Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovo svekoliko vozdizanje Ostoje bi imalo smisla da je on lično doveo Robija u Partizan.

Dobro pokušao je on i bio odjeban na keca. Robi je svoj dolazak dogovorio u direktnom razgovoru sa vrhovnim vođom i vrhovni je lični garant ovog projekta. I to je tako.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Tamburinjo said:

Miljama sam daleko od uzdizanja Ostoje kao bilo cega vise od pijacnog pilicara koga su obukli u skupo odelo i dodelili mu drzavne poslove ali on je doveo Obradovica i menadzera Savica.

 

3 minutes ago, pavijan2 said:

Ovo svekoliko vozdizanje Ostoje bi imalo smisla da je on lično doveo Robija u Partizan.

Dobro pokušao je on i bio odjeban na keca. Robi je svoj dolazak dogovorio u direktnom razgovoru sa vrhovnim vođom i vrhovni je lični garant ovog projekta. I to je tako.

 

Samokvot ovaj put orginalni. Nikakvo uzdizanje Ostoje kao nekog maga menadzerisanja, ne bih mu poverio ni dve nacrtane ovce da cuva jer su takvi ljudi kao on nesposobni da urade bilo sta izvan mafijaskog 

klana kome pripadaju u ovom slucaju vladajuce stranke. E sad ne znam dal je namerna zamena teza ili sta... ali pazi ovako Ostoja je pokusao da dovede Obradovica i nije uspeo (Cova nazalost jeste 😄 ) i doveo je Savica 

koji se za sada bavi svojim poslom i ne skace na svako moguce pominjanje svog kluba seljackim saopstenjem. 

Dakle Ostoja kaze ja sam pilicar pojma nemam cutim smrdim zickam pare i jbg ako uspem super ako ne ostaje mi presadjena kosa. Covic je doveo Dozeta Cabarkapu Davora Ristovica sada Keselja i iskace iz frizidera kad neko spomene KKCZ ili FMP i u fazonu je ja sam najbolji ja sam najlepsi sve pre mene potop a i sve posle mene, evo sad cu dam ostavku pa da vidite.  

Ako nije jasno eno lepo Vinijev post objasnjava sustinu bolje nego moj.

 

Poenta je da smo prethodnih godina imali lepo priliku da napravimo znacajan iskorak gde ovima ni sest Obradovica i Savica ne bi pomoglo, al nismo jer... paaaa uglavnom zbog nemanje struke i strucnih ljudi u klubu.

 

P.S. i najvaznije na kraju sezone cemo ih ocukati to je valjda jasno, ne pomaze Tristan majko sa korita Realovoga. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, L' Imperatore said:

Screenshot-598.png

 

Skok, braćo. Samo skok


Kuzmić je vrhunski gradio Fala i pokupljao sve lopte. A i pored skoka odlično ga je sačuvao 1 na 1.

Generalno je odlično pripremljena utakmica, defanzivno se sprovodilo sve po planu, kako se preuzima i kako se rotira. A odgovarao nam je onaj Olimpijakos sinoc za rotaciju tako da skok ne trpi mnogo, jer Radonjiceve Zvezde umeju uvek dobro da preuzimaju ali neretko mora skok tu i tamo da otrpi zbog toga. Sinoc toga nije bilo. 
 

Vrhunska partija Lazića, defanzivno zaključavanje Slukasa uz uzetih nekoliko nicijih lopti, posebno je bila bitna ona izmedju 4 igrača na ofanzivnom skoku u 4/4, posle čega je i pogodio trojku za +4 ili +5. A imao je cak i tri asistencije kakve Ivanovic može da sanja samo.

 

Baš velika pobeda, naročiti kad se doda da smo prakticno imali minus Kalinu i dobar deo utakmice Voltersa. 
Sa druge strane iskočio je neočekivano Dobric iz prošlogodišnjeg plej ofa…

 

Lazarević mora da ima mesta u 12 u svim bitnijim i većim utakmicama.

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Covic zasluzuje kritike, ali je za Ostoju intitušn.

Mislim da se zamenjuju teze oko podrske igracima, njih niko ne proziva, akcenat je bio na trenera(sa razlogom) i losom selekcijom(Markovic, Cirbes), sto nemamo klasicnog beka i sto dovodimo prvog centra od letos.

Kritike mogu samo da pomognu.

A podrska je tu i uvek ce biti.

Licno volim Radonjica, to je dobrar covek i trener, ali ume da bude smusen i tvrdoglav. Fali mu fleksibilnosti i hrabrosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Covic zasluzuje kritike, ali je za Ostoju intitušn.

Mislim da se zamenjuju teze oko podrske igracima, njih niko ne proziva, akcenat je bio na trenera(sa razlogom) i losom selekcijom(Markovic, Cirbes), sto nemamo klasicnog beka i sto dovodimo prvog centra od letos.

Kritike mogu samo da pomognu.

A podrska je tu i uvek ce biti.

Licno volim Radonjica, to je dobrar covek i trener, ali ume da bude smusen i tvrdoglav. Fali mu fleksibilnosti i hrabrosti.

