Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Kankkunen said:

Podrška Dilejama. Nebitno što je Hrvat, čovek je aktivni član mafijaške organizacije sa nazivom DPS koja pored svojih kriminalnih aktivnosti, radi na sistematskom zatiranju svega što ima veze sa Srbijom i Srbima. A sad je došao ovde da zaradjuje za hleb. 

Edited by Manilla
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Wingwalker said:

Kada je zadnji put centar KKCZ dao 27 poena...?

 

Gist protiv Buducnosti u porazu od 8 razlike pre dve sezone.

 

Vidim niko ne prijavljuje da su za ABA ligu registrovana pet juniora - Topic, Matovic, Vukovic, Vudragovic i Gacic. Kakvi su, prati li neko klince?

Link to comment
Share on other sites

Ristic sutnuo za trojke 2/4....moulim?

 

1 hour ago, Manilla said:

Podrška Dilejama. Nebitno što je Hrvat, čovek je aktivni član mafijaške organizacije sa nazivom DPS koja pored svojih kriminalnih aktivnosti, radi na sistematskom zatiranju svega što ima veze sa Srbijom i Srbima. A sad je došao ovde da zaradjuje za hleb. 

 

Pa bitno je. Ako je poenta sto je clan mafije i clan DPSa onda se zna sta se pise na transparentu, a ne one nacionalisticke gluposti iz srednjeg veka.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mmajstor said:

Ristic sutnuo za trojke 2/4....moulim?

 

 

Pa bitno je. Ako je poenta sto je clan mafije i clan DPSa onda se zna sta se pise na transparentu, a ne one nacionalisticke gluposti iz srednjeg veka.

Slažem se da je transparent idiotski. 

 

Ali ovaj čovek ne treba da prima platu od poreskih obveznika države Srbije. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manilla said:

Izuzetno si naporan. Nigde nisam napisao da mogu niti da je to ispravno. 

 

Jedino sto ovde nije ispravno jeste da postoje takvi natpisi i da jedna grupa ljudi po krvnim zrncima ili mozda pripadnosti partiji odredjuje sta su vrednosti naseg kluba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Gist protiv Buducnosti u porazu od 8 razlike pre dve sezone.
 
Vidim niko ne prijavljuje da su za ABA ligu registrovana pet juniora - Topic, Matovic, Vukovic, Vudragovic i Gacic. Kakvi su, prati li neko klince?
Topić je Milenkov sin Nikola, kažu da je baš dobar..
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Manilla said:

Slažem se da je transparent idiotski. 

 

Ali ovaj čovek ne treba da prima platu od poreskih obveznika države Srbije. 

Uopste se ne razumem ko je covek, ali, ako mogu drzavu 30 god da muzu Dacic, Palma, Vucic, Bizon...onda ne vidim sta smeta ovaj, osim sto je Hrvat?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

 

Vidim niko ne prijavljuje da su za ABA ligu registrovana pet juniora - Topic, Matovic, Vukovic, Vudragovic i Gacic. Kakvi su, prati li neko klince?

 

Регистровани су и за ЕЛ. Никакве то везе нема, да их је 10 регистровано, неће паркета видјети.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Kako mrzim sto navijam za isti klub kao i ovi fasisti...

 

Albanac, Hrvat, Bosanac jesu moja bratija!

Veličina Zvezde je što za nju navijaju i ateisti i klerofašisti i europejci i staljinisti😄 a to što je uz dps mu je samo plus kod ovdašnjih vlasti pošto, to je bratska mafijaška grupa sa sns   

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Profaarmor said:

Jel dovoljno dobar Dalibor Ilic da moze da igra cetvorku za nas? Da ne pokvari fiziku, hemiju sta god

 

Ako znamo šta naš klub traži, on je prvi na spisku. Domači igrač sa fizikalijama i dosta potenciala. Mislim da je veči problem u tom što cenim da bi ga Dodici radije dali crnom đavlu nego nama, ako se oni budu nešto pitali. 

 

Apropo vaterpolo trenera. Ako je DPS problem, neka to okače na transparent. Ali što reče Perkos, pre če biti da ga to na kraju izvuče, nego da mu se zamera...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ako znamo šta naš klub traži, on je prvi na spisku. Domači igrač sa fizikalijama i dosta potenciala. Mislim da je veči problem u tom što cenim da bi ga Dodici radije dali crnom đavlu nego nama, ako se oni budu nešto pitali. 

 

Apropo vaterpolo trenera. Ako je DPS problem, neka to okače na transparent. Ali što reče Perkos, pre če biti da ga to na kraju izvuče, nego da mu se zamera...

Valjda se i igrac nesto pita, meni ko nacrtan za nas, snazan, cak bi mogao da  preuzme i peticu ili je odira u nekim specijalima ,vidim sada ubacio i sut za tri u repertoar, ne znam kako stoji sa ugovorom ali ne pricamo ovde o Embildu, bolje da se isprsimo i platimo neku sitnu kintu kao obestecenje nego sto sijemo odela za f 4 legendama kluba

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Profaarmor said:

Valjda se i igrac nesto pita, meni ko nacrtan za nas, snazan, cak bi mogao da  preuzme i peticu ili je odira u nekim specijalima ,vidim sada ubacio i sut za tri u repertoar, ne znam kako stoji sa ugovorom ali ne pricamo ovde o Embildu, bolje da se isprsimo i platimo neku sitnu kintu kao obestecenje nego sto sijemo odela za f 4 legendama kluba

 

Mene ne treba pregovarati. Ja sam za. Samo kažem da bi tu bilo nekih preprekica koje nemaju veze sa košarkom i biznisom. A u pravu si da bi verovatno bilo lakše kad bi on pokazao želju da se tako nešto ostvari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...