Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


JPM

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, n4l1m said:

na stranu sto je i milenko bio 3-4 jelte:default_coffee:

Milenko je pre bio 5 nego 3. 
Sinak likom uopšte ne podseća na oca ali konstitucija, držanje, pokreti i korak… Isti ćale samo nešto niži.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ridji said:

Milenko je pre bio 5 nego 3. 
Sinak likom uopšte ne podseća na oca ali konstitucija, držanje, pokreti i korak… Isti ćale samo nešto niži.

samo da ima njegovo kefalo za košarku i biće dobar košarkaš

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

Ja se ne sećam nijedne povrede u zadnjih par sezona da se neki naš igrač vratio kad je inicijalno najavljeno, uglavnom bude bar duplo kasnije. 

I onda sto su ljudi nepoverljivi kad nema informacija ili kada se stalno govori " iduce dve nedelje su kljucne" za neciji oporavak.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2022 at 8:51 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Rekao bih tragican poraz nasih juniora u finalu kvalifikacionog turnira EL od Asvela.

Do Asvela prilicno lagane pobede Valensiju 31 razlike,Partizan 32 Tofas 31,Asvel imao jedan kiks ali dominanta ekipa pre svega fizicki.Vodili smo ceo mec i na kraju prosuli pobedu izgubljenim loptama,inace bas dobar mecc.

 

Ima tu par finih igraca Topic plej 2005,onaj pravi plej,Vudragovic bek skorer 194cm pre svega suter moze i iz driblinga,tu je meni interesantan Ognjen   Matovic dobar sut,visina je tu,dobra odbrana,mozda se ne istice na prvi pogled ali stabilan igrac sa telom koje ce prolaziti u seniorima,Gacic zanimljvi prospekt 210cm 2005 godiste,agilan,moze da vuce kontre npr ali meni se prividja neka stagnacija i los stav,onako malo losji turnir za njega.

Topic assist firsts plej igra u sporom ritmu, zna i izolaciju da odigra,veceras mozda i glavni krivac za poraz,imao pa mozda i 5 6 izgubljenih lopti u poslednjoj cetvrtini iako je pre toga igrao dobar mec.Preterao je u toj sporoj igri,mozda posto je mlad treba da se okrene malo vecoj raznolikosti,da proba i drugacije.Ljudi dosta ocekuju od njega.

Vudragovic moze biti opasan,dobro telo,decko je vredan,danas u prvoj cetvrtini 6 trojki(od sedam),posle brzo napravio 4 licne,pre polivremena...

Dakle od te generacije 2004,2005 imamo barem 3 za fmp nivo uskoro sa sansom za nesto mnogo vise.

 

Od seniora veceras ocekujem dobar mec,Fener je bas strasnog rostera pa cemo videti hoce li biti dovoljno za pobedu.

Dosli su nasi juniori da prvog tima i ranije nego sto se ocekivalo.Za Topica bi opet izrazio bojaznost da ga ne etiketiraju rano kao samo razigravaca pa da na kraju manjka u ostaliim bekovskim poljima,videli smo koliko mu je spor sut kada je dobio rampu pri pokusaju za tri.No,mlad je,videcemo koliko ce jos i da raste.

 

 

Evo malo i oca,govor tela preslikan,ne treba dnk test.

 

 

 

 

Inace Radonja nije rekao za Branka mesec dana nego najmanje mesec dana...

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

Par lepih pasova malog Topa, vidi se odmah da ima odličan court vision i osećaj za igru, plus je i dosta visok za pleja... Fin potencijal

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-15.gif

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-16.gif

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-17.gif

 

  Hide contents

ezgif-com-gif-maker-18.gif

 

Vidi se da je košarkaš. Samo neka mu daju bar 10 minuta po utakmici, šteta bi bila da trune na klupi ili da samo igra protiv juniora. 

Link to comment
Share on other sites

Mali Top je bulja od igraca... niti bek niti krilo. Nista od njega nece biti, bice hajpa kao oko Borise, a bice losiji od Radanova. 

 

Paz'te sta vam kazem. 

 

 

Spoiler

A zajebavam se jbt, pratim klince i pominjao sam vec malog Topa mozda i ovde a mozda i na temi o mladjim kategorijama. On mahom igra sa igracima starijim godinu dana od njega, prosle sezone kad sam pratio bilo je igraca i po 2 godine starijih sto tada sa njegovih 15 godina nije mala razlika. I igra pleja u juniorima. To dovoljno govori, da mu se daje ta uloga sa starijim igracima.  

 

Deluje dosta mirno na terenu, neko je vec rekao da ima dobar court vision, osecaj za dodavanje, ima i snage jer je krupniji od ostalih igraca na bekovskim pozicijama. Deluje da bi mogao biti jedan veoma solidan pass-first i hustle plej, nekarakteristicne visine, a za vise mora da se poradi na sutu. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, n4l1m said:

pa i govorim za period kad je miljenovic imao toliko..

pri tom, uopste nisam to spomenuo u negativnom kontekstu, posto je miljenovic imao fenomenalan pregled igre i osecaj za asistenciju, a imao je i sut, zbog cega nije postao minimum novi teo, to je vec za dublju analizu..

 

Miljenović i šut, Bob s tobom sinko.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni said:

Bio je 4

Pa to se ne dovodi u pitanje, bio je klasična četvorka odnosno tada krilni centar. Samo kažem da ako se priča o alternativi pre je mogao na 5 nego na 3. 
Omiljeni igrač iz devedesetih, dok su se drugi ložili na Djordjevića, Bodirogu, Rebraču… Meni je Milenko bio omiljeni igrač reprezentacije

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Što neko napisa, najveća vrednost meča protiv Krke je Top JR. Pobeda valjda nije dolazila u pitanje. Još da je neki drugi klinac umesto Simona dobio minute, to bi bilo baš sjajno. No, daj šta daš. I ovo je ohrabrujuće.

