Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Mislim iskreno da se pogresno protumacila izjava Moora, mislim da je hteo da kaze da su "mini Red Star" u pozitivnom smislu.

 

Mada ne bi me zacudilo da je onaj debil od Tegija sve zakuvao, nadam se da ce nakon ovoga da dobije sut kartu, neko ko nabija na kurac ljude koji drugacije misle od njega, da li su to navijaci Zvezde ili Partizana i to javno ne zasluzuje da ima bilo kojih dodirnih tacaka sa klubom.

 

Necu da ulazim u to kako radi, kako uzima intervjue od igraca, sve mislim da ce on debil da pokvari atmosferu medju igracima, tacno se vidi da igraci ne mogu da se opuste nakon tekme i da uzmu dah od njega.

 

Opet kazem totalno nepotrebno, naravno da je druga strana a kad kazem druga strana mislim na Covketa jedva cekao da odgovori sa reprezentativac albanije itd...

 

Ako se vec sada dizu tenzije ne smem da zamislim kako ce da bude na kraju kada su budu vodile bitke za trofeje i EL.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jedibojan said:

Jbg uini sta da ti kazem 🙂

Cognitive bias...

Stvarno mislim da Mur nije imao podcenjivacku nameru, ali je iskoriscen za provokaciju

 

ne mislim ni ja . mislim da klub treba da kontroliše svoju televiziju, ono, minimum provere šta se nudi.

verujem da je željko jutros pisao mail ostoji sa tegijem u cc (iz ljudskosti, inače tegi nije ni za cc) i puno teških reči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eto, sve fino, ljudi pisu normalno, cemu ona drama od juce?

 

Kada bi ljude tretirali kao odrasle a ne kao ometene u razvoju, mozda bi nam svima bilo malo bolje.

 

Inace, ja sam ta saopstenja prestao da citam pre dosta vremena jer im je mindset stao negde u 1950s do pocetka 1960s, ali ovo je referisalo na zvanican postupak i to je glavna razlika.

 

Elem, to je sve postalo toliko zamorno, kao i predvidivi opus veceras, moguce i povremeni prekid utakmice, da covek vise stvarno ne zna gde da se skloni i malo prati omiljeni sport bez budalastina.

 

Inace, ekipu KK Partizan sve vise dozivljavam kao tim Alekse Avramovica. Ima nesto Tepicevsko u sebi sa, cini mi se / nadam se, primesama Rasica u smislu da moze da zatvara utakmice sa penala. Nije mlad, ali bih mnogo voleo da mu Zeljko podigne nivo igre za dva koplja. Verujem da je to moguce, iako ne i mnogo verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem da se igraci iza zatvorenih vrata, daleko od kamera i novinara, loze na pricu "mini Crvena Zvezda" "FMP2" i sta ti ja znam. Toga je bilo i bice, to je lozenje, podizanje i nekog adrenalina, sto je ok pogotovo ako ima za cilj pozitivan efekat na svoj klub a ne cisto negativan na protivnicki. 

 

Treba ipak da postoji neko dostojanstvo i osnovno postovanje kada se nesto javno plasira iz kluba - bilo da je to snimak, izjava ili saopstenje. 

 

To ocigledno ne uspeve, ne samo klubovima iz Beograda, vec sirom Jadrana... 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvo (iz)obilje losih resenja i nedorecenih poteza. I dalje slabo trcimo kontre, ali je pobedila nesposobnost da resimo zonsku odbranu.

 

Zanimljiva odluka da Madar i Glas ne vide mnogo parketa. Kada se uigramo i razigramo (na prolece), bice to kao 2010 za regionalne prilike.

 

FMP cvrsta i kompaktna ekipa, igraju brzo i odvazno, povremeno i vrlo lucidno.

 

Ko to ide u Andoru po bodove?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stex said:

Mislim iskreno da se pogresno protumacila izjava Moora, mislim da je hteo da kaze da su "mini Red Star" u pozitivnom smislu.

 

Mada ne bi me zacudilo da je onaj debil od Tegija sve zakuvao, nadam se da ce nakon ovoga da dobije sut kartu, neko ko nabija na kurac ljude koji drugacije misle od njega, da li su to navijaci Zvezde ili Partizana i to javno ne zasluzuje da ima bilo kojih dodirnih tacaka sa klubom.

 

Necu da ulazim u to kako radi, kako uzima intervjue od igraca, sve mislim da ce on debil da pokvari atmosferu medju igracima, tacno se vidi da igraci ne mogu da se opuste nakon tekme i da uzmu dah od njega.

 

Opet kazem totalno nepotrebno, naravno da je druga strana a kad kazem druga strana mislim na Covketa jedva cekao da odgovori sa reprezentativac albanije itd...

 

Ako se vec sada dizu tenzije ne smem da zamislim kako ce da bude na kraju kada su budu vodile bitke za trofeje i EL.

Odlican i odmeren post, delim tvoje misljenje. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam zadovoljan konacnim rezultatom, ali smo makar sve vreme vodili.

 

Ili smo jos umorni od Huventuda, ili smo u mikro-ciklusu obaranja forme. Fmp je zilav rival, ofc, ali ovo je trebalo/moglo biti +20

 

Odbrana ostaje svetla tacka i nas najupecatljiviji iskorak od starta sezone.

Link to comment
Share on other sites

Ništa čudno...prvih 17 je omašio.

Nisam gledo dalje...:)

 

Uzgred, da iskoristim priliku pošto neretko svratim i da pohvalim Obradovića za reakciju na skandiranje koje je našao neprimerenim.

Gest za primer. U par sekundi je bilo jasno šta misli o takvom navijanju. Tako se postavljaju limiti. Autoritativno, transparentno i bez predumišljaja. Svaka čast.

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...