Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kalina najavljuje nastavak borbe za top8, nema razloga da mu ne verujemo 🙂

Abu smo prebrinuli, tu ne bi trebalo da bude mnogo cimanja. U El osim gostovanja Barsi realno nemamo vise nijedan mec tezi od vecerasnjeg. Ako smo ovo izvukli, nista nije nemoguce. Za pocetak to duplo kolo da se izrutinira sledece nedelje. Ako tu izvucemo obe pobede, bice jasno da se Dejova masina i definitivno upalila. A onda ju je jako tesko zaustaviti...

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fradler said:

Kalina najavljuje nastavak borbe za top8, nema razloga da mu ne verujemo 🙂

Abu smo prebrinuli, tu ne bi trebalo da bude mnogo cimanja. U El osim gostovanja Barsi realno nemamo vise nijedan mec tezi od vecerasnjeg. Ako smo ovo izvukli, sve je moguce. Za pocetak to duplo kolo da se izrutinira sledece nedelje. Ako tu izvucemo obe pobede, bice jasno da se Dejova masina i definitivno upalila. A onda je sve moguce.

Pa masina se odavno upalila, mada si pre 20 minuta kukao kako cemo izduvati mec.

 

Spasava te jedino avatar..😊

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Laki21 said:

 

Volters ima snage za cca 3 minuta ozbiljne igre.

 

Pad je počeo pre no što je fasovao koronu.

 

U svakom slučaju, fala kurcu da i mi pobedimo nekog.

 

Dobili smo i pre tri dana nekog. Bilo i par heroja na toj utakmici, trojke u poslednjem minutu, vrhunske banane, clutch bacanja..

 

Samo nisi primetio pošto si bio zaokupljen time koliko je Ostoja sposoban operativac.

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, pantelia said:

 

Panta tekmu, nije gledao, nije gledao, nije gledao

 

 

Jebote sve si pogodio!

 

Recite mi, posto vec nisam gledao, da li se vodilo racuona o intenzitetu zvizdanja nasem timu od strane grcke grupetm?

 

I ima li koji smajli nekog banovanog clana? Ako ima, propustio sam.

Koje grupe? Ako si gledao utakmicu mogao si da vidiš da im je kop prazan. Zviždali semenkari

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

 

Dobili smo i pre tri dana nekog. Bilo i par heroja na toj utakmici, trojke u poslednjem minutu, vrhunske banane, clutch bacanja..

 

Samo nisi primetio pošto si bio zaokupljen time koliko je Ostoja sposoban operativac.

 

Gle, Ostoyah radi ono što mu je u opisu posla osnovno - obezbeđuje kintu za sklapanje tima i to koliko god treba. Na koji način, ne tiče me se. Je li SNS igrač? Jeste. Je je li Čovara? Jeste.

 

Ako naš Precednik nije za to sposoban, nije treba da se prihvata novog mandata. Toliko je jednostavno.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Gle, Ostoyah radi ono što mu je u opisu posla osnovno - obezbeđuje kintu za sklapanje tima i to koliko god treba. Na koji način, ne tiče me se. Je li SNS igrač? Jeste. Je je li Čovara? Jeste.

 

Ako naš Precednik nije za to sposoban, nije treba da se prihvata novog mandata. Toliko je jednostavno.

 

Ok. U pravu si. I u dobrom smeru ideš. Početkom godine si objašnjavao Radonji šta mu je posao i gde sve gresi - sreća da čovek čita forum pa se dozvao pameti, pa eto i pobeda u neizvesnim završnicama. Kad završiš sa opravljanjem Čovića, pređi u februaru na Markovića života ti, zreo je da upije koji savet i najzad odigra nešto.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fradler said:

Kalina najavljuje nastavak borbe za top8, nema razloga da mu ne verujemo 🙂

Abu smo prebrinuli, tu ne bi trebalo da bude mnogo cimanja. U El osim gostovanja Barsi realno nemamo vise nijedan mec tezi od vecerasnjeg. Ako smo ovo izvukli, nista nije nemoguce. Za pocetak to duplo kolo da se izrutinira sledece nedelje. Ako tu izvucemo obe pobede, bice jasno da se Dejova masina i definitivno upalila. A onda ju je jako tesko zaustaviti...

 

2 pobede do 8. mesta, sa utakmicom manje. 

 

Polako sa serijama. Palili smo i gasili mašinu posle svake druge utakmice. Do sad smo se več 6 puta oprostili od EL. Treba iči utakmicu po utakmicu, dati sve od sebe, pa šta bude. Prvo ti Manekeni. Neče to biti nimalo lak meč, pošto Messina jeste majstor da pronađe slabosti u protivničkoj ekipi, a na raspolaganju ima širok roster pun kvaliteta, da mu to na terenu i odradi. Ali ok, čini se da ipak nisu toliko močni trenutno, kao što su bili u trenutku kad su nas dočekali u Milanu. Nisu nepobedljvi, ali treba nam kvalitetna predstava i 40 minuta borbe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Ok. U pravu si. I u dobrom smeru ideš. Početkom godine si objašnjavao Radonji šta mu je posao i gde sve gresi - sreća da čovek čita forum pa se dozvao pameti, pa eto i pobeda u neizvesnim završnicama. Kad završiš sa opravljanjem Čovića, pređi u februaru na Markovića života ti, zreo je da upije koji savet i najzad odigra nešto.

