Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, Abizolirni said:

zanimljivo misljenje, ali nesto to ne vidim na kraju svake sezone.

kao sto rekoh vec gore, ostoja ne igra na parketu

dakle ostoyah je oduvao covica u onome sto je opseg posla njih dvojice

 

radonja jos uvek nije izgubio svoju bitku sa zeljkom i naravno da se pita

krajnji rezultat cemo videti na prolece

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kakav bre kvalitetan predsednik? Pa KKP je za 5 godina njegovog predsednikovanja uzeo samo 2 kupa koraća. Ostojin jedini uspeh je što kao snsovac uspeva da bude koliko toliko pristojan, usotalom on je samo komesar tu. Željko i Savić su svakako ozbiljne njuške i ko zna kakav dil stoji vezano za njihov dolazak u KKP. Od perspektivnih pojačanja KKP samo su Vukčević i Smailagić intrigantni, Madar i Kurucs su stranci koji će gledati svoj interes. Ostali perspektivni? Nema ih, osim ako možda Balšu Koprivicu ne smatraš nekim prospektom. Moje mišljenje je da KKP ima ovu i najviše sledeću sezonu da se nekako dokopa EL, u suprotnom će ovaj projekat biti brzo zaboravljen osim po ulupavanju ogromnih para u jednu evrokup ekipu. Pošto im na putu do EL stoje najmanje KKCZ i vrlo neugodan sistem takmičenja u EC (gde znaju da izgube i od ekipa poput Turk Telekoma), sklon sam da tvrdim da im je sledeća sezona apsolutno poslednja šansa ako prethodno Željko sam ne digne ruke. Sa trofejima dolazi i ego i čisto sumnjam da bi on voleo da ga sa konkurentnom ekipom šamaraju. A ako ispuše za EL ove sezone tek treba očekivati milione za poslednji pokušaj sledeće sezone. Naravno, nit je KKCZ pri tome neka sirotanka nego će se takođe verovatno odgovoriti adekvatnim pojačanjima. Kao što sam govorio i u ranijem delu sezone, meni se naš tim više sviđa od njihovog i podseća me na sezone kad smo mi imali na papiru napadački atraktivniji tim a oni nas nabijali na odbranu, hustle, dominaciju u skoku, evroligašku čvrstinu. Jedan Tristan to neće da promeni, on tek treba da postane Vukčević.  

Svako gleda svoj interes, ne samo stranci. Veoma mladi perspektivan tim, zaboravio si Glasa, koji je po meni tu mozda i dark horse koji moze imati izuzetnu karijeru.

 

Sto se tice Ostoje, nema tu nekakve razlike kao i kod Covica. Mislim sve je jasno, ali opet je doveo skup kvalitetnih sportskih radnika a i pre je pokusao sa Trinkijerijem kojeg se cak ni Covic nije setio, a rekao bih i Buducnost kad su igrali EL.

 

Mislim, tj polu znam, da samo cudo moze odvojiti KKP od Evrolige sledece sezone. Zasitila se EL nas, Zoc je ime koje mora biti unutra. Sledece sezone ce samo nadograditi tim i igrce EL bez obzira na plasman, koji i ne vodi direktno u EL.

 

Kad das toliko mladih igraca treneru kao Zeljko, prosto ce kao i mi nekad morati rasti. Tristan za titulu nije nikakvo pojacanje, Tristan za buducnost je ogroman zalog, kao Madar, Kuruc, Glas, Smajlagic...imatu jos njih par sto mogu prelomiti, ne mogu svi naravno, ali naspram nas su pokazali kako klub treba da funkcionise.

 

Da jos samo naprave halu tj pocnu i da nam zakucaju poslednji ekser..

 

Dva kupa su nebitna, gleda se trenutno buducnost i ocigledno koliko god ogavan mi bio Ostoja, radi dobar posao i kako treba klub funkcionise.

14 minutes ago, ragazzo said:

Jel si sad pored omiljenog trenera dobio i omiljenog biznismena? 😂

Gnusam se svake osobe koja glasa za sns, kamoli za nekog clana iste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kao sto rekoh vec gore, ostoja ne igra na parketu

dakle ostoyah je oduvao covica u onome sto je opseg posla njih dvojice

 

radonja jos uvek nije izgubio svoju bitku sa zeljkom i naravno da se pita

krajnji rezultat cemo videti na prolece

Mislis posle proleca. Kada prodju izbori nece bas biti toliko kinte za njih.

Sto se Tristana tice, mene interesuje, ako je takav talenat, zasto ga se Real odrekao tako lako? On ne dolazi na pozajmicu vec na 3 godine. 

Sto se ostalih talenata tice mozda napreduju, a mozda i ne. Samo vreme moze to pokazati, a ovde se to uzima kao zavrsena stvar.

Imaju talenta, ali imao ga je i Kuruc, pa je zavrsio u Partizanu. 

Link to comment
Share on other sites

Jbt, sta ste se usrali, irelevantan transfer totalno. Real se resava skarta, Tismu poslao u SC, sad Vukcevica u KKP. Zelimir zapenio posle ovih blamiranja, pa Savic malo smiruje i njega i masu sirotinjskom verzijom Borise Simanica. 

