Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Mozda je Smajli bi kod majke kući a majka ko majka...sine Alene slabo ti jedes....uzmi još malo...nesto si mi bled(za razliku od trenera)....vidjeces tek sarmu kakvu je majka spremila...sta vam rade na tim treninzima...budi dobar sa onim Radetom sidikalcem...ima i ovih kiflica...a Smajli dobrocudni dečak mljac mljac

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, odupri se ludilu said:

Mozda je Smajli bi kod majke kući a majka ko majka...sine Alene slabo ti jedes....uzmi još malo...nesto si mi bled(za razliku od trenera)....vidjeces tek sarmu kakvu je majka spremila...sta vam rade na tim treninzima...budi dobar sa onim Radetom sidikalcem...ima i ovih kiflica...a Smajli dobrocudni dečak mljac mljac

 

Pio jogurt dok jede burek!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

ne vidiš baš najbolje, da li zato što ti se tako uklapa u logiku ili jer si mnogo star, ko zna

 

Mnogo sam star, al radim poso ko da sam...ne baš mnogo star.

 

Vidim dobro, bolje od 66,7% ljudi moje generacije.

 

Logika mi je ispravna. Onaj koji se ne uklapa u logiku si ti, zato što si navijački apatrid, Jugosloven, izgubljena duša koja je osuđena da večito luta naokolo...:classic_biggrin: Ozbiljno, sve pohvale za stavove koje imaš o Želimiru. Jasno je valjda i tebi da se ne uklapaš u većinski navijački narativ ovde, a ovo što sam napisao se odnosi na tu grupaciju. Tako da je sve ok i sa tobom i sa mojom logikom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Arsenije Pesic said:

Ako ne znaš da li će neki trener duradi nešto dobro u KKP, samo slušaj šta se preko plota iliti brda priča o njemu. Aku su indiferentni ili nedobog imaju poneku reč hvale, taj neće ništa da osvoji. Ako ga pljuju, ima nade. Ako ga mnogo pljuju, mirno spavaj nano. Zato sam se malo štrecnuo oko Želimirove epizode sa Murom i Čović Vesnom, ali pošto vidim da su preko u fazonu neš nas zajebati, znači da je sve i dalje ok.

Ima istine u ovome sto pises. Slozicemo se. Ja na primer najvise malicioznih komentara na nekog sa druge (vase) strane brda, imao prema Loli Smiljanicu. E sad, po tvojoj logici on treba da se naosvajao trogeja. Sto se slozicemo se nije desilo. Ali opet sa druge strane on se kod vas leba najeo od teranja lopte (na treninzima) sto mene sa druge strane raduje.

 

E sad ne znam sto sam ovo napisao i da li ces shvatiti al to e to.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Jakob Aman said:

Ako cemo da se plasimo Mekintajera i Mekela, bolje da i ne idemo u Spaniju.

 

Jebiga, zar nas prosle godine nije nabio onaj Braun (?) iz Metroa sto kod nas nije dobio ni sekund kada smo se raspadali kao klub?

 

Prosto znas da ce nasi bivsi uvek eksplodirati protiv nas, narocito oni koje smo posuli katranom i perjem, bez dobrog razloga.

 

A treba uzeti u obzir i naš mini pad u formi, narocito suterskoj

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

Ako cemo da se plasimo Mekintajera i Mekela, bolje da i ne idemo u Spaniju.

 

Mekintajer je najbolji plej Evrokupa u ova tri kola. 

 

Ne kažem da se treba bojati, ali treba respektovati kvalitetnog protivnika. Huventud, koji smo mi porodili kući prošle nedelje, su oni dobili u gostima.

 

Elem, Huventud je prenamazana ekipa koja nas je u odbrani potpuno isekla i celu utakmicu smo igrali izolacije. Andora to nije, pa me sada interesuje da li ćemo protiv njih moći da igramo tečnije, ili će oni jednostavno da prekopiraju to i urade nam istu stvar. Ako bude ovo drugo, onda smo baš u problemu.

 

Naravno, ostaje i pitanje Smailage, bez njega baš ne verujem u pozitivan rezultat.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Mene vise brinemo mi, tj ispali smo iz suterske forme, a i nazire se neki mali umor sto se nase odbrane i preuzimanja tice. I protiv huventuda i protiv fmp-a, nasi plejevi (madar, mur) kasne za njihovim i onda vec u startu napada rivala imamo problem.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Sector said:

Zapravo Huventud ima 5-4 u ACB a Andora 3-6.

 

Mislim da je Alex nešto pomiješao.

 

Malo sam se zeznuo, kasnije sam popio jutarnju kafu 😁

 

Ali Andora igra kod kuce i imaju bas nezgodnu, brzu i snaznu ekipu. Ne vidim ja nas kao favorite, sve i da za vikend nema famoznog derbija. Narocito ako nastavimo sa ovakvim šutem, as of late. 

Link to comment
Share on other sites

Andora igra kući a mi pola dana jahanja, tako da to već daje odredjenu prednost njima.

E sad ukoliko mi pokazemo klasu koju svi mi prizeljkujemo da imamo ili vidimo u ovom našem timu, pitacemo se u toj utakmici itekako. Nema tu više puno prostora mora da igra bude dobra, manje gresaka, bolje rjesavanje pritiska na loptu, sut i taj voljno odbrambeni momenat of skrouz.

U suštini ako kanimo pobijediti ne smijemo izgubiti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...