Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pustili smo i ljudi koji se time bave su rekli da treba da se vakcinisemo, narod odbija da se vakcinise. 

Pa onda će ti ljudi isti da odluče šta će sa tim narodom. Nećemo ti i ja. Ti obavi tvoje i ne sekiraj se. I budi srećan što si evoluirao shodno 21.veku. Verovatno imaš i više od 2.stepena srednje spreme. Sad za IQ pitaćemo pravnika. To mu je uža specijalnost. 😄

Link to comment
Share on other sites

Samo jedna molba... bez obzira dal ste za ili protiv vakcine nemojte prebacivati ovde price sa kovid tema i politike molim vas. To su smecarske teme gore od tate pred derbi, kafane kad BB popizdi ili kkzc prelaznog roka i imam iskrenu bojazan da ce se neka ekstremisticka cupakabra kojima su ti spratovi prirodni habitat pojaviti ovde, a ima nas vala sasvim dovoljno i da se izmedju sebe istrebimo 🙂 Danke schoen.

 

Od ostalih vesti vidim da Tito konstatuje uzasno stanje koje ce biti samo gore tako da ja sam koji procenat manje zabrinut za titule ove godine. 

  • Like 9
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Da je sada kraj jula, već imamo ovaj roster i nekih 1,8 miliona eura koje su pretekle Djokoviću...da li bi uložili u: 1. Jednu sezonu nekog Tavaresa - Pengosa da srušimo rekord ,,7 puta bez vadjenja'' dok preslišavamo EL milijunaše dal papa sere u šumi. 2. Angažovali Merlinku na dve godine koliko da Žoca domaćinski ispratimo u penziju...ili 3. Doveli u paketu Jovića, Djenku i Dangubu da kompletiramo roster ,,susreti generacija'" i rasplačemo Radonju svaki put kada hard difens primi ispod četres po meču.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Meni to biznis ideja za startup 🙂

 

Ja sam investitor

 

53 minutes ago, Rajon Rondo said:

Jel vakcinisan?

 

 

 

Nebitno. Dovedi, pa čemo onda da odlučimo. Ako nije vakcinisan, direktno kod Lakija u safari, neče se baci

 

37 minutes ago, Tamburinjo said:

Samo jedna molba... bez obzira dal ste za ili protiv vakcine nemojte prebacivati ovde price sa kovid tema i politike molim vas. To su smecarske teme gore od tate pred derbi, kafane kad BB popizdi ili kkzc prelaznog roka i imam iskrenu bojazan da ce se neka ekstremisticka cupakabra kojima su ti spratovi prirodni habitat pojaviti ovde, a ima nas vala sasvim dovoljno i da se izmedju sebe istrebimo 🙂 Danke schoen.

 

Od ostalih vesti vidim da Tito konstatuje uzasno stanje koje ce biti samo gore tako da ja sam koji procenat manje zabrinut za titule ove godine. 

 

Blasphemy

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kooineeperk said:

 

Vidi se da nije Tegi Familija Prdaksn 😄 

 

 

Odlicno se vidi ona asistencija Voltersa iza ledja ka Luki, steta sto nisu pustili celu akciju nego isekli pre kucanja. 

Asistencija vredna jednog Markusa Vilijamsa... 

 

image.thumb.png.c02f67e43e8494880fca5d04ba761b11.png

 

Evo vec 12 sati vrtim po glavi ovaj potez i iz malog mozga izvlacim na koga me podseca... A zapravo nije tesko! 😄 Ovaj behind-the-back (a i over-the-sholder) je bio trademark Dzejsona "Bele cokolade" Vilijamsa, izveo ih je mali milion i secamo se sigurno mnogih iz doba Kingsa. 

 

Nasao sam ovaj highlights asistencija i ima jedan vrlo slican potez dok je bio u Majamiju, "namestio" sam tajming na videu.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Dies at the End said:

 

Da izvines, gomila stereotipa i opstih gluposti o zlim i divljim srbima.... ili se druzis samo sa "srbima'' te ne znas kakvo misljenje i ponasanje imaju "ostali"stanovnici u De

 

E da, kada ovi mozgovi iz uptave kluba misle da daju bilo kakvo obavestenje o kartama za utakmicu protiv zalgirisa???

Radim na Univerzitetu. Dakle druzim se sa ljudima sa svih kontinenata. Vecina su naravno Nemci. Ne gledam nasu TV a novine prelistam s vremena na vreme. Naravno da sam upoznao izvestan broj nasih ljudi koji rade kao vozaci autobusa, drze restorane, rade na gradjevini... Takodje jedan veliki broj akademski obrazovanih. Neke od njih znam jos iz Srbije. Samo jedna koleginica i ja smo od Srba se dobrovoljno vakcinisali. Ostali to odbijaju. 

 

I da, nisu to nikakvi stereotipi. Na moju veliku zalost najveci broj Srba, a narocito oni sa nizim obrazovanjem nastavlja u Nemackoj da zivi kao da je u Srbiji. Gledaju iskljucivo nase kanale, ne zele da uce nemacki jezik, ne zele da razdvajaju smece, uglavnom gledaju (kao uostalom i u Srbiji) kako da za*ebu sistem (u ovom slucaju nemacki) ... 

 

Uostalom pre neku godinu gostovanje Bayern - u (cini mi se) gomila do pojasa golih mladica iza kojih je ostalo toliko smeca, kao i polomljene stolice. Drzavna televizija je o tome izvestavala. To sigurno nisu bili navijaci koji su dosli is Srbije. Kako me je samo bilo sramota od kolega... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, leki bg said:

A mozes da mi..you know..tako jadan priglup i neobrazovan. Tebi IQ test ni ne treba, vrv bi mislio da se papir za test jede, a da je hemijska viljuska.

