Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Dajte crkvenjacima trinaestu platu Kaline, da ne grešimo dušu i ne isplatimo mu svaku paru koju je potpisao. Uz njegov performans na terenu i ne treba da čudi što Dobrivoje u nizu odigra 3 top odbrane sa spuštanjem roletne i kretnjama Dangube u prajmu. Gledam i neverujem kako hekla nogama. Takodje Nejtara, koji ako ne može krtinom da odgovori, ume pametna i hladna glava da usmeri svog igrača na Kalinu ili Lazarevića za koje je provalio da numeju alibi košarke. Eksplozivnost i skočnost mladjanog Neba su apsolutni mismeč za slow motion Kuza i ni par minuta nije trebao igrati na njemu dok je ovaj ''on fire''. Luka ga je tek u napadu indisponirao laganim poenima i ovaj se ugasio. Da ne zaboravim da se iserem u rezon kvazi novinara koji je utripovao da će dobiti ikakav odgovor od Radonje na pitanje o pomirenju sa bagrom. Gram poštovanja i trunku finese ne poseduju. Ne znam kome i zašta valjaju. Bravo Zvezdo, bravo Radonja...udavi ih sve.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moj najveci utisak sa utakmice je Hollinsov crossover u stilu Iversona i polaganje levom rukom. Nakon toga se vratio u Branko Lazic mod, ne spustam dribling.

 

Ivanovic uspeva da napravi prostor iz pika, ali donosi lose odluke. Propusta neke suteve za tri poena, a onda se zabija u reket iako tu nema sta da trazi. Mislim da je sve ovo prolazno i da ce odigrati pristojnu EL sezonu, ne zaboravimo da on nije odigrao ni 10 utakmica u EL pre Zvezde.

 

Cini mi se da je Dobric u zavrsnici odigrao vrhunsku odbranu na Lekaviciusu. Mislim da cu svakako pogledati drugo poluvreme na miru, ali nasa odbrana je bila perfektna. Koliko smo dobro branili pik govori to da Kalnietis nikako nije uspevao da da taj prvi pas, da prebaci odbranu. Sve je bilo zatvoreno i za njega koji je vrlo visok plejmejker.

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Cirbes je po dolasku u klub...da malo trenira, imao skoro 130kg. Kažu da je do potpisa skinuo 10. Sad bez treninga već treća nedelja izgleda kao da je vratio 15...kako se samo sprdamo sa ovim warriors rosterom kao da ovaj fajt gledamo svake sezone. Nole tebra tresni još 800k pa da kompletiramo anakondu roster kad prezdravimo... mojne da si se stiso sad.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja se mi što se fokus šalta na Ivanovića, u smislu da ne isporučuje onoliko koliko smo mi zamislili. Fokus mora biti na timskom performansu, i dok ovako gazimo, ne tražiti dlaku u jajetu. Jednostavno je nemoguče da svi isporučuju na maksimumu i izmjenjivače se u padu forme kako budemo išli kroz sezonu. Proigrače Džoni, pa če tad Luka malo da padne. To je sasvim normalno. Ovaj roster je koncipiran tako da može istrpeti takve stvari i gurati dalje, zato što ne držimo sva jaja u jednoj korpi, nego su poeni, minuti i uloge jako dobro raspoređeni.

 

Dobro je neko spomenuo Kuzića. Nervira nas sve sa svojim kilavljenjem u napadu. Mada je jednom jako fino izvrtio Nebo-a, tako da tehnika i nije toliki problem, nego samo te kamene ruke. Ali što se tiče odbrane, sigurno među najboljima  u EL. Nije to u stilu mitskih zveri sa bananama u 10. red publike. Ali saradnja sa bekovima kod odbrane od pika perfektna. Na postu takođe čvrst, nemogu da ga uguraju. Strpljiv, ne naseda na finte, uradi dovoljno da bez faula ometa šut.

