Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Simanicu je problem glava, slab psicki jos iq upitan jer bezi od odgovornosti koju svi ocekuju od njega.

 

Da podsetimo pljuvace Dejove da Simanic isto igrao i gore za fmp..a kod DR je usao u tim sa 17g.

 

Posle se nastavilo sa stricem i caletom..tako da se dr jebe za njih kao i za sns govance koje se odaziva na ime Keselj. Tako da ta praksa dovedi propalog igraca i nek sedi datira od covica..u slobodnom prevodu..dam ti 200k ti meni 75k i svima lepo.

 

Jbga da ga Dzajic nije dobio u ferci sad bi se mastio u fkcz ko terza madzija...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Crni said:

Niko ko je normalan, a mlad ne bi trebalo da pomisli da dodje u Zvezdu. 

Sa druge strane, naseg trenera ne zanimaju igraci poput Berona.

Ne sumnjam da cemo gledati iste igrace i iduce godine, uz doselekciju jos nekog ex repstativca koji nema agazman, a zeli da se obezbedi pred peMziju.

 

Raspali Jovic umesto Dzonija, Tejic umesto Kaline i to bi bilo to. Za Guduru je jos rano.

Link to comment
Share on other sites

Još samo ovo i neću više o Dilejama.

 

9 hours ago, СтелаРоса said:

kada je dosao Omic povukli su se iz hale, to je isto kao da ti ili ja sutra ne idemo na utakmice jer nam smeta ovaj ili onaj igrac. 

 

Ne, nije isto. Jedno je kad ti se ne sviđa kako neko igra ili kakav je karakter, potpuno drugo da ti se ne sviđa apriori samo zato što je pripadnik neke vere ili nacije. (Ne mogu da verujem da sam ovo morao da objašnjavam.)

 

9 hours ago, СтелаРоса said:

Ne vidim uopste bilo sta negativno od strane Delija ove sezone kada je u pitanju KK.

 

Stvarno? Ništa negativno?

  • A bojkot primarnog takmičenja u kome klub igra i od koga mu zavisi egzistencija, samo zato što se takmiči sa klubovima iz HR i BH? Pritom im ne smeta da dolaze ne drugo takmičenje za koje smo se plasirali preko ovog prvog. 
  • Tihi bojkot EL zbog Omića, koji su, pazi ovo, najavili da će prekinuti da bi došli da prave sranja zbog potpisa Kalinića.
  • Spremnost da dođu na utakmicu i prave sranja zbog dolaska Kalinića.
  • Skandiranje Olimpijakosu dok sudija proverava da li važi trojka koju su ovi dala nakon isteka vremena u 3/4, za izjednačenje. Nakon toga, pretnje "semenkarima" nasiljem zato što su se drznuli da ih izvižde zbog ovoga, što se, za sada, završilo "samo" gašenjem foruma koji je već bio 95% pod njihovom kontrolom. 

A ti druže nastavi da "ne vidiš ništa". 

  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, СтелаРоса said:

Da se mesaju u transfere ne bi nam dosli ni Omic ni Kalinic. Recimo u FK takvi transferi ne padaju ni na pamet Terzi. Imaju svoj stav koji guraju tvrdoglavo, kada je dosao Omic povukli su se iz hale, to je isto kao da ti ili ja sutra ne idemo na utakmice jer nam smeta ovaj ili onaj igrac. Kalinic je ljudina i igracina, ali je sam kriv za sve sto je bilo. Ne vidim uopste bilo sta negativno od strane Delija ove sezone kada je u pitanju KK. Uostalom, sta mislis da li nasi igraci vise vole da igraju dok se pevaju te 3-4 tralala pesme ili dok se cuje skripa parketa i psovanje nezadovoljnih pojedinaca? 

 

...

 

Nije najsijajniji primer. Pošto su pokušavali da se umešaju, i da im je uspelo u njihovoj nameri, njih dvojica verovatno nebi došli. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

Još samo ovo i neću više o Dilejama.

 

 

Ne, nije isto. Jedno je kad ti se ne sviđa kako neko igra ili kakav je karakter, potpuno drugo da ti se ne sviđa apriori samo zato što je pripadnik neke vere ili nacije. (Ne mogu da verujem da sam ovo morao da objašnjavam.)

 

 

Stvarno? Ništa negativno?

  • A bojkot primarnog takmičenja u kome klub igra i od koga mu zavisi egzistencija, samo zato što se takmiči sa klubovima iz HR i BH? Pritom im ne smeta da dolaze ne drugo takmičenje za koje smo se plasirali preko ovog prvog. 
  • Tihi bojkot EL zbog Omića, koji su, pazi ovo, najavili da će prekinuti da bi došli da prave sranja zbog potpisa Kalinića.
  • Spremnost da dođu na utakmicu i prave sranja zbog dolaska Kalinića.
  • Skandiranje Olimpijakosu dok sudija proverava da li važi trojka koju su ovi dala nakon isteka vremena u 3/4, za izjednačenje. Nakon toga, pretnje "semenkarima" nasiljem zato što su se drznuli da ih izvižde zbog ovoga, što se, za sada, završilo "samo" gašenjem foruma koji je već bio 95% pod njihovom kontrolom. 

A ti druže nastavi da "ne vidiš ništa". 

Sve sto si napisao stoji, ali ja govorim o trenutnoj situaciji, trenutnoj sezoni. Covic i navijacka grupa su se distancirali, saradnja im je na minimumu, ako uopste i postoji, i shodno tome delovanje grupe se svelo samo na navijanje na EL mecevima. Mec sa Olimpijakosom je prica za sebe. Ako treba birati da ih nema uopste u hali ili da dodju samo na EL da navijaju ja bih uvek pre birao ovu drugu opciju jer je atmosfera sa njima bolja i samim tim igraci imaju vecu podrsku. 

