Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovo je finalna serija...dockan je sada za neki džinx ili izazivanje karme jer sve su karte na stolu, rukavi podavrnuti do lakata...tako da se ja ipak najviše uzdam u Lesora, Smajlija i Zagorca. Oni retko iznevere. Ostalo rešava razlika u iskustvu kada muzika zasvira stiskavac.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Ovo je finalna serija...dockan je sada za neki džinx ili izazivanje karme jer sve su karte na stolu, rukavi podavrnuti do lakata...tako da se ja ipak najviše uzdam u Lesora, Smajlija i Zagorca. Oni retko iznevere. Ostalo rešava razlika u iskustvu kada muzika zasvira stiskavac.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sad da vidimo cije su dlake vece, gusce i jace! @Redstar0356

Edited by Crni
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

Prosli mec smo ih potcijenili, usli smo nervozno u utakmicu i u grcu a to po meni, nema sanse da se desi i vcrs. Bice mnogo ozbiljniji pristup kod Radonje i igraca.

 

Ajmo Zvezdo

Ja ne bih možda rekao da smo ih potcijenili ali smo izašli dosta letargicno , mlako, u leru. Onog trenutka kad smo dali u višu brzinu oni se više ništa pitali nisu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

Ja ne bih možda rekao da smo ih potcijenili ali smo izašli dosta letargicno , mlako, u leru. Onog trenutka kad smo dali u višu brzinu oni se više ništa pitali nisu 

Moguce da nije bilo potcenjivanje ali je visljivo bilo da nismo usli fokusirani. Srecom u 2/4 smo se sabrali a onda u 2 pol izdominirali.

Vcrs ocekujem od 1 minuta maksimalan fokus. Zna Radonja ali i nasi igraci koliko znaci vcrs mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Vasa123 said:

Da li je isao neko do Pionira kupiti karte i da li ih ima vise u prodaji? Ako neko moze odgovoriti ko je isao kupiti bio bih mu zahvalan.

Išao je moj sestrić i bilo ih je jutros, kakva je sad situacija stvarno ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vasa123 said:

Da li je isao neko do Pionira kupiti karte i da li ih ima vise u prodaji? Ako neko moze odgovoriti ko je isao kupiti bio bih mu zahvalan.

Moj drug je juce isao kupiti, ja sam svoju hteo pokloniti, ali ipak sam odlucio na utakmicu otici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, 1945 said:

https://postimg.cc/phbsX8Lt/04493b78

 

Zurnal cita ovu temu a nece da oznace izvor @daba odakle prepisuju informacije.

 

Sram vas bilo. 😄

 

edit: kako da okacim sliku da nije u linku?

 

Moram da priznam da mi je taj Dabin podatak čudan malo.

 

To bi značilo da je Dedin broj poena u derbijima 23 x X, gde je X prosečan broj poena. Koliko god Davidovac kidao protiv KKPa, bilo je tu utakmica i sa 0, 2, 4 poena.. te bih očekivao da mu je neki maksimalni prosek oko 11 ppg, a možda ni toliko.

 

To bi značilo da je Dobrić postigao 23 x 11 - 90 = 163 poena, odnosno 6 poena po meču ili čak i manje verovatno. To mi baš malo deluje, jer je i on imao derbija sa dosta pogođenih šuteva. 

 

S obzirom da Daba to pedantno vodi, verujem da je sama brojka tačna, ali pretpostavljam da tu onda ulazi neka gomila utakmica u kojima je Dobrić igrao 1-3-5 minuta i imao učinak od 0-2-4 poena, u sezonama kada je bio u nemilosti ili na kraju klupe.

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čvarkov said:

Jbt čak i zalizak isti, jedino Dedi svetlija kosa od cigara. A Savan samo vinjak cepa, slim fit otkriva trbušnjake.

Dusko upada samo kad igramo plej of, jer je star. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Moguce da nije bilo potcenjivanje ali je visljivo bilo da nismo usli fokusirani. Srecom u 2/4 smo se sabrali a onda u 2 pol izdominirali.

Vcrs ocekujem od 1 minuta maksimalan fokus. Zna Radonja ali i nasi igraci koliko znaci vcrs mec.

Cuj nisu usli fokusirani, pa nisu oni roboti da igraju po tvom fokusu i da vode svih 40minuta da bi ti bio zadovoljan. 

Masina kad se upali, treba neko vreme da  se zagreje i da pocne da melje. Nije da je ovo podrucna liga pa da odmah krenemo sa 20-0...Ipk je preko puta Zelimir, to mora lagano i u ritmu da se nabija da bi doslo do +15-20 poJena

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...