Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

To su ti brate sve pacijenti zeljni paznje. Ako imas informaciju napisi je kao takvu, ako nemas odjebi. Ali ocito postoje prilicno bolesni ljudi koji uzivaju u tome da se mi ovde lozimo na razne varijante.

 

To je postala moda. Samo iskuliraj.

Ma opusteno treba na sve to gledati. Zezancija, informacija, ventil za spustanje pritiska... to je forum za mene.

26 minutes ago, djura.net said:

kum mozda nije zadovoljan sto letos nismo resili njegovu zagonetku o kockarnici/ruletu.

pa nas sad podhebava iz ciste dosade.

E da, sta je tu bilo resenje onomad? Sta se desilo posle te zagonetke? Nista ili...?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Ma opusteno treba na sve to gledati. Zezancija, informacija, ventil za spustanje pritiska... to je forum za mene.

 

U principu se slazem, samo kazem da i sa zajebancijom treba biti "u balansu" jer odredjeni broj ljudi zaista ceka da vidi hoce li biti pojacanja ili ne. Licno sam odavno prestao da se cimam, ali nikog ne bih navlacio na nesto osim ako nemam pouzdane informacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

U principu se slazem, samo kazem da i sa zajebancijom treba biti "u balansu" jer odredjeni broj ljudi zaista ceka da vidi hoce li biti pojacanja ili ne. Licno sam odavno prestao da se cimam, ali nikog ne bih navlacio na nesto osim ako nemam pouzdane informacije.

Zajebancije su okej u prelaznom roku, jer tu svakako nemamo sta da gledamo i svi nasiroko razglabamo o pojacanjima, i  sad bi bilo okej da dolazi neko, ali oko ovim najavljuje Crbesa, glupo je. Moglo je proci i sa  ostaje Cirbi.. 

 

MIslim da je ono sa ruletom bio Lessort   a i bilo bi lepo da Kum kaze sad ko je bio rulet posto je vec sve gotovo svakako 

Link to comment
Share on other sites

 

11 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Jbg, za Markovića stvarno jesu svi znali da neće proći. Ako ništa, to je igrač koga svi u i oko kluba jako dobro poznaju, koji je u ozbiljnim godinama sa karijerom koja ima tendenciju pada već godinama, i jedino čime je mogao bilo koga da iznenadi je nečim negativnim (teško da u 35oj može da otkrije neki novi kvalitet.)

 

A koliko je dobar transfer zavisi koliko košta. Ako je istina ovo što neki pominju da ima sličnu platu kao Nejt, po meni je to ogroman propust. 

Ako igra za duplo manje od toga, onda i nije. 

 

 

 

 

Slažem se da je bitno, jer je možda taj višak mogao da završi centra, ali ajde.

 

Za Markovića jesu ljudi bili skeptični, i tu su Radonjić i Čović grešku napravili jer su bili malo bias. To jest, toliko dugo su verovatno priželjkivali tog Markovića, da sad kad se ukazala šansa da stvarno dodje, nisu želeli da vide da to nije više taj igrač. 

 

Ali svakako mislim da nije bio bezveze rezon da se dovede plej umesto beka šutera. Plej je jako bitna pozicija, a mi nismo baš imali mogučnosti da to pokrpimo kako treba, ako se nešto desi. Dok smo na poziciji SG, po mom mišljenju imali više fleksibilnosti da to uradimo. Posebno jer je kod Radonjića ta pozicija svedena na D&3 ulogu i manje bitna od PG, po mom mišljenju. I verovatno je zamišljeno i da če se više igrati sa dva pleja odjednom na parketu. Ali je tu ideju poremetio Pefijev nivo igara, koji nije zadovoljavajuči, a ne činjenica da je on plej a ne bek šuter.

 

I ne zagovaram ja sad teoriju da su oni bezgrešni. Nego da bi trebali imati malo više razumevanja za tih par greški, jer če one uvek postojati. I da mi se puno više sviđa razmišljanje, gde se radom kroz sezonu diže jedan roster i izvalači najbolje iz tih igrača. A ne onaj cirkus od lani gde se radi doselekcija doselekcije.

Jer s obzirom na budget, naš roster nikad neče biti perfektan, barem za neke EL standarde. Uvek če nešto faliti, za nešto više. Zato je po meni bitno da je fokus na izvlačenju maksimuma iz postoječih igrača, a ne konstatna potraga boljitka kroz promene u rosteru. Jer je to igra, koju naši protivnici igraju bolje od nas. Pre svega zbo velike početne prednosti u finansijama

 

11 hours ago, Kankkunen said:

Krajem januara ... :smiley13:

 

To be fair, nije baš da su se sad setili da im treba, nego to žele več neko vreme.

