Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Jel se to zapravo proverava/trazi na ulazu? Ozbiljno pitam. Ima logike da ss trazi, ali sprovodjenje neceg takvog u praksi na utakmici u Srbiji...

Naravno da se traži...zato se i ulazilo u Pionir od pola deset ujutru. Tu nam spasa nema...lutrija. Nebitno je što su igrači vakcinisani...Ivanović nije bio ni pozitivan na testu ali mu je zbog simptoma odredjena izolacija i neće ga biti u rosteru cirka mesec dana.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ova bolest trolovanja mora da se reši inače će i uspeti u svojoj nameri da svaku diskusiju, o bilo kom pitanju, obesmisli.

 

Kakav crni PCR test, kakva potvrda... mogao sam granatu da unesem unutra kakav je pretres bio, trajao je čitavih 5 sekundi.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

haha a dobro, ne budi sad na kraj srca, kad je ocigledni sarkazam u pitanju, dodje mu na isto kao i ozbiljan odgovor, ako se shvati kako treba.

 

Znaš kako, ne gledaš samo šta je rečeno, već i ko je rekao. Meni ti fazoni Dildo Schwagginsa nikad neće biti jasni, al dobro sad...

Link to comment
Share on other sites

 

45 minutes ago, Wingwalker said:

Naravno da se traži...zato se i ulazilo u Pionir od pola deset ujutru. Tu nam spasa nema...lutrija. Nebitno je što su igrači vakcinisani...Ivanović nije bio ni pozitivan na testu ali mu je zbog simptoma odredjena izolacija i neće ga biti u rosteru cirka mesec dana.

 

 

 

 

 

 

13 minutes ago, Wingwalker said:

Ma šala...samo su maske proveravali dal dihtuju...ništa strašno.

 

 

 

 

 

 

Ti si bas zapeo da rasiris sal Moja kuca?

Uini je iskusniji u tome i, kad i ako Zoc i Savic odobre, mozda ti se ispuni zelja.

Vidis kako se Panter uklopio?

Rad, znoj i uspeh, a i finansijska sigurnost nece pobeci.

Jos kad sa tribina zagrmi tvoje ime iz hiljade grla - gde ces bolje?

Mozes i da osnujes svoj klub obozavalaca.......

Just sayin`:  in Heaven is all fine, but in Hell is the awsome party.

 

fKUcCeW.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Krenuo sam isto da pisem pa vidim da si vec rekao 😄

 

Evo bez maske ako neko ne veruje:

image.png.cb5cc457d683e113197ebdcccbd38973.png

 

Ne moze Kronos ni foru da baci a da ne pogresi nesto 🙂

Nisam ni pricao o Milici Mandic, vec o skolskoj drugarici sinka moga i isto dobroj u bivenju.

dlWPVVg.gif

 

whXwclr.gif

:default_coffee:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alen ce biti igracina...Veoma dobar suter, obzirom koju poziciju igra, izuzetno jak. Nekonstantan je i to je normalno za godine.  Bice on sve bolji, velika je godina rada sa Zeljkom, tako da ocekujem da pri kraju sezone pruza dobre partije. Ima to nesto neiskvareno u njemu, nesto sto navijaci cene i vole. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto se aktuelnih centara nasih tice, deluje za sada da ih malo ko moze izgurati guženjem, sto je odlicno, jaki su. Ono sto je problem je jako dalek put koji Kopriva mora da predje da bi bio dobar back up. Kao i Smajlijevo ucestalo bitisanje na liniji za 3, kada nema ko da ide na skok.

 

Kada ga krene trojka, lepo je to. Ali kada naidje mec od sinoc, klasicno kopanje jame sebi i svom timu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kronostime said:

Ja jos uvek verujem da ima nade za tebe: oecas da postoji nesto, van ovoga sveta, sto ti uliva nadu i sigurnost u dogadjajima.koji dolaze. :default_coffee:

S druge strane, ja sam prestao da gajim ikakvu nadu za tebe 😞  No dobro, nisam ti ni tata ni brat ni drug ni moderator (to je valjda obuhvaceno pod ovim "drug" ali nije lose da se pomene). 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

S druge strane, ja sam prestao da gajim ikakvu nadu za tebe 😞  No dobro, nisam ti ni tata ni brat ni drug ni moderator (to je valjda obuhvaceno pod ovim "drug" ali nije lose da se pomene). 

Demokratski Forum, demokrtska rasprava od znacaja za opstanak sveta: Sta Kronos i Kooniperk sa Vx92 Foruma misle o tome?

E, jebo svet koji zavisi od nas dvojice.:classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...