 

Ja sam se za Woltersa iskreno najviše plašio da če biti uzrok za doselekciju. NE toliko kad smo ga podpisali, nego posle prvih utakmica. Nekako je izgledao tromo. Nije mogao da se demarkira za pas, da se oslobodi čuvara driblingom... Može biti da je stvarno bio malo lošije spreman zbog toga što se kasno priključio ekipi, ali ovo sad je poezija.

 

Dobrić šuterski nije još gde može da bude, ali svejedno dobar posao radi na obe strane terena. Hollins isto malo bolji danas. Trica če značiti. Pokazao i da nije baš Branko Lazić level što se tiče ball handlinga. Onaj crossover pa supermen napad na obruč u stilu Loydare je bio baš lep. Mislim da bi trebao malo više na prodor, jer kad onako krakat napadne obruč, teško da če izvuči manje od slobodnih bacanja.

 

O Kalini i Luki več sve rečeno. Uz Woltersa zasad udarna trojka.

 

Dobre stvari nas čekaju ove sezone.

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, harmonajzer said:

Na RSB kažu da je skandirano Kaliniću od strane ovih bolesnika i to u pozitivnom smislu. Može li neko da potvrdi?

 

Nakon pozdrava sa publikom krenule su standing ovation za Kalinu, buka je bila tolika da imam utisak da je skandirala čitava dvorana.

 

Što se meča tiče, fiziči smo ih ubili čitav meč i konačno dokusurili  u zadnjoj četvrtini, u zadnjih pet minuta jedva su uspevali da potrče.

 

Nejc igra košarku života, Kalinić svoju mudovitost preliva doslovno na čitav tim. Ovo što sada gledamo je verovatno najbolja odbrana koju je ikada igrao neki klub s ovih prostora, uključujući i Božine i Duletove ekipe.

 

Znam da sam dosadan, ali ogroman je greh ne dodati krštenog centra na ovaj roster. Makar to.

 

PS

 

Mislim da je bilo makar 10-12K gledalaca, moguće da najverniji™ nisu zvanično ubrojeni.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vlada_79 said:

 

Taman da mu se jos vise sroza samopouzdanje pored onako fizicki dominantne ekipe.

 

Mozda si u pravu. Mada ja i dalje mislim da mu je potrebna jedna ovakva utakmica gde se od nad ne ocekuje nista, mislim da bi "prokinuo" i izasao iz paihickog kanala.

Link to comment
Share on other sites

Posle utakmice Kalinic daje izjavu kao najbolji igrac meca. Novinarka sa SK ga tri puta pita za navijace, valjda nesto pokusava da izvuce. Seljacka posla.

 

Radonjica je na kraju pitao jedan novinar za sve sto se desavalo danas i kako je to uticalo bla bla bla, a Radonja iskulirao i rekao da ne bi to da komentarise i da je to proslost.

Link to comment
Share on other sites

Jedno predivno borba bre krvava kolena difenzli vece u Areni.

Nema tu puno analize, udarna trojka Kalina, Luka i Nejt dokazuju teoremu a trojke su Djuro sta?

Cak mi nisu smetale ni Delije sa nekom tuzbalicom za koju nisam skontao kojja je.

Gazi dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle utakmice Kalinic daje izjavu kao najbolji igrac meca. Novinarka sa SK ga tri puta pita za navijace, valjda nesto pokusava da izvuce. Seljacka posla.
 
Radonjica je na kraju pitao jedan novinar za sve sto se desavalo danas i kako je to uticalo bla bla bla, a Radonja iskulirao i rekao da ne bi to da komentarise i da je to proslost.
Nešto najnormalnije. Zato što su i Kalina i Radonja normalni ljudi. Najmanje što možemo je da i mi sa ovog foruma okrenemo sledeći list i ne pominjemo ništa vezano za tu temu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Valensija said:

Perfektna pobjeda uz sramnu posjetu. 

