Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ne znam, ja i drug svaki put kad smo u klubu komentarisemo kako bi Lazic mogao da prebije bilo kog iz obezbedjenja. Ti defanzivno orijentisani igraci su jako dobri u tucama

 Zamisli 2+ metara, jaki kao zemlje sa velikim rasponom ruku a pritom ceo zivot u treningu. Ima tu prostora za dobre tuče.

 

A ko je drugi par koji se tukao?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

 

Svojevremeno je na nekom juniorskom derbiju izbila frka između klinaca i krenulo ono klasično š'a je bilo unošenje i guranje, tada upravo Lazarević nije bio raspoložen za to sranje, nego je odmah uleteo u gužvu i prilično precizno zavalio nekog njihovog pesnicom, a onda bacio još par solidnih udaraca kada su ostali kao krenuli na njega... Tako da uopšte nisam bio iznenađen kada sam čuo za tuču njega i Jovanovića, ne znam doduše koji je bio ishod, al' bih pare svakako pre stavio na Lazarevića.

 

 

Laki poziva na oprez

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ne znam, ja i drug svaki put kad smo u klubu komentarisemo kako bi Lazic mogao da prebije bilo kog iz obezbedjenja. Ti defanzivno orijentisani igraci su jako dobri u tucama

 Zamisli 2+ metara, jaki kao zemlje sa velikim rasponom ruku a pritom ceo zivot u treningu. Ima tu prostora za dobre tuče.

 

A ko je drugi par koji se tukao?

 

ja bih se kladio na kalinića da umlati sve ali ja se nikad ne kladim, tako da, uzmite ovu tvrdnju s'prstohvatom soli.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

ja bih se kladio na kalinića da umlati sve ali ja se nikad ne kladim, tako da, uzmite ovu tvrdnju s'prstohvatom soli.

Ja tipujem da bi im Vajt svima iscepao krstenice. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Guru said:

 

Svojevremeno je na nekom juniorskom derbiju izbila frka između klinaca i krenulo ono klasično š'a je bilo unošenje i guranje, tada upravo Lazarević nije bio raspoložen za to sranje, nego je odmah uleteo u gužvu i prilično precizno zavalio nekog njihovog pesnicom, a onda bacio još par solidnih udaraca kada su ostali kao krenuli na njega... Tako da uopšte nisam bio iznenađen kada sam čuo za tuču njega i Jovanovića, ne znam doduše koji je bio ishod, al' bih pare svakako pre stavio na Lazarevića.

 

 

Lazarevic je bio glavni i u onoj tuci FMP - Vojvodina pre par godina kad su se Bursac i Ostojic pobili.

 

Tejic je isto znao da se posiba, cak i u gradu vise puta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Dakle Lazarević mu dodje onaj tihi momak sa žurke koji sedi nezainteresovano u ćošku i na kraju pokupi najbolju ribu koju su svi odreda muvali.

U ovom slucaju vise kao onaj tihi klinac u Americkim ucionicama koji odjednom izvadi Uzi i pobije pola skole.

 

7 minutes ago, uini said:

 

ja bih se kladio na kalinića da umlati sve ali ja se nikad ne kladim, tako da, uzmite ovu tvrdnju s'prstohvatom soli.

Ne znam, meni je Lazic mnogo ratorborniji i veca strvina sto mu daje prednost u tim ulicnim tucama. Plus maljave ruke, +3hp i +5 visual effect in fight. 

Jedino su mi Kuzma i Vanilica slabiji za te stvari, Vanilica ima super cute baby face sto bi rekli tinejdzeri, mnogo je duša da udari nekog 🥰

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

moguće, nisam ja neki ekspert.

moj tip je 1 kalinari 2 & 3 davidovac & lazić 4 lazarević

 

white mora da zna neki džiudžicu da bi ušao u konkurenciju

Ma jebac je Vajt, njega ne zanima fajt,

Vidis da lik samo puni, ko nekada Vejn Runi.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Sarče, ako nije tajna, reci naka neupucenima, ko ke Tegijev sin i cime de bavi?

