Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

58 minutes ago, Markoss said:

Oftopik je, ali ne bih ni Kuza, ni Luku menjao za Lesora.

 

Ok, ovaj bi nam doneo dimenziju u igri koja nam fali, ali jbg. Osudjeni smo na Majkana izgleda.

 

Mi smo njega pokušali da dovedemo ljetos u par navrata prije početka sezone, ali očigledno su Kuzmić i Mitrović debelo prebacili očekivanja pa se odustalo od dovođenja centra.

 

Ako White uhvati neki kontinuitet i samim tim Luka ostane isključivo na 5, nećemo nikoga dovesti prilično sam ubijeđen.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je tamo otisao, jedva cekam njegov docek u pioniru. Iskreno, nikad se i nije isticao inteligencijom.

 

A ovi nasi da se uozbilje malo i dovedu krstenog centra da ne moram da gledam poluamatera majka kako mu svaki centar skuplja skokove sa ćele.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Nije mi tuzno sto je njima otisao Lesor, tuzno mi je sto ce nama ostati Cirbes.

 

Lesor je prehajpovan, pa malo podpada i pod patkometriju trenutno, sve ce se to slegnuti, ali i nama bas treba centar, neki #hassanmartin.

E upravo ovo je poenta svega,jer ovaj tim uz krstenijeg centra moze da ima sanse za top8 i da nije nikakva garancija centar nama za top8 al blizi bi bili, kad vec na poziciji 2 nismo doveli sta nam treba ne moramo sebe da ukopavamo i sa cirbesom, mi i bez tog centra smo po mom misljenju bolji od mordora ali sto rizikovati ako se vec "ima para".

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Lesor je mogao da dodje kod nas i da sledece ili one tamo sezone masno naplati sebe a da nama poveca sanse za Top8. Ovako je otisao kod komsija i samo ce doziveti da ga skoluje  Cirbes.. stetaaa

Cirbes iz prvog mandata moze da skoluje nekog, ovaj sad ni savu lesica, da se ne zajebavamo vise sa tim dobar momak,dobra atmosfera itd 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

 

Mi smo njega pokušali da dovedemo ljetos u par navrata prije početka sezone, ali očigledno su Kuzmić i Mitrović debelo prebacili očekivanja pa se odustalo od dovođenja centra.

 

Ili je bila neka priča o parama, čemu li, bar se tako pričalo.

 

I ja sam prilično siguran da nećemo nikoga da dovodimo. Ekipa je pokazala da može svakoga u ABA da dobije, sa Vajtom možda čak i Igokeu. 😄

Mi za centra koji će Radonji da odigra bolje od Kuzme i Mitra pare najverovatnije nemamo, a da tražimo trećeg centra boljeg od Cirbesa, ali mnogo skupljeg, sumnjam da će da se desi.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ragazzo said:

 

Cirbes iz prvog mandata moze da skoluje nekog, ovaj sad ni savu lesica, da se ne zajebavamo vise sa tim dobar momak,dobra atmosfera itd 

Ima vremena do sledece utakmice sa njima, ili ce ga opraviti Radonja ili ce da ga skoluje na cistu taktiku Dejana Radonjica posto je poznato koliko je pametan defanzivac Lessort

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Nije mi tuzno sto je njima otisao Lesor, tuzno mi je sto ce nama ostati Cirbes.

 

Lesor je prehajpovan, pa malo podpada i pod patkometriju trenutno, sve ce se to slegnuti, ali i nama bas treba centar, neki #hassanmartin.

Koliko se secam prica oko Hasan je bila da Lesor treba da ide u Oli, a da oni prepuste Hasana nama. Od toga ocigledno nema nista, a i deluje da Hasan tamo dobija vecu minutazu.

 

Vise bih se nadao da Armani i Tarczewski zavrse saradnju pre kraja meseca kad je poslednji rok za transfere, posto on tamo skoro uopste ne igra, a letos je bio prva Radonjina zelja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Everlook said:

Koliko se secam prica oko Hasan je bila da Lesor treba da ide u Oli, a da oni prepuste Hasana nama. Od toga ocigledno nema nista, a i deluje da Hasan tamo dobija vecu minutazu.

 

Vise bih se nadao da Armani i Tarczewski zavrse saradnju pre kraja meseca kad je poslednji rok za transfere, posto on tamo skoro uopste ne igra, a letos je bio prva Radonjina zelja.

 

Ne mora Martin, mislio sam na takav tip igraca. Meni je Tarzevski slican Kuzmicu, mislim da nam treba small ball centar. 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne postoji bolji small ball centar od Luke, a da nam je baš dostupan.

Inače, za mene neočekivan izbor KKP. Na onako košarkaški neinteligentan roster, gde ni trima nosiocima (Punter, LeDay i Smailagić) BBIQ nije forte, dovodi se Lessort. Koncepcijski, gledano po stilu igre koji forsira Željko ove sezone, ovakav tip centra je dobar  fit, ali pre sam očekivao nekog old school centra, koji ima post-up igru i na koga može da se baci lopta, pa da to liči na neku smislenu akciju. Izgleda da su komšije rešile da vatru ne gase vodom, nego uljem. No, ako dovedu jednog pametnog i iskusnog pleja, sve može da se promeni...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, d3jan said:

Pa i to je plus, jer se ne vrsi nikakav pritisak da se ubrza uvođenje nekih igrača, zbog rezultata.

Deo je stava celog kluba, ali trener i medicinsko osoblje odlucuje, a svi znamo da Radonjic nikada ne uvodi rovitog igraca u rotaciju, pa bilo finale EL

2 hours ago, Predragdjape said:

Nisi procitao lepo, nije naglasio da on odredjuje ko ce koliko da pauzira, vec kakav odnos ima prema povredjenim igracima.. Nije isto.. 

Ali nisi propustio priliku da pljucnes po nasem najtrofejnijem predsedniku 😄

Kako on zna kakav covic odnos ima sa povredjenim igracima, on je vd preCednik kluba i nikakve veze sa tim nema. Dok je Dejo tu,zna se cija je prva i zadnja

Link to comment
Share on other sites

Ja se stvarno nadam da Cirbes provodi poslednje dane u dresu Zvezde...Mislim da je sada pravi trenutak da se dovede igrac.

Sta da je ne daj boze Kuzmic protiv Bajerna polomio prst stvarno...Luka je za 20 min plafon...I sta cemo onda? 

Nadam se da ce Dejan reagovati kako treba i dovesti nekog igraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...