 

Ovo moze ispasti samo dobro po nas, ako se Nebojsa zainati da uzvrati, pa zavrsi na brzaka nekog centra. Mada cemo ih svakako ometlati i sa Cirbijem. A sad bi valjalo fokusirati se na evroligasku utakmicu koja nas ocekuje za par sati. 🙂

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Svako gleda svoj interes, ne samo stranci. Veoma mladi perspektivan tim, zaboravio si Glasa, koji je po meni tu mozda i dark horse koji moze imati izuzetnu karijeru.

 

Sto se tice Ostoje, nema tu nekakve razlike kao i kod Covica. Mislim sve je jasno, ali opet je doveo skup kvalitetnih sportskih radnika a i pre je pokusao sa Trinkijerijem kojeg se cak ni Covic nije setio, a rekao bih i Buducnost kad su igrali EL.

 

Mislim, tj polu znam, da samo cudo moze odvojiti KKP od Evrolige sledece sezone. Zasitila se EL nas, Zoc je ime koje mora biti unutra. Sledece sezone ce samo nadograditi tim i igrce EL bez obzira na plasman, koji i ne vodi direktno u EL.

 

Kad das toliko mladih igraca treneru kao Zeljko, prosto ce kao i mi nekad morati rasti. Tristan za titulu nije nikakvo pojacanje, Tristan za buducnost je ogroman zalog, kao Madar, Kuruc, Glas, Smajlagic...imatu jos njih par sto mogu prelomiti, ne mogu svi naravno, ali naspram nas su pokazali kako klub treba da funkcionise.

 

Da jos samo naprave halu tj pocnu i da nam zakucaju poslednji ekser..

 

Dva kupa su nebitna, gleda se trenutno buducnost i ocigledno koliko god ogavan mi bio Ostoja, radi dobar posao i kako treba klub funkcionise.

Gnusam se svake osobe koja glasa za sns, kamoli za nekog clana iste. 

Ne znam kako mislis da ce da prave halu? Od kojih para? Drzava ako im da, ja se serem na takvu drzavu koja bi i nama j njima dala pare za halu umesto ulozila u bolnice, obrazovanje, kvalitet vazduha itd itd. Mozemo jedino zajedno dobiti halu, drugacije ne vidim kako. Osim ako im neko ne bude sipao 20miliona, a onda treba celo drustvo da se zapita dokle smo dosli jer zna se ko moze da sipa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ragazzo said:

Ne znam kako mislis da ce da prave halu? Od kojih para? Drzava ako im da, ja se serem na takvu drzavu koja bi i nama j njima dala pare za halu umesto ulozila u bolnice, obrazovanje, kvalitet vazduha itd itd. Mozemo jedino zajedno dobiti halu, drugacije ne vidim kako. Osim ako im neko ne bude sipao 20miliona, a onda treba celo drustvo da se zapita dokle smo dosli jer zna se ko moze da sipa.

Ma ne treba da dobiju,vec da se privatizuju i tu je kraj price, ali to se nece desiti dok sns sekta vlada i dok je koeficijent intelgiencije ove nacija ispod 90%

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ragazzo said:

Ne znam kako mislis da ce da prave halu? Od kojih para? Drzava ako im da, ja se serem na takvu drzavu koja bi i nama j njima dala pare za halu umesto ulozila u bolnice, obrazovanje, kvalitet vazduha itd itd. Mozemo jedino zajedno dobiti halu, drugacije ne vidim kako. Osim ako im neko ne bude sipao 20miliona, a onda treba celo drustvo da se zapita dokle smo dosli jer zna se ko moze da sipa.

Ne znam, samo kazem...a EL bira tim iz ABA, nije nuzno da bude prvak. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Setite se 2011 said:

Cigani su čudo , nema druge reči za to.Balavi se zbog prospekata u kkp a nije se imalo strpljenja za mlade igrače u kkcz .
emoji122.pngemoji122.pngemoji122.png






Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

ja se ne sećam zvezdinog igrača kvaliteta tristana vukčevića ili smailagića još od vujanića npr

 

to ne znači da ih nećemo odeljati ili da se plašimo ili ne znam šta već upisuješ u svojoj glavi  = ali su ovo jako dobri potezi za partizan, makar i kratkoročno, jer imaju trenera koji može da upotrebi te mlade talente.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
ja se ne sećam zvezdinog igrača kvaliteta tristana vukčevića ili smailagića još od vujanića npr
 
to ne znači da ih nećemo odeljati ili da se plašimo ili ne znam šta već upisuješ u svojoj glavi  = ali su ovo jako dobri potezi za partizan, makar i kratkoročno, jer imaju trenera koji može da upotrebi te mlade talente.
Boriša je sa 17 bio veći talenat od Vukčevića.






Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ja se ne sećam zvezdinog igrača kvaliteta tristana vukčevića ili smailagića još od vujanića npr

 

to ne znači da ih nećemo odeljati ili da se plašimo ili ne znam šta već upisuješ u svojoj glavi  = ali su ovo jako dobri potezi za partizan, makar i kratkoročno, jer imaju trenera koji može da upotrebi te mlade talente.