Previse pises u kodovima, a ja nisam bas u materiji kad je u pitanju gospodin Tegeltija.

 

Po mom vidjenju Kalina je rekao Mitru "je*acu ti mater!"

A ovaj njemu "kome bre ti da popusis k....?"

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo nemože nikako drugačije da se razreši nego da napravi power ranking

 

1.  Lazarević - Najviše dokumentovanih tuča na košarkaškim terenima, još neporažem

2. Lazić - camo outfit i neobrijane ruke su zajebana kombinacija što bi reko brat redstar0356

3. Kalina - Prgav i žilav po prirodi. Onaj lik što mu u filmovima viču nemoj da ustaješ, a on po 11. put ipak pokušava. S takvima se nije zabavno tuči

4. Davidovac - Kafanski stil. Prilazi da smiri situaciju sa dignutim rukama, pa onda na kvarnjaka udarac u jetru

5. Neša Ilić - Isti stil ko Deda, samo manje dovršen. 

6. White - Što haže uini, mogo bi onim dugim rukama nekog u giljotinu da uhvati, ako ništa drugo

7. Ivanović - Gverila. Udara prvi i onda koristi brze noge za taktično povlačenje.

8. Maik - Više je ljubavnik, nego ratnik, ali barem je video svega po splavovima, pa može da primeni ako zatreba. 120 kila isto znači

9. Pefi - Mogao bi da bude zajeban, ali neče. Obično smiruje situaciju

10. Dobrić - Pacifista ko i Pefi

11. Kuz - Dobročudni džin

12. Hollins - uža specialnost su mu gušenje i davljenje, al zato standup katastrofa

13. Luka - Izgleda mi kao da nije neki udarač. Možda bi se mogao izvuči na bjj kao White, ali prvo treba da ga nauči

14. Nate - Lik mrava nebi zgrazio

 

honorable mention gazda čoks. Legenda kaže da se jednom pobio sa četvoricom. Ovog največeg uvatio za grivu i našutiro ga u dupe, dok su se ova ostala trojica posakrivala po žbunju

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 29
Link to comment
Share on other sites

Davidovac-udara iskljucivo pikslom ili flasom.

Gurovic-udara sa distance.

Rakocevic-muva kategorija, jebucka te na kvarno

Bobi-tepao se s' Matriksa.

Milicic-on ne resava problem pesnicama, on trazi resenje da nekom j...kevicu, ako ima cerku i nju ce da k....

Cirbes pusti da ga udaris, pa ti kresne zenu.

Ekezje-jednom te udari, dva puta ustajes.

Simonovic-prebijes ga, on ti ukrade nesto dragoceno.

De Markus Nelson- koši guruma, bacanje Milutinova crni pojas prvi dan.

Tica-udara u vazduhu.

Vladan Vukosavljevic-razbijac.

Vujanic-zapretis mu, on predje na stranu protivnika.

Adam Morison-nabije protivnikovu glavu pod pazuh.

Bolic-udara ispod pojasa

*Odzo-ubica mekog srca

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro, sad kad smo raspravili ko je najbolji fajtas u ulicnim tucama, mogli bi, u nedostatku zanimljivosti i utakmica da vidimo power ranking  za najboljeg ljubavnika. 

 

Znam da je Cirbi broj jedan, verovatno po broju zena i da zene vole te velike i jake momke, al je los sa kondicijom. 

Mislim da je tu Lazic u prednosti, takodje visok za zenske standarde ali je bas lepuskast sa bradicom, to zene vole. Kao i maljaave ruke sto implicira da je maljav kao Vukasin Golubovic, a znamo koliko je Malina dobra riba, te s tom pretpostavkom zene vole Lazica. A on shodno svojoj izdrzljivosti, dobrim lateralnim kretnjama i brzom promenom pravca, moze da napravi dar mar u krevetu i ima predispozicija za rough stvari. Veliki plus, izgleda jako prijatno pa ce sve zeleti da ga upoznaju sa roditeljima. 