Promasio si ceo fuzbal. Jedino boldovano je tacno

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mmajstor said:

 

Zasto da ne - Koliko bi u svakom drugom EL klubu dobili minuta i Smailagic i Vukcevic pa da bi bili nezadovoljni? A ako bi procena bila i da trebaju da imaju vise minuta prvopomenuti zajedno sa Lukom bi moga da pokrije i opciju 4 gde smo bili deficitarni veci deo sezone. Cesto nabrajate sve igrace kao da su nam cele sezone dostupni a nisu. Vajt je pola sezone bio odsutan, Dobric i DeDa trecinu sezone a svako od ostalih igraca je odsustvovao sa nekih bitnih utakmica. Mozda nije bilo love za Tristana (a mozda i jeste), ono sto nije tacno jeste da nema love ni za jednog igraca koji bi bio od koristi. Ima love ali Radonja nije siguran da ce moci da ga iskoristi pa ne zeli da rizikuje, a oni za koje je siguran su ipak preskupi. 

 

Ja opet podvlacim - Smajlagic je trazio 500k. Nama toliko kosta igrac koji ce da igra 30 minuta i bude najskuplji u timu. Miler je imao toliko.

 

Ne znam kakva je racunica sa Tristanom, on bi verovatno i prihvatao da igra 15ak minuta, i legao bi nam, ali ocigledno je deal izmedju Reala i Partizana bio takav da ga ovi razigravaju i kad zapali u NBA - Real uzme obestecenje. To je meh prica, mada opet, ako je mali top talenat i ako bi mogao u naredne dve godine da doprinese, ima smisla. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, medobrundo said:

 

 

Glede Cirbesa:


Slažem se sa svime što si napisao ali mislim da si i previše posvetio reči i vremena na objašnjavanje, na kraju nije toliko suština u Cirbesu. Do pre nekog vremene problem je bio Simonović, njegovo mesto u ekipi i  drugarstvo sa Radonjicem. Kada se tim kompletirao i igrači oporavili Simonović je, kao što je svako realan očekivao, izgubio minutažu i postao poslednji igrač u rotaciji. Kad ne bude bio Cirbes onda će neko treći biti na meti. 

Btw, slažem se i ja da Nemac nije ni slika nekadašnjeg igrača, niti je nivo EL, ali kao što si napisao on korektno odradjuje tu minimalnu rolu koju ima. 
Naravno da bi svako voleo još jednog ozbiljnog i kvalitetnog centra ali jedno je šta se želi a sasvim drugo šta je realno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jezivo je prizeljkivati lika kao Ostoja da bude na celu kluba. Neobrazovani partijski poslusnik koji nemam nikakve veze sa ovogodisnjim uzdizanjem partizana. Covic je bez obzira na sve dipl.ing, bivsi privrednik i dugogodisnji sportski radnik i sigurno mnogo potkovaniji za posao koji obavlja od Ostoje. Ono sto njega jebe je ogroman ego koji cesto zna da bude destruktivan al opet pokazalo se da zna da bude i pragmatican kad je to neophodno. Uglavnom u nekom uredjenom sistemu funkcionisanja kosarkaskih klubova Covic bi opet mogao da obavlja tu funkciju dok bi Ostoja mogao biti recimo redar na utakmicama. Uostalom period od 2000 do 2010 za FMP pod Covicem je bio i vise nego uspesan, jedan od najuspesnijih sportskih projekata novijeg doba na nasim prostorima, a to nije nastalo samo od sebe.

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marcus said:

Jezivo je prizeljkivati lika kao Ostoja da bude na celu kluba. 

 

u par narednih postova očekujem da neko primeti kako je sumanuto biti tužan što mu ostoja nije roditelj ili makar deda a zatim i dokazivanje da nije nikada dobio nobelovu nagradu iako se to na topiku konstantno pominje i provejava kao argument.

 

---

a pardon, ovo je ipak regularno veličanje čovića sa bombastičnim introm  ( :

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Markoss said:

 

Ja opet podvlacim - Smajlagic je trazio 500k. Nama toliko kosta igrac koji ce da igra 30 minuta i bude najskuplji u timu. Miler je imao toliko.

 

Ne znam kakva je racunica sa Tristanom, on bi verovatno i prihvatao da igra 15ak minuta, i legao bi nam, ali ocigledno je deal izmedju Reala i Partizana bio takav da ga ovi razigravaju i kad zapali u NBA - Real uzme obestecenje. To je meh prica, mada opet, ako je mali top talenat i ako bi mogao u naredne dve godine da doprinese, ima smisla. 

Ako Tristan ode u NBA, ja cu ozbiljno razmisliti da li uopste znam nesto o kosarci. U Evropi mozda i napravi karijeru, ali u NBA bi mogao samo na 4, a pitanje je da li je bas za tu poziciju. 

Link to comment
Share on other sites

Bez veze trošite tastature. Ne volim ni jednog ni drugog, samo da vidimo činjenice..
Ostoja, limar, za 5 godina 2 kupa. Čović, maš.inženjer, za 10 godina 6 titula, 5 kupova, 5 ABA liga, redovno učešće EL, jedno 1/4 finale, polufinale EK.. I to je tako.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...