Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Bili smo blizu ali ne mogu mnogo da zamerim momcima. Čudo je da smo bili u egalu sa onakvim njihovim šutem za 3 i našim koji je bio da se naježiš. Problemi sa ličnim greškma Mitra, loše izvođenje slobodnih bacanja a i sreća nam nije bila saveznik u nekim trenucima, su dodatno uticali na poraz. Da dobijemo mi Bajern i ja ću biti zadovoljan učinkom u ove tri utakmice u Beogradu. Lepo je videti da neki igrači podižu nivo forme. Davidovac već treću uzastopnu utakmicu odličan, a i Stefan Marković je sve bolji.

Edited by Volter
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Respect za ovu utakmicu. Kod igrača je bila prisutna enormna želja za pobjedom. Dobro pripremljena utakmica, motivacija i energija su bili na najvišem nivou. Jednostavno nemamo dovoljno kvaliteta na ovom nivou da valorizujemo taj hustle elemenat. Fali nam kreacije, fali nam šuta. Ne može ova ekipa da pruži više. Ja sam zadovoljan kad god odigramo 100% i kad imamo jasan plan igre. Večeras smo sve to imali, ali igrali smo protiv jake ekipe i isplivali su neki naši standardni limiti. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

holinse brate da se ne ljubimo

prodao lik tekmu vise puta. trojka za -1, u poslednja dva minuta redom promasena trojka, pa prekrsaj u bonusu, pa opet prekrsaj u bonusu i trojka za nereseno.

znaci to je mogao i nole da odigra. 

 

kalina u drugom i luka ceo mec sjajni. imali smo ih, vise puta. davidovac odlican! svaka cast kako je par puta cuvao mirotica. 

 

i treba reci da dzoni ne isporucuje ono sto se ocekuje. i to je vec neko duze vreme. 

steta, markovic je bio odlican u finisu na obe strane, falio je neko da metne dve trice i cao.

idemo dalje, nije katastrofa ali bayern moramo dobiti.

 

eh da je jaka mesto nesrecnog holinsa. goreo bi pionir veceras vise puta. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na borbi, steta za bacanja i sto je par lipti iscurelo iz obruca obicno na 2+1, veliki doprinos Markovica, dobra sekvenca Cirbesa u 2/4.

Muski smo se posibali, ona lopta je mozda resila mec, kad je Mirotic dao 2+1, mislim da je  aut bio za nas.

Koliko god Dobric imao losu seezonu, doprineo bi veceras siguran sam mnogo viise od oog nikogovica Holinsa.

Posle CSKA, uspeo je da nam oduzme jos jednu sansu, da skinemo skalp jednom velikanu.

Potpuno bezvezan, bezvredan, tupav i glupav igrac, koji odavno ne zasluzuje da igra u Zvezdi.

Siguran sam da bi odnos pobeda i poraza bio bolji, da smo doveli beka umesto tog cirkuzanta. Na kraju krajeva, nije taj klovn kriv sto igra, vec onaj ko ga je doveo i onaj koji ga pusta. Imamo Gobeljica u kosarci-divno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

holinse brate da se ne ljubimo

prodao lik tekmu vise puta. trojka za -1, u poslednja dva minuta redom promasena trojka, pa prekrsaj u bonusu, pa opet prekrsaj u bonusu i trojka za nereseno.

znaci to je mogao i nole da odigra. 

 

kalina u drugom i luka ceo mec sjajni. imali smo ih, vise puta. davidovac odlican! svaka cast kako je par puta cuvao mirotica. 

 

i treba reci da dzoni ne isporucuje ono sto se ocekuje. i to je vec neko duze vreme. 

steta, markovic je bio odlican u finisu na obe strane, falio je neko da metne dve trice i cao.

idemo dalje, nije katastrofa ali bayern moramo dobiti.

 

eh da je jaka mesto nesrecnog holinsa. goreo bi pionir veceras vise puta. 

 

Ne bi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošteno odrađena utakmica na kojoj je ipak presudio kvalitet. Od pocetka sezone znam kakav tim imamo i kakvu kosarku mozemo da igramo. I ja sam zadovoljan kako ide sezona ako izuzmem poraz od Albe. Idemo sad na Bajern!

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Штета за пораз, мало је фалило. Пар бацања више, тројка више. Позитивна страна ДеДа се враћа у живот полако, учествује више у игри него пре типа месец дана и Пефи полако улази у ритам. 

Link to comment
Share on other sites

Holins nas je unakazio, prvo je uzeo sut sa osam metara kada se Kalinic zapalio i kada smo ih stizali. Mislim otkud ti pravo to da radis, ako vec imas bedan procenat. Nakon toga masi otvoren sut za nereseno i pravi dva faula u bonusu.

Covek je vise krilo nego bek, jees beka koji ne ume da iznudi faul ili dodje do kosa. Izgleda kao trol, ali bi nam Jaka Blazic vrsio bolji posao od njega.

Holinsovati ga ukoliko ima ikakvo bolje resenje na vidiku.

Vajt ako misle da igra EL i ako je zdrav vreme je da se uvodi kad vec nije trazena zamena, proslo je jos malo pola sezone.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ИEsA IlIC said:

i treba reci da dzoni ne isporucuje ono sto se ocekuje. i to je vec neko duze vreme. 

 

 

Ivanović nije ništa bolji od Holinsa i Dobrića, čak i gori. Al kao da navijači iz nekog razloga nemaju srca da ga kritikuju. Igre su mu očajne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...