Ako Tristan i Alen naprave 30% Vujanićeve karijere biće pravo čudo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

ja se ne sećam zvezdinog igrača kvaliteta tristana vukčevića ili smailagića još od vujanića npr

 

to ne znači da ih nećemo odeljati ili da se plašimo ili ne znam šta već upisuješ u svojoj glavi  = ali su ovo jako dobri potezi za partizan, makar i kratkoročno, jer imaju trenera koji može da upotrebi te mlade talente.

 

Da ne idem dalje, u Zvezdi je ne tako davno igrao aktuelni mvp Evrolige, a i trenutno u njoj igra najbolji igrač u regionu i šire. Imali smo nešto ranije još jednog mvp-a Evrolige (Bjelicu), a ni Nedović i Gudurić nisu za bacanje. Dokle će dogurati Tristan i Alen ne znam, al hajde da vidimo, imaju oni da se narade.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Meni je najsmesnije kada neko pominje Ostoju kao nekog vrsnog funkcionera koji donosi prevagu, a u stvarnosti je lik ikebana koja se pita i doprinosi oko budzeta KKP isto koliko i ja.

ne radi se o tome. i niko ne tvrdi da je ostoyah kosarkaski radnik par excellance

neka je posao i ostoje i covica da lizu guzicu nekome u SNS da bi kapnula koja crkavica. i nista vise

ostoja je taj posao uradio dosta bolje od cove. ende

11 minutes ago, Setite se 2011 said:

Cigani su čudo , nema druge reči za to.Balavi se zbog prospekata u kkp a nije se imalo strpljenja za mlade igrače u kkcz .

koji su to nba prospekti igrali u kkcz poslednjih godina?

sem borise, za koga je strpljenja bilo...koliko, 4-5 godina?

malo li je?

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

ne radi se o tome. i niko ne tvrdi da je ostoyah kosarkaski radnik par excellance

neka je posao i ostoje i covica da lizu guzicu nekome u SNS da bi kapnula koja crkavica. i nista vise

ostoja je taj posao uradio dosta bolje od cove. ende

Taj sa tvog avatara se ne bi složio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Da ne idem dalje, u Zvezdi je ne tako davno igrao aktuelni mvp Evrolige, a i trenutno u njoj igra najbolji igrač u regionu i šire. Imali smo nešto ranije još jednog mvp-a Evrolige (Bjelicu), a ni Nedović i Gudurić nisu za bacanje. Dokle će dogurati Tristan i Alen ne znam, al hajde da vidimo, imaju oni da se narade.

 

micića lično doživljavam kao prolaznika, epizodistu u zvezdinom svetu, iz ovih ili onih razloga.

gurovića takođe, jer je pri kraju karijere došao

 

u pravu si za bjelicu, njega sam totalno zaboravio!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ne radi se o tome. i niko ne tvrdi da je ostoyah kosarkaski radnik par excellance

neka je posao i ostoje i covica da lizu guzicu nekome u SNS da bi kapnula koja crkavica. i nista vise

ostoja je taj posao uradio dosta bolje od cove. ende

Ja bih ipak rekao da su par povika 'Vucicu seceru' i predstojeci izbori odradili bolji posao po pitanju budzeta od Ostojevog ili Covicevog rim joba Gazdi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Taj sa tvog avatara se ne bi složio.

plasim se da ne razumem, ako bi mogao da objasnis malo detaljnije?

jedino sto mi pada na pamet je da mislis da je obezbedjeni novac isti/slican

u tom slucaju ne znam sta bih ti rekao

2 minutes ago, Cavani said:

Ja bih ipak rekao da su par povika 'Vucicu seceru' i predstojeci izbori odradili bolji posao po pitanju budzeta od Ostojevog ili Covicevog rim joba Gazdi.

a da li covic suruje sa mafijom koja dobija unosne poslove od vucica secera pa ne sme da pisne na tu temu na tekmama? ili ostoja?

za cije babe zdravlje kalina placa reket?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

plasim se da ne razumem, ako bi mogao da objasnis malo detaljnije?

jedino sto mi pada na pamet je da mislis da je obezbedjeni novac isti/slican

u tom slucaju ne znam sta bih ti rekao

 

Npr. taj sa tvog avatara je najbolji igrač u ABA ligi i šire, a ne igra kod moćnog operativca Ostoje nego kod nesposobnog Čovića. Sigurno ne igra za kikiriki i semenke. Takođe imamo i niz drugih iskusnih EL igrača koji ne igraju za kikiriki i semenke nego igraju kod nesposobnog Čovića za pare, a ne kod visprenog operativca Ostoje. Da, mislim da je obezbeđeni novac sličan, a ako je Ostojin obezbeđen novac veći onda je Čović još veći operativni maher nego što sam mislio jer za mnogo manje para ima bolju ekipu koja šiša taj skupi tim moćnog operativca Ostoje na suvo i bez naročite pripreme za njih. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...