Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

19 hours ago, K.Dot said:

Realno da vam kažem, baš me zabole što Holins ima dugačke ruke. Pa Dženkins je igrao duplo bolju odbranu plus je mogao da pogodi otvoren šut, iako je kraći.

 

djenka je doktor odbrane za holinsa. djenka je bio prvi kradljivac cele el, i to pola tih lopti zive krade iz ruku. vec sam postavljao npr tekmu protiv cska u areni gde im je ponistio celu bekovsku liniju za 5 minuta, ukrao jedno 4 lopte, teu zivu, itd...

nevezano za sve to, djenka je ljubav. 

 

18 hours ago, Don Radonja said:

Ne bi.

 

o da bi. jel si gledao komsije protiv cedoli? 

jaka je rutinski metnuo 19 poena, uz par klac poteza. 

jaka vise nije onaj jaka iz zvezde, sad je puno iskusniji, smireniji, racionalniji. 

za holinsa je pojam u napadu. prvo je puno brzi, ima bolji ulaz, bolji sut, ume da iskreira sut, podeli asist, klacer, ima muda, uvek je dobar u bitnim mecevima. 

lagano bi bio glavni igrac uz kalinu da smo ga uzeli. 

jaka je clan idealne petorke abe prosle sezone, uz prosecan index 18.5. par i bud stavljao 24, 28, 26, 28. 

prosle godine u ec trojke 46% (41/88), ove slicno (14/32).

o da metnuo bi tu trojku, kao sto je metuno kosijama dva minuta pre kraja i prelomio tekmu.

a pre toga bi metnuo jos koju. 

ja ne razumem zasto nismo uzeli jaku, legao bi nam savrseno. 

 

18 hours ago, Cavani said:

Ivanovic isto ne moze do kosa, ali zna da iznudi faul i pogodi poneku trojku, podeli povremeno i asistenciju. Nista vise od njega i ne treba ocekivati, nije nam on problem.

 

kako bre ne treba ocekivati vise? pa od koga onda treba?

ne treba od holinsa, ne treba od ivanovica, ne treba od voltersa... a da dobric i deda su krivi. i kuzmic i luka. i simon i laza. 

oni su valjda projektovani za nosioce igre? naravno da dzoni mora bolje, puno bolje od ovoga sto pokazuje. 
 

13 hours ago, BojanaCZV said:

Ali Nole, koji nosi Percetovu majicu 😍

 

bukvalno 😍

 

1 hour ago, Laki21 said:

BTW, Volters je sinoć regresirao u svoj pičkasti mod iz prvog mandata, ni malo mi se to ne sviđa. Bežao je od odgovornosti kao Vučić.

 

ja imam utisak da je volters premoren. covek nas vuce vec tri meseca, mislim da je najvise doslo do premora i da je to uzrok losijih partija. 

mogao bi dzoni malo da proigra, pa ce i njemu biti lakse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kankkunen said:

Samo toliko ... :lol_2:

 

Da se nadjemo na 3 od 7, 2 od 5 ili 4 od 10?

Takvog nekog je Tomic izvukao iz slabijeg takmicenja, a i Simon u najboljim vremenima je imao te procente. Ako nema nije problem, neka kaze trazili smo ali nema slobodne opcije pa idemo sa ovim sto imamo... a ne na svako pitanje se odgovara sa prostom recenicom koja je sve samo ne odgovor na pitanje. Ako je Covic rekao ovo, sta kaze strucni stab - trazite ili ne trazite? Fali nam jos neki Rajko, malo je jedan. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Da se nadjemo na 3 od 7, 2 od 5 ili 4 od 10?

Takog nekog je Tomic izvukao iz slabijeg takmicenja, a i Simon u najboljim vremenima je imao te procente. Ako nema nije problem, neka kaze trazili smo ali nema slobodne opcije pa idemo sa ovim sto imamo... a ne na svako pitanje se odgovovara sa prostom recenicom koja je sve samo ne odgovor na pitanje. Ako je Covic rekao ovo, sta kaze strucni stab - trazite ili ne trazite? Fali nam jos neki Rajko, malo je jedan. 

Ma to Čović troluje, ne treba davati ni žutu banku na te priče ...

A što se tiče procenata za tri ... baš to je sinoć želeo Kjurik, pa nije video koš skoro čitavu utakmicu. Ne ide to baš tako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

 

Da se nadjemo na 3 od 7, 2 od 5 ili 4 od 10?

Takvog nekog je Tomic izvukao iz slabijeg takmicenja, a i Simon u najboljim vremenima je imao te procente. Ako nema nije problem, neka kaze trazili smo ali nema slobodne opcije pa idemo sa ovim sto imamo... a ne na svako pitanje se odgovara sa prostom recenicom koja je sve samo ne odgovor na pitanje. Ako je Covic rekao ovo, sta kaze strucni stab - trazite ili ne trazite? Fali nam jos neki Rajko, malo je jedan. 

we-have-a-deal-jack-donaghy.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Ma to Čović troluje, ne treba davati ni žutu banku na te priče ...

