ovom zatrovanom lancu. 

 

I od pričanja o tome nema ništa. Nema ništa ni od klubova koje žele da prave taj projekat pod nazivom mladi igrači. To je samo mit navijača koji ne razumeju da više dobar mladi igrač ne želi da igra do svoje 25-26 godine u jednom klubu. Sve i da želi ne može, ne da mu menadžer. Za to nije kriv ni Čović, ni Radonjić, ni Zvezda. 

 

Šta će biti kroz 15 godina? Ovim tempom...niko ne zna, niti to zavisi od bilo kog čoveka, kluba ili igrača. Upravo iz svih ovih razloga sasvim su nepotrebne prepirke i traženja krivca u bilo kome. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je strah od neuspjeha glavni razlog zasto timovi kao sto je kkcz, kojima je osvajanje trofeja svake godine pod must have, ne pruzaju sansu mladim igracima. A na takav stav kluba utice vise razloga. Vremena se mijenjaju. Nekada su klubovi gajili cijele generacije igraca , trofeji dolazili i odlazili, a sada se jedan igrac ne moze istrpiti. Ne pricam samo i jedino o kkcz u tom smislu. Zato je jedan Real i Pablo Laso.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja i ne mislim da treba mlad igrač da odigra celu karijeru kod nas.

 

Ja cenim Branka Lazića. Iako je igrač limitiranih kvaliteta, čovek je simbol uspeha i veoma posvećen profesionalac. To se mora ceniti. 

 

Ali svakako će veći talenti od njega želeti i da naprave korak dva dalje.

 

Sve je to ok, ja ne mislim da mi možemo izbacivati Dončiće.

 

Ali mora se voditi briga o klincima. Na kraju krajeva, Zvezda se mahom finansira iz državne kase čime imaju i obavezu da ulažu u domaće momke.

 

Ko će im pružiti šansu ako ne mi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Ja mislim da je strah od neuspjeha glavni razlog zasto timovi kao sto je kkcz, kojima je osvajanje trofeja svake godine pod must have, ne pruzaju sansu mladim igracima. A na takav stav kluba utice vise razloga. Vremena se mijenjaju. Nekada su klubovi gajili cijele generacije igraca , trofeji dolazili i odlazili, a sada se jedan igrac ne moze istrpiti. Ne pricam samo i jedino o kkcz u tom smislu. Zato je jedan Real i Pablo Laso.

 

Real i Pablo Laso 😂😂😂😂 al si nasao primer alal ti k.....

 

Pružio sansu mladima kad je imao 10 igrača pod koronom,a do tada mu Ljulj i Rudi peglaju vise od svakog mladog igraca,a da ne spominjemo sto ima na svakoj poziciji po 2 ili 3 prekaljena američka igrača.

 

😂😂😂 šou si majke mi.

Link to comment
Share on other sites

Hahah Dončiću dao šansu,to mora da si debil ko Divac pa da ne provalis da imaš vunderkinda ispred sebe.

Takav dolazi jednom u 30 do 50 godina i to ne u svaki klub.

 

Mešate babe i žabe.

 

Šta kao Radonja ne bi dao šansu nekom budućem Rodrigezu, Dončiću?

 

 

Dobro Vukčeviću ne bi 😂😂😂😂

 

 

Link to comment
Share on other sites

примјер...који је уједно и неупоредив са Звездом. 

 Реал довлачи највеће таленте не само из Европе. Најталентованији клинци у Европи играју у њиховим млађим селекцијама. Звезда, са друге стране, није у могућности да доведе ни најталентованије клинце из Србије (због Меге на првом мјесту, али и због многих других ствари-менаџери, одласци на колеџ, примјер Реала итд). 

Друго, Реал на свим позицијама испред топ клинца има фантастична по 2-3 играча која ће лагано помоћи играчу да сазрева. 

Реал (вјероватно, ово само претпостављам) нема публику какву ми имамо, да ће клинцу писати свакакве глупости и вршити притисак на њега послије неке крупније грешке. Дакле далеко здравије окружење за клинца. 

Њима учешћа у ЕЛ не зависе од трофеја у Шпанији, а наш клуб ипак од тога живи. Једном паднеш са врха па је питање кад ћеш се опет вратити. Ево колико нас не могу скинути већ...

Edited by Гио94
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Гио94 said:

 

Њима учешћа у ЕЛ не зависе од трофеја у Шпанији, а наш клуб ипак од тога живи. Једном паднеш са врха па је питање кад ћеш се опет вратити. Ево колико нас не могу скинути већ...

 

 

Zato u Zvezdi treba da startni plej bude Uskoković, centar da bude onaj Djordjević sto ni u Igokei ne igra...

Ma gluposti ljudi pišu.

 

Mada svidelo bi se to nekim ljudima,da takvu ekipu ima Zvezda,ali djoka,ne još 😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

И ја се исто тако јежим од чињенице да немамо клинца у екипи, али..

