Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Simon nas prilično ukanalio u drugoj četvrtini, ispao je dva puta ko iz džipa hehe, izvadio se posle onom trojkom u drugom.

Mitrović i Volters isto loši.

 

Sa druge strane Džoni izuzev poslednja tri minuta izuzetan. Iznudio je 2-3 faula kao da igra el ceo život.

Kalina top, Kuzmić isto, ali to smo navikli

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

 

Zato sto nije bila ni blizu ista situacija - mi konstantno igramo bez Aarona, ostali su tu, a Markovic je samo dodatak timu.

 

Oni su igrali sa samo 10 igraca, bez Gista koji u proseku igra 20 minuta, nije igrao ni Lighty koji igra 28 minuta i belezi 10 poena u proseku, kao ni Diot ni Wembenayama, ali oni mogu da se podvedu pod slucaj Lazarevic i nisu toliko bitni.

 

Dakle, 2 startera koji nedostaju na jednoj i 1 starter koji nedostaje na drugoj, 2 igraca sa klupe koji nedostaju i 1 igrac sa klupe koji nedostaje - vise su oni bili oslabljeni. 

Moja poenta je da su nima stvarno dosta falili Lajti i Gist, ali ne znam kako je to drugacije od toga da Vajt nama postize 10ak poena i ko zna koliko skokova, a i Lazarevic. Ne znam kako su to razlicite stvari. Povredjeni su i jedni i drugi.

Inace Pao igra nereseno sa Uniksom u poslednjem minutu. Ti si to predstavio kao da su ih ovi odvalili, a i to ne bi bio problem posto su dobili i Real.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, oubrevo. said:

kalinari i džoni porobili ali valja pomenuti od sidekicksa i hollinsa, koji je pored standardno najbolje odbrane i standardno off šuta, našao način da poentira dobrim kretnjama. nije samo visio na trici i to može biti veliki dobitak ove tekme

 

Dva puta se je fino otvorio i pod samim košem, ali nije dobio loptu.

 

Uglavnom, Hollins je i sa ovakim impotentnim šutem, jako bitan igrač u rotaciji. Okobo če ga uprkos 16 poena sanjati. 

 

13 minutes ago, Horium said:

...

 

Luka je moj omiljeni kosarkas Zvezde bio i ostao, ali kosu sam hteo da iscupam zbog njega veceras. Kuzma odigrao muski i prekaljeno.

 

...

 

Kuzma je danas odigrao kao poslednja baba. Da onaj Fall nije onako spetljan, dao bi mu 30 poena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pantelia said:

Jebote, prvi put u zivotu navijam za PAO zbog trolcine

 

Pa to je zato sto uopste nisi razmislio pre nego sto si poceo da gledas mec.

 

Nisam ni tvrdio da je PAO bedan, nego da nisu ni zeleli mnogo da se trude - treba da navijas da izgube svuda 30 razlike pa da ispadne da su slabi.

 

Ovako, naravno da nije normalno da PAO koji igra egal sa vecinom EL klubova i pobedjuje Fenerbahce gubi od KKCZ bez Ivanovica 30+ razlike - ali, to je posledica 34 kola i mnogo ekipa koje samo preskoce meceve gde vide da ne ide od pocetka.

 

Just now, VISOKOLETAC said:

Moja poenta je da su nima stvarno dosta falili Lajti i Gist, ali ne znam kako je to drugacije od toga da Vajt nama postize 10ak poena i ko zna koliko skokova, a i Lazarevic. Ne znam kako su to razlicite stvari. Povredjeni su i jedni i drugi.

 

Lazarevic je bitan koliko njima Diot i onaj mladi visoki.

 

Naravno da nama fali White, ali to je jedan igrac i mi smo se vec navikli, dok oni vec mesec dana igraju sa Gistom i Lighty - jem pa je veci sok.

 

Jednostavno pisem kako vidim i ne izmisljam nista - ako se nekom ne svidja ima RSB gde moze da velica nase igrace, pljuje ih ako izgube neki mec, prica kako svaki put kad izgubimo mora da su krive sudije i slicno.