A što se tiče procenata za tri ... baš to je sinoć želeo Kjurik, pa nije video koš skoro čitavu utakmicu. Ne ide to baš tako.

 

Cime smo sigurni u to da troluje? Svake sezone unazad je bilo najmanje jedne doselekcije a neretko i mnogo vise. Zasto bi ove sezone bilo drugacije? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

Ma to Čović troluje, ne treba davati ni žutu banku na te priče ...

A što se tiče procenata za tri ... baš to je sinoć želeo Kjurik, pa nije video koš skoro čitavu utakmicu. Ne ide to baš tako.

 

istina. Na ovu temu je več nešto uini napisao. Možemo mi dovesti neznam ti kakvog šutera. Ako mu ne stvorimo prilike, da on pokaže taj šuterski talenat, isto če šutirati 30% kao i ostali. A jasno je da smo ekipa koja teško stvara te prilike.

 

I ako je na kraju još malo slabiji u odbrani, ništa nismo napravili tom rokadom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mmajstor said:

Nope. Priziva se igrac koji ima bolji procenat suta i koji moze lakse da pogodi otvoren sut. Nek sutne 6 puta pogodi 3 i to je to. 

 

Ovo je skroz nerealno.  Pa pogledaj tabelu procenata šuta na sajtu EL, skoro da nema beka koji uzima veći broj šuteva da je iznad 50%, zapravo ovlašnim pogledom mi se čini da je Volters prvi sa skoro 55%, onda vidim Laprovitolu na 50%, itd.  A znamo da Volters zapravo pogađa floatere u visokim procentima, Laprovitola ne znam - možda je ulazima i polaganjima nabio taj procenat.  Ne ide to tako, da se pucne prstima i stvori se igrač željenih karakteristika, koji će da uvijek da isporuči ono što se očekuje.  Još da se uklopi u ekipu, što je meni uvijek prvi tas na vagi protiv doselekcije...

 

Ako misliš na Berona kao Tomićev ubod, Beron je itekako imao očajnih partija, pllus u odbrani je bio krater (a i nije da nešto porobljava otkad je otišao od nas).  Što se Čovićevih priča tiče, svi znamo da mu nije problem da laže kao pas ako je potrebno da zamaže oči navijačima ili ako misli da će time da nešto isprepada komšije.  Ja doselekciju očekujem samo ako se oni nešto opasno pojačaju, Čović prosto ne gleda dalje od osvajanja ABA titule, a u EL dok nas puštaju kao ABA prvake - dobro je, a posle videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi neki sut i sam da iskreira ili pogodi preko ruke, sto bolji suteri i rade. A kad bi sabrali sve promasene otvorene suteve Laze, Dobrivoja, DeDe, Holinsa od pocetka sezone mislim da to ne bi bio zanemarljiv broj. 

Just now, CGorac said:

 

Ovo je skroz nerealno.  Pa pogledaj tabelu procenata šuta na sajtu EL, skoro da nema beka koji uzima veći broj šuteva da je iznad 50%, 

 

Just now, CGorac said:

 

Ovo je skroz nerealno.  Pa pogledaj tabelu procenata šuta na sajtu EL, skoro da nema beka koji uzima veći broj šuteva da je iznad 50%, zapravo ovlašnim pogledom mi se čini da je Volters prvi sa skoro 55%, onda vidim Laprovitolu na 50%, itd.  .

 

Ispravio sam se...sasvim je dovoljno i 40 posto, a onih 3od6 sam prizvao u pojedinim utakmicama. 

 

I pusti to realno je ili nije. Nek Radonja izadje i kaze da to ne moze da nadje ili mozda obojica troluju, samo Covic brbljanjem a Radonjic cutologijom. 

Link to comment
Share on other sites

pa djenku da smo vratili bio bi duplo bolji izbor od holinsa.

jel se seca neko nekog uspesnog ulaza holinsa? ja ne. 

i jaka i djenka su doktori kosarke za holinsa. na danasnji dan, ne u prajmu.

holins je jedan bezlican igrac, tacno neko rece sporedna uloga i da se ne istice previse. sut los, ruzan, ulaz nepostojeci, dribling takodje, nije klacer. dobar je u odbrani, ali evo juce dva nepotrebna faula od lopte u poslednja dva minuta za poklonjena 4 bacanja. pa jos i otvorena trojka za nereseno. sto bi klinci rekli resio nas za dva minuta. plus isto i protiv cska.

takoreci jedan bezveznjak kome je mesto u nekom gencerbirligiju. 

ne znam, tako smo i tompsona cekali i cekali i cekali...

 

 

😍

za jedno 10 godina da nasledi radonju!

 

bayern mora pasti, to nam je must win ako kanimo u berlin.

Edited by ИEsA IlIC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ИEsA IlIC said:

pa djenku da smo vratili bio bi duplo bolji izbor od holinsa.