 

Ali kapiram šta želiš da kažeš. U ovom momentu je to skoro pa nemoguče, i da je to trebalo završavati ranije. I ja se slažem sa tim. Samo sam u svojim prethdonim postovima pričao o tome da se slažem i sa tim da se ene dovodi neko, čisto da bi se doveo. Nego, ako može kvalitet, super, ako ne onda ništa.

 

11 hours ago, Cavani said:

Problem je u tome sto kritika dovodjenja Markovica kada nam treba bek skorer i njegove krs partije nisu nikakva naknadna pamet, svi su pisali da je to bas wtf i kad je dosao. Jos veci wtf je sto je planiran letos umesto Nate-a, a mozemo svi da zamislimo na sta bi to licilo. Tuzno je sto smo mogli da sacekamo Jovica na jednoipogodisnji ugovor, ili da biramo bilo kog beka koji nam dize plafon barem za pobedu ili dve, koje ce nam po svoj prilici i faliti.

Nisu bas ni ljudi blesavi niti se bune bezveze.

 

Ne bune se bezveze. Ali im svakako fali razumevanja za greške koje se dese u selekciji, i koje če se i dalje dešavati. Jer je to deo ovoga sporta, i dešava se svima. 

 

A desilo bi se i sa mnogo i tvojih, i mojih želja, samo to nikad nečemo saznati. Nit imamo neki "ulog" ovde, ili odgovornost. Nego nako neobavezno trabunjamo.

 

Evo recimo konkretan primer od lani. Ja sam recimo bio siguran da če biti Terry odličan kod nas. Pa i Princeton, koji je jedan od največih stručnjaka ovde je bio oduševljen Energy Kingom. I šta se desi. Terry postane predmet sprdnje ovde na forumu. Što samo pokazuje kako to dovođenje  igrača i građenje rostera, nije egzaktna nauka, nego postoji mnogo faktora koji moraju da se poklope, da neka saradnja uspe. Pa čak i kad igrač ima kvalitet.

A sad verovatno kad bi vratio film u glavi, sigurno bi našao nekoliko igrača iz KK i FK za koje si bio ubeđen da če biti ekstra, a ono krompir. Ali to je ok, pošto se desilo i dešava svima. Pa i struci i profesionalcima. Zato mislim da je ok da se nekad malo spusti lopta i ne priča iz pozicije kako smo mi sve znali i bezgrešni smo, a Radonja tvrdoglavi ne vidi što i slep kod očiju vidi...

 

11 hours ago, Nate said:

Mnogo mi kukamo na besparicu a dozvoljavamo sebi markovice i hollinse!

 

Mnogo imamo i visoke standarde, ako mislimo da je jedan od najboljih defanzivaca u EL greška, koju nismo trebali da si je dozvolimo.

 

10 hours ago, Crni said:

Nije problem sto smo doveli profile koji nam ne trebaju: Markovic, Holins, Cirbes, Simonovic, vec sto se ne oriznaje greska, pa ce ostati do kraja na olatnom spisku, a sa grbace nam ih niko nece skinuti.

 

Več milijon puta prežvakana tema o ugovorima. Nemože i jare i pare. Ti bi da skidaš Markovića sa grbače, ali bi u istom dahu osudio Kalinu za izdaju, da sred sezone ode u CSKA.

 

Zato postoje ugovori. Štiti i jednu i drugu stranu. 

 

12 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

To su ti brate sve pacijenti zeljni paznje. Ako imas informaciju napisi je kao takvu, ako nemas odjebi. Ali ocito postoje prilicno bolesni ljudi koji uzivaju u tome da se mi ovde lozimo na razne varijante.

 

To je postala moda. Samo iskuliraj.

 

Ja nebi bio toliko strog. Mislim da 99% forumaša ne smetaju Kumovi rebusi i da su jedan od zaštitinih znakova KKC topica, godinama unazad.

 

Što ti kažeš, kome smeta, samo scrollne i ne nervira se bezveze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Mnogo imamo i visoke standarde, ako mislimo da je jedan od najboljih defanzivaca u EL greška, koju nismo trebali da si je dozvolimo.

ko je jedan od najboljih defanzivaca u EL, Holins?
imas neke napredne statse koji to potvrdjuju ili samo eye test?

 

meni je on dobar defanzivac, ali ne bih rekao jedan od najboljih u EL

ili ako je eye test merilo, cini mi se da su lazic/djenka prime/dangubic prime bolji

 

isto sam pristalica toga da te defanzivne profile treba traziti u domacim okvirima(lazic, lazarevic, dangubic...)

a od amera traziti ono sto ne mozes da nadjes ovde(playmaking, handle, scoring, 1na1 igru...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Nemam problem sa tim što nije doveden niko ali imam problem sa produžetkom Zirbesa koji igra profesionalnu košarku samo zahvaljujući nama.

Kljuc svega u principu, covek nije za aba2 a mi ga drzimo, koliko je cirbes profesionalni kosarkas tolko smo i svi mi sa foruma ovde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...