 

Ovo je diskusioni forum i normalna su razlicita misljenja.

 

Just now, VISOKOLETAC said:

Inace Pao igra nereseno sa Uniksom u poslednjem minutu. Ti si to predstavio kao da su ih ovi odvalili, a i to ne bi bio problem posto su dobili i Real.

 

Taj Unics je jaca ekipa od nas - ako igraju egal sa njima, mogli bi da se potrude i igraju egal i sa nama. Ili bar da pokusaju da spuste sa -20 na -10 kao sto je Asvel uspeo.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Redstar0356 said:

Dobro je, usrao sam se da ne pogodi Hollins za plus 20 pa da moram opet da citam Goldberka kako je Asvel mrzelo da igra a mi nemamo pojma 

Е да. Иначе би до дербија било како смо опет добили незаинтересовану екипу. Ваљда је ова победа ок???

Link to comment
Share on other sites

Inače gledam ovaj raspored EL, prilično favorizuje ruske i španske timove sa ovim duplim kolima.

Očekivao sam da se nama u drugom delu samo okrene raspored međutim, ne , nije simetričan što nije ok i nije regularno ako mene pitate

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Razbili smo ih ko picke ofensivli i difensivli sto kaze Radonja.Sto ovakve reci?Pa jer su picke od trenera preko Kostasa koji ne moze da ne napravi korake ali zato zna da se zali na evidentne faulove pa sve do sudija koji to dozvoljavaju.Bili smo bolji za 15 razlike sa sve padom.

 

Da, mogao bih zbog ovog upisa da promenim ime u Darko Milicic.

 

Igra je sjajna,odbrana klasika,sutevi krenuli da ulaze Kalina kao lider odradio sve sam kad treba.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Kalina je bezobrazno dobar igrac, ako se White uklopi i uspe da ima korektnu produkciju u napadu, uz Markovica kao osiguraca na kecu imamo neku realnu situaciju da se uguramo u 8. Kolje nas sto je Dobric u napadu ipak sekundu sporiji od potrebnog da bi mogao da zavrsi na obrucu i pogodi flouter u EL, on moze da povuce u ABA a u EL sa svojom toreador odbranom mora da se ogranici na 15 minuta. Bilo bi lepo da Hollins procveta ali nije bas izgledno. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Николица said:

Е да. Иначе би до дербија било како смо опет добили незаинтересовану екипу. Ваљда је ова победа ок???

Naravno da nije ok, vidis da su oni bili oslabljeni. 

 

Dajte neko gif one ukradene Ivanovica kad smo se spetljali u kontri. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ljudi, ja sam se nalozio...sa Markovicem i centrom, mi mozemo na F4..😁 

 

Ubicemo Baskoniju, a Real mozemo na par poseda pa sta Bog da..prosto ne vidim osam boljih ekipa od nas, jos manje broj trenera koji znaju svoj tim kao nas Dejo KKCZ

 

Koji si ti meni car, da covek povadi samo tvoje komentare posle poraza i pobeda, kakve bi to amplitude bile 😄 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nedostajao je Ivanović protekle dvije sedmice mnogo. Stoji da nije krenuo najbolje u sezonu, ali je za Uskokovića beli Kemba Walker. Njegova specijalnost su šutevi za tri iz picka ili one 1 na 1 minijature kad ga preuzmu visoki igrači. On mora u ovoj ekipi imati doste slobode, definitivno je treći najkreativniji igrač u ekipi (Wolters i Kalinić su prva dva). 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Igrali smo prošle godine bez publike. Ovo je suština košarke, da se igra u ovakvoj atmosferi"

"Oni su 12 vojnika kada igraju utakmicu. Igraju jako, jako tvrdo. Kada ih pogledate, oni nemaju neku superzvezdu, ali igraju zajedno kao ekipa", završio je Parker. 

 

 

  • Like 28
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...