16 ipo godina, sa tendencijom da raste (možda i puno) preko ovih 195cm. Po vokaciji je plej, videćemo kako će brzina nogu i koordinacija pokreta pratiti eventualni rast u godinama koje dolaze. Za sada baš lepo nosi tu visinu, dosta je brz, a mislim i da je sa snagom vrlo solidan za svoje godine. Već sad ima dobar frame i ako je radnik kao ćale, to će sve biti samo bolje. Ono što mi se kod njega najviše sviđa je racionalnost pokreta. Nema tu besomučnog tapkanja lopte, niza srednjih promena u prazno i ostalih kerefeka da se pokaže dobar ball handling. Glava mu je stalno gore, gleda i vidi teren, ume da nađe dobro rešenje i baci pravovremeni pas. No, kako to obično biva, nečija prednost može biti i najveća mana. Tu mislim na neku preteranu samouverenost kod onih izgubljenih lopti, tačno se videlo da je olako ušao u dribling, a zatim i bacio onaj pas. Naravno nivo košarke na koji je sinoć prešao je za dve kalse iznad dosadašnjeg njegovog iskustva, pa će biti potreban period prilagođavanja na jače, bolje i iskusnije rivale. Jeste Krka najslabiji tim na tabeli ABA lige, ali njegov nastup juče je zaista dobio u najmanju ruku prelaznu ocenu. Raduje i podrška klupe i trenera, te igrača na parketu, to mnogo znači za klinca. Hajde da se nadamo da ovo nije bio izolovani incident i da će mali Top, ali i još par klinaca, dobiti minute u ABA. možda i u EL, što da ne.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Što neko napisa, najveća vrednost meča protiv Krke je Top JR. Pobeda valjda nije dolazila u pitanje. Još da je neki drugi klinac umesto Simona dobio minute, to bi bilo baš sjajno. No, daj šta daš. I ovo je ohrabrujuće.
16 ipo godina, sa tendencijom da raste (možda i puno) preko ovih 195cm. Po vokaciji je plej, videćemo kako će brzina nogu i koordinacija pokreta pratiti eventualni rast u godinama koje dolaze. Za sada baš lepo nosi tu visinu, dosta je brz, a mislim i da je sa snagom vrlo solidan za svoje godine. Već sad ima dobar frame i ako je radnik kao ćale, to će sve biti samo bolje. Ono što mi se kod njega najviše sviđa je racionalnost pokreta. Nema tu besomučnog tapkanja lopte, niza srednjih promena u prazno i ostalih kerefeka da se pokaže dobar ball handling. Glava mu je stalno gore, gleda i vidi teren, ume da nađe dobro rešenje i baci pravovremeni pas. No, kako to obično biva, nečija prednost može biti i najveća mana. Tu mislim na neku preteranu samouverenost kod onih izgubljenih lopti, tačno se videlo da je olako ušao u dribling, a zatim i bacio onaj pas. Naravno nivo košarke na koji je sinoć prešao je za dve kalse iznad dosadašnjeg njegovog iskustva, pa će biti potreban period prilagođavanja na jače, bolje i iskusnije rivale. Jeste Krka najslabiji tim na tabeli ABA lige, ali njegov nastup juče je zaista dobio u najmanju ruku prelaznu ocenu. Raduje i podrška klupe i trenera, te igrača na parketu, to mnogo znači za klinca. Hajde da se nadamo da ovo nije bio izolovani incident i da će mali Top, ali i još par klinaca, dobiti minute u ABA. možda i u EL, što da ne.
Ono što je bilo neočekivano je da ga je Radonja uveo u relativno ranoj fazi utakmice i da je bio starter u 3/4.
Nije ga menjao posle onih izgubljenih lopti.
Bilo je sinoć prostora i za Vudragovića ali da ne preterujemo kad je Ra u pitanju [emoji57]

Ne pamtim da je neki klinac imao takvu podršku kad je kročio na parket Pionira.
Ima tu i do ćaleta koga svi zvezdaši obožavaju ali Pionir je uvek bio uz mlade igrače.




Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Postoje male sanse da Hollins putuje i zaigra ove dve u EL ali cisto sumnjam da ce rovitog igraca DR izloziti riziku da zaigra i to bez neke pripremne utakmice.

Sto se tice Lazica, ide u Minhen na preglede (kod istog doktora sto je dao dijagnosu Jovicu), daj Boze da ne bude pauza kao kod Jovica posto je ista povreda, a svi znamo koliko je ta pauza trajala, i koliko je Jovic odgirao utakmica za Pao po " izlasku" iz te povrede.

Cirbes je isto u Nemackoj na " lecenju".

 

Posle pobede Makabija veceras, nase sanse da se domognemo bilo kog mesta osim 8g je u domenima teorije sada i to uz sve tri pobede.

Tako da malo manje energije i trosenje zivaca u petak.

 

Da vidimo kako ce Bayern proci veceras, Monako i Makabi ce po svemu sudeci biti ispred nas. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bojim se da smo mi svoju šansu propustili protiv Albe, koju smo morali dobiti kako znamo i umemo. Kamo sreće da se varam i da se uspemo  plasirati. Nitko srećniji od mene ali neigranje Holinsa pa i Lazica je veliki hendikep za nas u ovom trenutku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...