Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Vrlo je realno. Beron je imao 350k. Perperoglu 400k. Sta te jos zanima?

 

Kad se sabere bude do lep budzet, ali pojedinacno ja verujem da smo Kalinica ubedljivo najvise platili.

Pa to je EC sezona sto nije malo..mada kako si to izvukao?

 

Kad mi dodje finansijska ja cu im izvuci ovakvu jednu tabelu i kazem, ljudi to je to...pa vi to shvatite kako hocete. 😄

Link to comment
Share on other sites

Osam igraca iz ove ekipe imaju 300k+ ugovor? Masala, to bi trebalo da izgleda onda ovako, boldovani su na 300k+

 

1. Volters, Ivanovic, Markovic, Uskok

2.-

3.Kalinic, Holins, Dobric, Lazic,  Davidovac, Simonovic, Lazarevic, Gusic

4. Vajt

5. Kuzmic, Mitar, Zirbes, Popovic.

 

Evo odgovora i za Markovica koliko nas kosta, kao i ko bi sve trebalo da je na 300k plus ugovoru. Kalina logicno najplaceniji.

Od 350-400k su stranci: Vajt, Holins, Volters, Kalina na 450k+.

Ivanovic, Markovic, Dobric i Kuzmic su na 300-350k.

Izmedju 150-250k ostaje sest igraca, Lazic, Davidovac, Simon, Lazarevic, Mitar, Zirbes (eto odgovora i za njega).

Gusic, Popovic i Uskok za sitnis po onoj tabeli i to bi trebalo da je to.

 

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Ovo sto igra Cirbes ove sezone mogao je da odigra i Rasko Katic

I to daleko bolje. Samo da ima ko da ga zameni za traktorom... mozda bas Cirbes. 😄 

 

 

Na konto ovih obelodanjivanja plata, ne znam sta ste vise od ovog ocekivali? Da prikazu konkretne ugovore? 

I pustite vi te Coviceve marketing fore i obecanja, uvek umanjite te izjave jedno 50% i to je to sto cemo dobiti. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

@Kooineeperk

Na osnovu ovoga sto je izaslo, moze da se izvuce plata po igracima, Kalina je na 450+, jos 7 igraca na 300k+, 6 igraca 150-250 i jos 3 za sitnis.

Bukvalno se zna ugovor za svakog igraca, samo nisu hteli da Kalinu stave u nezgodan polozaj i objave tacan iznos, sto podrzavam.

Pa da.

A ono sto je meni korisno iz ovog, a sto moze da se izvuce, jeste okvirni budzet koji smo imali po sezoni. Nemam sada vremena da racunam ali ako niko ne uradi ja cu za koji dan 😄 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kooineeperk said:

I to daleko bolje. Samo da ima ko da ga zameni za traktorom... mozda bas Cirbes. 😄 

 

 

Na konto ovih obelodanjivanja plata, ne znam sta ste vise od ovog ocekivali? Da prikazu konkretne ugovore? 

I pustite vi te Coviceve marketing fore i obecanja, uvek umanjite te izjave jedno 50% i to je to sto cemo dobiti. 

 

9 minutes ago, Cavani said:

Ovo tek sad vidim, jedan clan u strucnom stabu ima 400-450k Ugovor, ali necemo ga imenovati. Klasican Covic 🙂

na osnovu ovogasto je izneto moze da se zakljuci ono sto je lupao svaki navijac....

 

Pisem vam samo da je za 2019 i 2020 broj stranaca bio deset, jedino ako Djenku i Pantera nisu vodili kao Srbe :DDDDD

 

Bukvalno lupetanje, kad kaze npr Miler ima platu 600k i onda ako Miler procita i kaze to nije tacno to ima verodostojnost. Nemora ugovor nego ime igraca i cifru pa preko to uvek kazu, ne znam sto je ovde to problem???

 

I sta znaci plata 450k+ jel to 500k ili 3m ili 300k+ mislim ja radim sa ljudima sirom sveta,mene bi bilo sramota da im ovako nesto objasnjavam, mislim da tek rodjenoj cerki ne bih ovako nesto objasnjavao. 

 

Sa kim vi raite i kako ja ne znam, ali ovo je sprdnja i neozbiljno...pa meni neko kad rekao imaces platu izmedju 150-250e ..tu bi negde zavrsili razgovor. Amterizam,mislio sam da ste vas dvojica ozbiljniji, ali ovo je montipajton zajebancija..degradira se drzava, klub..

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

 

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

pa meni neko kad rekao imaces platu izmedju 150-250e ..tu bi negde zavrsili razgovor. 

I samnom, rekao bih gde da potpisem.

 

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa dobro, tu je prakticno izasao sa imenima jer nema 5 trenera 😄 

Sa ovim tabelama je sam Covic potvrdio ono sto sam vec pisao, da nam je ovo verovatno najskuplji tim od kad igramo EL, dakle para ima. Imamo najplacenijeg igraca ikad i ukupno 8 igraca sa 300k primanjima, a do sada nikada nismo imali vise od 2-3.

Tim pre je misterija zasto u timu nemamo kao svi ostali beka sutera, igraca koji moze uspesno da igra na 4-5  i atleticnog centra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

 

I samnom, rekao bih gde da potpisem.

 

Sa ovim tabelama je sam Covic potvrdio ono sto sam vec pisao, da nam je ovo verovatno najskuplji tim od kad igramo EL, dakle para ima. Imamo najplacenijeg igraca ikad i ukupno 8 igraca sa 300k primanjima, a do sada nikada nismo imali vise od 2-3.

Tim pre je misterija zasto u timu nemamo kao svi ostali beka sutera, igraca koji moze uspesno da igra na 4-5  i atleticnog centra.

Mozda priupitati ovog clana strucnog staba sa platom od 450k+😎

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Spada, i Lojd je bio placen 400k. Onda smo mu nudili 600k, ali je otisao u Rusiju.

има 450+, на ту сам мислио под најскупљом групом. Ту су Калина и колко се сећам Гист

9 minutes ago, Gudura said:

Ko je u sezoni 19/20 imao preko 450k?

 

P.S. Nismo valjda na Gista ulupali tolike pare🤔

Колко се сећам са рсб, Гист је тај

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Dzoni vam je 350+400. To vam je fakat , ne zelim polemisati o tom. Kod nas bio na 200.

 

Cobbs vam je 900k.

Fakat, ne želim polemisati.

46 minutes ago, Урош19 said:

има 450+, на ту сам мислио под најскупљом групом. Ту су Калина и колко се сећам Гист

Колко се сећам са рсб, Гист је тај

 

Da, Gist je trebalo da primi ukupno milion dolara za dve sezone.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Nemam_ti_kad malo se šalim ali ti pristup upisu zvučao klasično navijački.

 

Inače ta suma uopšte nije nešto mnogo veća od onoga što je primao kod vas jer je imao zadnji ugovo u ukupnoj vrednosti od milion evra za tri sezone. Potpisan po okončanju sezone kada ste osvojili aba ligu.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Osam igraca iz ove ekipe imaju 300k+ ugovor? Masala, to bi trebalo da izgleda onda ovako, boldovani su na 300k+

 

1. Volters, Ivanovic, Markovic, Uskok

2.-

3.Kalinic, Holins, Dobric, Lazic,  Davidovac, Simonovic, Lazarevic, Gusic

4. Vajt

5. Kuzmic, Mitar, Zirbes, Popovic.

 

 

Mislim da je Kuzmicev ugovor jedan od najmanjih u ekipi. Poprilicno je revidiran posle one nesrece.

 

Pre ce biti da je Lazic na 300k+.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...