 

Što se njega tiče, reći ću mu pjesmom:

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Laki21 said:

 

Gle, Ostoyah radi ono što mu je u opisu posla osnovno - obezbeđuje kintu za sklapanje tima i to koliko god treba. Na koji način, ne tiče me se. Je li SNS igrač? Jeste. Je je li Čovara? Jeste.

 

Ako naš Precednik nije za to sposoban, nije treba da se prihvata novog mandata. Toliko je jednostavno.

Mi imamo isto ili vise novca kao i svih prethodnih godina kojih smo igrali EL, plus minus sranje oko Obradovica koje nas je kostalo. 

Covic nema nikakve veze sa tim sto je reseno da se sipa nemilice u Partizan, niti moze to da spreci. 

Ove ko je sposobniji Covic-Ostoja  pricice su zanimacija za malu decu na velikom odmoru.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, medobrundo said:

 

Dobili smo i pre tri dana nekog. Bilo i par heroja na toj utakmici, trojke u poslednjem minutu, vrhunske banane, clutch bacanja..

 

Samo nisi primetio pošto si bio zaokupljen time koliko je Ostoja sposoban operativac.

Mnogo si strucniji od mene sto se tice kosarkaskog znanja, tu ne zelim previse da ulazim u detalje. Drugo, zasto je greh spominjati sitnice koje u stvari i nisu sitnice, nego nesto sto moze da nas odvoji od bas ozbiljne role u El? Radonja je sjajan kouc za nas, deluje kao i jako fin covek. Ali da li je toliki problem reci da je Markovic pa blago receno promasaj? Da li je problem reci da centra trazimo 6,7 meseci i da nam je tu Cirbes umesto krstene petice? 

Sve ovo ide na dusu i Covica naravno. Ne treba da postajemo kao komsije, i da budemo idolopoklonici pojedincu. Radonja je nas legendaran trener, nema Zvezdasa koji ga ne voli, ali pravi i on neke bas vidljive kikseve. Zasto je problem to istaci? 

 

Dalje, Ostoja meni nije nikakav funkcioner. I ranije sam pisao, sposobnost njih dvojice(Ostoja i Covic) u ovakvom sistemu se ne moze meriti. Zivimo od toga koliko se drzava odobrovolji da da novca. Znaci, nema tu genijalnosti Ostoje, vec naredjenje stize sa vrha. A i uveren sam da Zoca nije doveo Ostoja vec hmmm, pitam se ko. 

 

Idemo dalje, a ovo je upuceno svim nasim forumasima. Sta je lose reci da Partizan pravi smislenu pricu? Nakrcali su se sa dosta mladjarije, sa realno talentovanima igracima, i AKO uhvate kontinuitet sa Zeljkom i naredne godine, zar to onda ne bi mogla da bude za njih dobra prica? Ovde je bitan faktor AKO, jer politika igra veliku ulogu. Nije ni taj Zeljko sisao vesla, i ovakav Partizan trenutno nije bolji od nas i verovatno cemo uzeti Aba. Međutim, ako ostane on i gro njihovog tima, pa bogami imacemo velikog rivala iduce godine. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Jbg, bas ostaje zal za tih par ispustenih pobeda, skor je lagano mogao da bude 10-10, ali s kakvim se problemima suocavamo od pocetka sezone (a i od pre toga), dobro da i dalje guramo nekako.

 

Jos jedna pašteta sezona, pa šteta za ovu utakmicu,pa šteta za onu utakmicu...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Laki21 said:

 

Gle, Ostoyah radi ono što mu je u opisu posla osnovno - obezbeđuje kintu za sklapanje tima i to koliko god treba. Na koji način, ne tiče me se. Je li SNS igrač? Jeste. Je je li Čovara? Jeste.

 

Ako naš Precednik nije za to sposoban, nije treba da se prihvata novog mandata. Toliko je jednostavno.

pare koje se peru preko partizana, ulaze preko nenada kovaca aka nesa roming, jedan od petorice najvecih i najbogatijih kriminalaca iz prvog prstena oko vucica.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Uzasna igra,nista ne znamo....ovako se ne igra...da covek ne poveruje

 

sat ipo kasnije.... 

 

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Pa masina se odavno upalila, mada si pre 20 minuta kukao kako cemo izduvati mec.

 

Spasava te jedino avatar..😊

 

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, propolis said:

 

Jos jedna pašteta sezona, pa šteta za ovu utakmicu,pa šteta za onu utakmicu...

Sasvim je opravdano pisati o tome.

Ne samo sto bismo bili na 8.mestu, nego bi i sami igraci verovali vise.

A mozda bi se i uprava potrudila oko pojacanja.

Ovako ce biti duplo golo, ne znam zasto pojedini koriste kalulatore i dalje, stize otreznjenje kroz par dana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...