 

Тешко је наћи топ талента који ће се изборити за минуте тек тако. Топићу се мора дати озбиљна шанса бар на Јадрану, већ од идуће сезоне. Потребно је паметније радити, умјесто Цирбеса и сличних доводити клинце који ће гристи када им се укаже прилика. То је радио Ускок нпр и зато не могу прежалити што смо га се тако лако одрекли. 

 

Али опет, није баш да нисмо створили играча. Гудурић као најбољи производ, али Добрић, Давидовац, Лазић су били или су близу репрезентације. Марјановића смо лансирали у НБА, Кузмићу опорављали каријеру и послали га у један Реал, Митровића лансирали на ЕЛ ниво, Калинића у топ ЕЛ клуб. Дангубић, Јовић такође из нашег клуба одлазе на виши ниво. 

 

Лазаревић мислим да има капацитет да постане озбиљан играч, већ сада пружа одличне игре на ЕЛ нивоу. Ако Радоњић остане код нас, ето још једног кандидата за репрезентацију који долази из Звезде. 

 

Edited by Гио94
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, propolis said:

Hahah Dončiću dao šansu,to mora da si debil ko Divac pa da ne provalis da imaš vunderkinda ispred sebe.

Takav dolazi jednom u 30 do 50 godina i to ne u svaki klub.

 

Mešate babe i žabe.

 

Šta kao Radonja ne bi dao šansu nekom budućem Rodrigezu, Dončiću?

 

 

Dobro Vukčeviću ne bi 😂😂😂😂

 

 

Ne bi tako rano.

To je i vise nego ocigledno.

Ali ako ti je lakse da verujes u to, slobodno.

Za Doncica niko ni u najludjim snovima u kadetima nije mogao da predvidi ovo sto se sad dogadja.

Al tebi svaka cast, mora da si pored Rajlija drugi najbolji GM na svetu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Šarac said:

Na playu Uskokovic i Vujjicic,
Saranovic, Gusic,

na tri nema niko
na cetiri Popovic i Tomasevic

Pavicevic na 5

 

A možeš i da dovedeš Madara, Kuruca, Koprivicu, Smailagića, Tristana Vukčevića a i nekog Glasa, za koga Radonja i Precednik nisu ni čuli da uopšte egzistira.

 

I od ovih šest komada makar od dvoje troje će ispasti legit EL igrači.

 

Al jbg, moraju zetovi i ostala rodbina da se pozapošljava, Sporcki direktor je rekao da su sve ovo otpadi i da je Lazarević od 25 ljeta prospekt i po.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Losmi17 said:

Ne bi tako rano.

To je i vise nego ocigledno.

Ali ako ti je lakse da verujes u to, slobodno.

Za Doncica niko ni u najludjim snovima u kadetima nije mogao da predvidi ovo sto se sad dogadja.

Al tebi svaka cast, mora da si pored Rajlija drugi najbolji GM na svetu.

 

Mozda niko nije predvideo ovakav njegov razvoj, ali ja znam da sam decka lako na terenu mogao da pomesam sa Maciulisom, dok je Simanic izgledao (a i dalje izgleda) kao da je promasio sport i da je trebalo da bude odbojkas.

 

Previse se ovde ulazi u krajnost - kao sto sam i ranije pisao, mi imamo razvojan tim i predsednika koji se fakticki za sve (iz senke) pita u tom razvojnom timu i on umesto da svake sezone ubaci nove mlade snage u vatru, kao pripremu mogu li da budu igraci zadatka u KKCZ, insistira da se za sve u tom klubu na terenu pita njegov sin od 27,28,29 godina. Umesto da se FMP pretvori u poligon koji ce svake sezone da izbaci novog clana rotacije u KKCZ, mesto u kojem ce da se proverava da li neki mladi igrac ima dobru kontrolnu lopte za krilo ili krilnog centra, oni su dali loptu u ruke limitiranom veteranu i tako potrosili deceniju ni na sta.

 

Cak i Buducnost kojoj na klupi sede mladjahni Barovic i Sehovic ima Ivisice, Tismu, Ivanovica, cak i Slavkovica kao nove domace igrace. Nama da odu Lazic, Dobric, Davidovac i Kuzmic mi ne bismo mogli da nadjemo 2 krstena domaca igraca kao zamene.

 

I zato sam protiv ovakvih krajnosti - zasto bi Simanic ili Radanov morali da budu novi NBA asovi? Dajte da prvo od njih napravimo nove Lazice, Dobrice, Davidovce, timske igrace inace mozemo da gasimo klub posle novog egzodusa domacih igraca. Sta fali da Simanic bude novi Boris Savovic i kao takav neka zamena na 4? Pa nista, nego su svi poleteli kao da je u pitanju novi Kukoc, pa kada su i igrac i klub i menadzer i porodica videli da mali i nije toliki potencijal onda ga salji na tribine do kraja ugovora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...