 

Ostao sam duzan za Kalinica. Njegovi stavovi su njegovi stavovi, ali ja nisam mislio na to kada sam ga spomenuo, nego na ono lajkovanje ili retvitovanje uvredljivog tvita koji uopste nije bio smesan ili zanimljiv. On kao javna licnost mora da pazi sta radi na drustvenim mrezama, a kao (u tom trenutku) bivsem igracu Zvezde i Zvezdasu mu nije prilicilo da podrzava nesto sto vredja odredjen deo navijaca tog istog kluba.

 

I samo da se razumemo, daleko sam ja od nekoga ko brani grupu, za mene su u poslednjih nekoliko godina imali mnogo gresaka. Uostalom, da nisu ugasili RSB forum na kojem sam prakticno odrastao, ja sada ne bih ovde ni pisao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Devil In My Pants said:

Koji je to trener stvaralac u EL? Malo kosarkaske strucnosti, ali i mudrosti nije na odmet.

 

Sta je trener stvaralac, kad se stvara igrac, jacina ostatka rostera, ambicije tima ?? ... Radonjic je do odlaska u Bajern bio "stvaralac". To su sve ciklusi. Sad je u ciklusu da je probao sa provjerenima iz xx razloga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Sve sto si napisao stoji, ali ja govorim o trenutnoj situaciji, trenutnoj sezoni. Covic i navijacka grupa su se distancirali, saradnja im je na minimumu, ako uopste i postoji, i shodno tome delovanje grupe se svelo samo na navijanje na EL mecevima. Mec sa Olimpijakosom je prica za sebe. Ako treba birati da ih nema uopste u hali ili da dodju samo na EL da navijaju ja bih uvek pre birao ovu drugu opciju jer je atmosfera sa njima bolja i samim tim igraci imaju vecu podrsku. 

 

Ostao sam duzan za Kalinica. Njegovi stavovi su njegovi stavovi, ali ja nisam mislio na to kada sam ga spomenuo, nego na ono lajkovanje ili retvitovanje uvredljivog tvita koji uopste nije bio smesan ili zanimljiv. On kao javna licnost mora da pazi sta radi na drustvenim mrezama, a kao (u tom trenutku) bivsem igracu Zvezde i Zvezdasu mu nije prilicilo da podrzava nesto sto vredja odredjen deo navijaca tog istog kluba.

 

I samo da se razumemo, daleko sam ja od nekoga ko brani grupu, za mene su u poslednjih nekoliko godina imali mnogo gresaka. Uostalom, da nisu ugasili RSB forum na kojem sam prakticno odrastao, ja sada ne bih ovde ni pisao. 

Ja bih izabrao da covek ne mora da daje platu da bi sprecio te iste da prave sranja na utakmici, bolje bez njih ako vec rade sa ucenjivanjem. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nemam_ti_kad said:

 

Sta je trener stvaralac, kad se stvara igrac, jacina ostatka rostera, ambicije tima ?? ... Radonjic je do odlaska u Bajern bio "stvaralac". To su sve ciklusi. Sad je u ciklusu da je probao sa provjerenima iz xx razloga

Bravo, samo to je trebao da odgovori neki navijac Zvezde, ali oni to ne razumeju. Niko na jednu godinu ugovora ne zeli nesto da stvori vec da ide na rezultat tj titule, ali demagozi to ne zele da razumeju, vise je to do politike kluba. Za mlade treba imati novce, uloziti u njih pa ih i zdrzati sto vise a ne prodati. Kad su prodavali Kalinu, Guduru i ostale..uzivali su u covinim ''bravurama''..Treba jedan ciklus da izdrzi klub i na tom vrhuncu da se napadne i taj F8 Evrolige. Ovde se gleda samo short term, a long term je za doktora iz Zeleznika postao pjam do kog ne doseze...o navijacima da ne pisem.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Na sta nam igra trenutno lici a i klub, mislim da im cinimo uslugu time sto ovaj topik lici na svastaru.  😄

Jbg, svaki dobar cigan voleo bi taj famozni iskorak u El i neku znacajniju ulogu, s tim da se to kosi sa realnoscu prakticno oduvek tj bar od novog formata takicenja.

Isto tako, mi ove sezone gledamo kosarku koja je bukvalno tm Dejana Radonjica, kog je gotovo celo cigansko drustvo docekalo rasirenih ruku, znajuci da je on taj fit za kk Zvezda, koliko je i klub najbolje resenje za Deja.

Ratnicka ekipa koja je padala na loptu i po protiv mnogo kvalitetnijih rivala, uz greske u selekciji gde Deja vidim kao najodgovornijeg, ali tim koji zelim da gledam. Ustvari, to vazi za mene, isao sam u Pionir/na Marakanu i kada su bili prazni, dok su klub pljackali spolja i iznutra, a drugi se kitili pobednickim lovorikama.

Treba stvari postaviti na pravo mesto - mislim na nas navijace, jer ima dosta pravih kritika koje na ovaj/nacin ljudi ovde/na tekmama/na ulicama iznose, a koje se odnose na nacin vodjenja kluba, seleciju i (ne)doselekciju tima, minutazu igraca.

Ipak na kraju, Radonjic je trener Zvezde, sa svim vrlinama i manama, svakako ce moj klub imati uvek podrsku od mene, bilo i bice, bez obzira na okolnosti, greske u koracima i ono sto vidim kao lose.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...