 

Izvinjavam se moderaciji i ostatku foruma. Nadam se da cete sve obrisati.

Šta čeka moderacija? Koliko uvreda je dozvoljeno? 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, leki bg said:

A mozes da mi..you know..tako jadan priglup i neobrazovan. Tebi IQ test ni ne treba, vrv bi mislio da se papir za test jede, a da je hemijska viljuska.

 

Izvinjavam se moderaciji i ostatku foruma. Nadam se da cete sve obrisati.

Sve što mogu reći, stane u dve reči, ako bih uopšte progovorio... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Da je sada kraj jula, već imamo ovaj roster i nekih 1,8 miliona eura koje su pretekle Djokoviću...da li bi uložili u: 1. Jednu sezonu nekog Tavaresa - Pengosa da srušimo rekord ,,7 puta bez vadjenja'' dok preslišavamo EL milijunaše dal papa sere u šumi. 2. Angažovali Merlinku na dve godine koliko da Žoca domaćinski ispratimo u penziju...ili 3. Doveli u paketu Jovića, Djenku i Dangubu da kompletiramo roster ,,susreti generacija'" i rasplačemo Radonju svaki put kada hard difens primi ispod četres po meču.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opcije 1 i 3 su ultra zanimljive, ali definitvno biram opciju 1 jer tih 7 puta je ipak bilo sjajno svaki put.

 

Opcija 2 ne dolazi u obzir jer ne znamo da li je Merlinka vakcinisana 😎

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Harz aka Laki21 said:

Uostalom pre neku godinu gostovanje Bayern - u (cini mi se) gomila do pojasa golih mladica iza kojih je ostalo toliko smeca, kao i polomljene stolice. Drzavna televizija je o tome izvestavala. To sigurno nisu bili navijaci koji su dosli is Srbije. Kako me je samo bilo sramota od kolega... 


Sve ostalo što si rekao donekle stoji ali verovatno bih mislio to i za ovaj pasus da nisam video kako su se ponašali navijači Kelna na utakmici LE u Beogradu, a i u Londonu te godine. Stoka neviđena. Ni ti navijači nisu bili iz Srbije, niti su bili Srbi.  

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, oubrevo. said:

kakav je status hollinsa, lazarevića i lazića?

 

bilo bi fino da nas ima 10ak

Prič'o Radonja.

Za Holinsa kaže da su male šanse da se skine, Lazarević je OK, po onome što je rekao samo se bio malo ugruvao, Lazić je aut do daljnjeg.

https://sportklub.rs/kosarka/euroleague/radonjic-situacija-jednako-losa-male-sanse-za-holinsa/

Edited by quentin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Harz aka Laki21 said:

Radim na Univerzitetu. Dakle druzim se sa ljudima sa svih kontinenata. Vecina su naravno Nemci. Ne gledam nasu TV a novine prelistam s vremena na vreme. Naravno da sam upoznao izvestan broj nasih ljudi koji rade kao vozaci autobusa, drze restorane, rade na gradjevini... Takodje jedan veliki broj akademski obrazovanih. Neke od njih znam jos iz Srbije. Samo jedna koleginica i ja smo od Srba se dobrovoljno vakcinisali. Ostali to odbijaju. 

 

I da, nisu to nikakvi stereotipi. Na moju veliku zalost najveci broj Srba, a narocito oni sa nizim obrazovanjem nastavlja u Nemackoj da zivi kao da je u Srbiji. Gledaju iskljucivo nase kanale, ne zele da uce nemacki jezik, ne zele da razdvajaju smece, uglavnom gledaju (kao uostalom i u Srbiji) kako da za*ebu sistem (u ovom slucaju nemacki) ... 

 

Uostalom pre neku godinu gostovanje Bayern - u (cini mi se) gomila do pojasa golih mladica iza kojih je ostalo toliko smeca, kao i polomljene stolice. Drzavna televizija je o tome izvestavala. To sigurno nisu bili navijaci koji su dosli is Srbije. Kako me je samo bilo sramota od kolega... 

 

Da da itekako jesu stereotipi ... na osnovu par poznanika donosis zakljucke i generalizujes. 

 

Nemam nameru da te ubedjujem i da se raspravljam...

 

I da , uvek možeš da promenis ime , prezime, veru, da te vise ne bude sramota svog porekla :wink2:

17 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Sve ostalo što si rekao donekle stoji ali verovatno bih mislio to i za ovaj pasus da nisam video kako su se ponašali navijači Kelna na utakmici LE u Beogradu, a i u Londonu te godine. Stoka neviđena. Ni ti navijači nisu bili iz Srbije, niti su bili Srbi.  

 

 

Da nisam prisustvovao utakmicama Frankfurta/Stuttgarta, raznorazni koncertima i vraćao se sa tim istim navijačima kuci S Banom pa da poverujem u ove gluposti  da samo Srbi prave sranja .. ali dobro svako ima pravo na svoje mišljenje. 

Edited by John Dies at the End
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

 

Evo vec 12 sati vrtim po glavi ovaj potez i iz malog mozga izvlacim na koga me podseca... A zapravo nije tesko! 😄 Ovaj behind-the-back (a i over-the-sholder) je bio trademark Dzejsona "Bele cokolade" Vilijamsa, izveo ih je mali milion i secamo se sigurno mnogih iz doba Kingsa. 

 

Nasao sam ovaj highlights asistencija i ima jedan vrlo slican potez dok je bio u Majamiju, "namestio" sam tajming na videu.

 

 

 

Meni je legendarno ono njegovo dodavanje laktom. Obožavao sam ga gledati.

 

Edited by bodo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...