Na tickets-u nije ostalo puno karata na prodaju, ja mislim da i dalje važi neko ograničenje za dvorane. Od ponedeljka je krenuo i paket za EL, tako da će se povećavati poseta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, harmonajzer said:

Na RSB kažu da je skandirano Kaliniću od strane ovih bolesnika i to u pozitivnom smislu. Može li neko da potvrdi?

Delije su skandirale Luki a Kalini cela sala posle toga. Jesu li i Delije nisam obratio paznju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Fener 61, Makabi 63, Žalgiris 61, red je na CSKA 63

 

И овом сјајном понављајућем низу да додамо опет браво момци браво Радоња и требају нам центар и шутер.

Заиста треба да ријешимо ове проблеме јер ћемо сами себе урнисати тако да падови и потрошња као против Игокее неће бити ријеткост. И реално штета да овај борбени дух не апгрејдовати квалитетом који је у стању и сам нешто да искреира када не иде.

Калина осим што је данас на мечу био опет добар и какав треба, мени је био и ок са уводом ван терена. Ја нисам једном рекао да је набоље да "највернији" направе свој клуб па да тамо успоствљају правила која год хоће, али боље да је искулирао, није то никакав пораз јер би у супротном био циркус из којег би сви изашли као губитници. Колико би то отишло далеко и како би се све расплинуло, види се и овде кроз број постова о СПЦ!?

Ивановић нам недостаје са поенима и мора да среди главу да што прије докаже да није провинцијски играч, да може да игра у великом клубу на озбиљном нивоу.

Ајмо даље!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Holins odigrao samo 10 minuta danas. Trebaće nam dosta veća produkcija od njega. Danas je napravio nekoliko dobrih poteza: blokada, onaj ulaz je bio extra, na kraju trojka da stavi tačku na utakmicu. Vidi se da nije kreativan igrač. Ne radi se tu samo o kreiranju šuta za sebe, meni su veći problem njegova dodavanja, tu baš ima wtf momenata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, oubrevo. said:

 

ta neka pandemija je u toku, umire se obilato a na tekmama se bas ne postuju propisane norme, tako da je poseta sjajna 

 

Mislis da bi mnogo vise ljudi bilo da nije Covida? Mislis da ljudi u Srbiji toliko paze? Misljenja sam da vecina ne pazi toliko i nisu u tolikom strahu, pogotovo ljudi tih godina koji idu inace na tekme. Zamisli onda koliko bi bilo ljudi, da su ovi sto sebe zovu vatreni, bojkotovali. Sta znam, mozda gresim. Ali videcemo kod Grobara kako ce biti. A i u derbiju u Novembru ako je u Areni.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:
14 minutes ago, Del Piero said:
Posle utakmice Kalinic daje izjavu kao najbolji igrac meca. Novinarka sa SK ga tri puta pita za navijace, valjda nesto pokusava da izvuce. Seljacka posla.
 
Radonjica je na kraju pitao jedan novinar za sve sto se desavalo danas i kako je to uticalo bla bla bla, a Radonja iskulirao i rekao da ne bi to da komentarise i da je to proslost.

Nešto najnormalnije. Zato što su i Kalina i Radonja normalni ljudi. Najmanje što možemo je da i mi sa ovog foruma okrenemo sledeći list i ne pominjemo ništa vezano za tu temu.

Naravno, samo sam hteo da napisem za one koje nisu videli. 

9 minutes ago, Green23 said:

Na tickets-u nije ostalo puno karata na prodaju, ja mislim da i dalje važi neko ograničenje za dvorane. Od ponedeljka je krenuo i paket za EL, tako da će se povećavati poseta. 

Zna li se koje utakmice igramo u Areni, a koje u Pioniru?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican mec. 

Kalina majstor, Wolters mi postaje ljubimac, Mitrovic se preporodio. 

Ali najvise sam skocio od srece danas kad je Hollins pogodio trojku, treba mu za samopouzdanje, strasan je to igrac, verujem u njega. 

Svaka cast momcima.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...