 

Lazarevic takodje kao Lazic, samo neizivljen, sigurno moze mnogo puta za vece i nikad mu nije dosta. Vole to zene, posebno nimfomanke.

 

Kalinu smo vec  videli, solidan alat, ocekivao sam vise za tu visinu, al verovatno bi posle onuh stvari  zeleo da prica o Diogenu ili problemu potrosackog drustva. Iz mog iskustva, ne toliko dobro, nemaju zene taj kapacitet.

 

Ivanovic,  deluje mi generalno slab za te stvari. 

 

Volters, vise je nekako za Netflix i neku romanticnu komediju tipa Marley and me dok zagrljen ima cuddle pored novogidisnje jelke i kamina

 

Markovic, vec mu je dosadilo sve to, vise voli da izbegne  i ode na pecanje sa drugarima.

 

Hollins, crnac, abnormalno dobar s obzirom na duzinu udova koje mozemo da vidimo, verujem da i je i onaj nesrazzmeno dugacak i vigljast.

 

Deda, vise voli marlboro  i bleju na keju, odradice kad se seti i ne mrzi ga, obicno mu dolazi da radi u serijama od po par dana.  Posle toga mesec dva nista, al je zato dok radi dobar, ima tu sirovu snagu

 

White, nema se sta  pricati, vidimo i sami.

 

Mitrovic, lagano i polako, ne voli da luduje i kinky stvari.

 

Kuzmic, samo nadam se da mu ne ispadaju sve stvari poput lote...

 

 

Honorable mentions, Kinsey, svaka cast ako je istina ono sto smo culi da je ga Ra uhvatio.

 

 

 

 

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Da se vratimo na ozbiljnije teme, mogao bi Armani da se uozbilji i dobije ovaj Makabi, ovo nam bas i ne ide na ruku

Ali zato Pao suri Bajerna, pobedio Efes i Barsa resava Albu. Sve dobri rezultati.

Do kraja navijati da pobedjuje Baskonija. 

Link to comment
Share on other sites

mrtvi armani, protiv nas nisu odustali ni na -20 a vamo cim makabi otisao na 10 razlike, predali se..

obrni okreni nema nista od ovoga, mi sa povredjenima, protivnicima se bas protiv nas svi vracaju, plus se ni ostali rezultati ne poklapaju..

Edited by n4l1m
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Ne znam, ja i drug svaki put kad smo u klubu komentarisemo kako bi Lazic mogao da prebije bilo kog iz obezbedjenja. Ti defanzivno orijentisani igraci su jako dobri u tucama

 Zamisli 2+ metara, jaki kao zemlje sa velikim rasponom ruku a pritom ceo zivot u treningu. Ima tu prostora za dobre tuče.

 

A ko je drugi par koji se tukao?

A uz sve to, ruke baš onako maljave... Ihhh, divota od muzevnog premlacivanja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

14. Nate - Lik mrava nebi zgrazio

 

ja bih od čitavog rostera prilikom eventualnog kačenja na prvom mestu zaobišao vanilicu

 

ne znam kako da objasnim ali mi se čini kao da ima neku ed gein vrstu zblanutosti, ono kada ga udariš a on se praktično izvini što je naleteo na udarac pa sutra završiš kao njegov novi komad tanga gaća ili iznimno originalna halloween maska koja izgleda ko prava

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Čime to planiramo da iznenadimo Albu...? U zadnja 4 susreta nismo uspeli ni da se približimo tesnoj završnici. Napadali smo tu njihovu zonu sa znatno rasnijim šuterima...Beron, Lojd i prodornijim ballhandlerima...Lorenzo.

Najlošije izgledamo upravo protiv njih a ne možemo ni na Aita više da se vadimo...baš se sekiram.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...