 

 

još bolje bi bilo da vratimo nešu ilića. što kaže cher, if i could turn back time.

 

inače, taj jenkins koga prizivaš već dva dana se raspadao grdnije od hollinsa u napadu ali onda si verovatno prizivao neke druge vedete, moku i ducija valjda.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Laicki, ovi tragikomicni procenti suta za 3 su posledica:

-nadrealna potrosnja u fazi odbrane

-nemanje cistog sutera u ekipi

-nedovoljno dobar flow i protok lopte

-neke ekipe prosto dobro brane liniju za 3 poena u EL

-losa forma Dede, Segija, Dzonija, Holinsa i to sto je White out

 

Vidim u nekim tackama moguci improvement, prosto je nemoguce da % ostane na tricavih 25%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Devil In My Pants said:

@mmajstorTomic je izvukao patku...tad smo igrali EC a ne EL...pa je normalno da igrac iz EC predje u tim iz EC sem naravno kod Ostoje koji diktira neke nove trendove.

 

Sigurno je jos lakse dovesti EC igraca u EL tim, jedino ako mislis da je to nenormalno? Eno taj EC igrac cepa vec nekoliko sezona u EL za odlicne novce. Jedino nije pogresio onaj koji nikada nije rizikovao. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Sigurno je jos lakse dovesti EC igraca u EL tim, jedino ako mislis da je to nenormalno? Eno taj EC igrac cepa vec nekoliko sezona u EL za odlicne novce. Jedino nije pogresio onaj koji nikada nije rizikovao. 

Uh sta ti pises. Svako je pogresio, nemas garanaciju za bil koji potez. Samo hocu da ti objasnim jednu stvar, da tad nismo dovodili EL igrace jer smo igrali EC....i on je bio nepoznat igrac samo ljudima koji ''prate'' kosarku 🙂

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

Uh sta ti pises. Svako je pogresio, nemas garanaciju za bil koji potez. Samo hocu da ti objasnim jednu stvar, da tad nismo dovodili EL igrace jer smo igrali EC....i on je bio nepoznat igrac samo ljudima koji ''prate'' kosarku 🙂

 

Dzaba slepome pokazivati i gluvome govoriti. 

 

Iz tvog nelogicnog i nadasve nepovezanog iskazivanja sledi da posto smo tad bili jadni pa igrali samo EC mogli smo da dovedemo samo jadnog EC tebi poznatog (nama nepoznatog) Bilija Berona, a posto sada igramo mnogo jacu ligu onda sta - ne smemo/ne mozemo ni po koju cenu da dovedemo isto tako igraca iz EC tima koji ima EL kvalitet (ukoliko mu se pruzi sansa i nadje pravo mesto)? 

 

Ajd za promenu ako vec hoces da repliciras napisi barem nesto povezano i u vezi sa onim sto je sagovornik rekao. 

 

edit: i samo da ispravim i tebe i sebe: Bili Beron u toj sezoni nije cak bio ucesnik ni EC jer Turski klub za koji je igrao nije bio ucesnik tog takmicenja. Evo ga sad u EL preko Zvezde. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

 

Dzaba slepome pokazivati i gluvome govoriti. 

 

Iz tvog nelogicnog i nadasve nepovezanog iskazivanja sledi da posto smo tad bili jadni pa igrali samo EC mogli smo da dovedemo samo jadnog EC tebi poznatog (nama nepoznatog) Bilija Berona, a posto sada igramo mnogo jacu ligu onda sta - ne smemo/ne mozemo ni po koju cenu da dovedemo isto tako igraca iz EC tima koji ima EL kvalitet (ukoliko mu se pruzi sansa i nadje pravo mesto)? 

 

Ajd za promenu ako vec hoces da repliciras napisi barem nesto povezano i u vezi sa onim sto je sagovornik rekao. 

 

edit: i samo da ispravim i tebe i sebe: Bili Beron u toj sezoni nije cak bio ucesnik ni EC jer Turski klub za koji je igrao nije bio ucesnik tog takmicenja. Evo ga sad u EL preko Zvezde. 

Samo ti kazem da ga je Tomic doveo u EC tim i da on nije nikakav pronalazak jer je lik igrao tri godine EC i u taj turski klub koji je imao ogroman budzet te godine jer je to bilasezona jednogodisnje renesanse turske kosarke, posle se klub ugasio..njihova 3-4 stranca su bila top...

 

Beron i brat su originalni splash brothers u izvornom obliku...on je u toj prvoj sezoni se privikao na tim i onda lakse prosao do EL adaptacije..

 

Igrao je za Ritas, Sarloa i Mursiju EC..inace u Sarloa je bio u prvih par strelaca EC i igrao sa svojim bratom a jedio je u Ritasu bio van uloge,ali to mu je bila prva sezona u Evropi a dosao je iz koledza gde mu je cale trener i bio jedan od najboljih strelaca u NCAA.

 

Eto da naucis nesto malo..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...