Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

45 minutes ago, oubrevo. said:

"rad sa loptom i saigračima"

 

:Hail:

 

kad budem opet išao na basket, reći ću ženi, idem na sket sa fritrouom, njegovim drugarima i dve lopte

ILI

priključiću se basketu sa drugarima i loptom

 

mogućnosti je bezbroj

 

Uini,buraz, samo nemoj da joj kazes da ides sa ortacima na basket bez lopte 🤣🤣🤣🤣

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vidis da ima i rad bez lopte😎

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

Nešto najavljivali na Areni, ali ništa od toga izgleda. 

 

Tako da ništa ni od gledanja, pošto sam uveren da ove yt varijante sa TV Partizan, neće raditi.

Pa imaš li TV Partizan ako imaš arene u paketu?

Cenim da će biti jedna statična kamera, ali daj šta daš.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Pa imaš li TV Partizan ako imaš arene u paketu?

Cenim da će biti jedna statična kamera, ali daj šta daš.

 

 

A to.. ok, nisam skontao, hvala.

 

Ja sam TV Partizan povezao sa YT kanalom. Od skoro imam Arene, bukvalno sam samo ovaj turnir pogledao i ništa više.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Ubjedjen sam da ovo nije bilo 'pronalaženje petorke' nego kazna za kompletnu centarsku liniju.

 

-------------

 

Koliko puta je Tegi to ponovio, razmišljam se da Avramovića ubuduće zovem Začetnik Preokreta.

 

----------------

 

Divno je lopta prošetala prije druge Glasove dvojke.

Edited by Ne sam Safete
slovo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedino je jasno da je Glas prošao probu, dobar decko i neka ga uz ekipu.

Trifa nakon vaspitnog klupiranja i brzog vraćanja u igru daje trojku ...ili nema savesti što je dobro ili je bezobrazan što ne valja. Njemu će to i odrediti karijeru čini mi se. Inače  Madara je milina gledati tačno se igra dečko i pleše sa loptom, preporučio bih mu da gleda snimke Parkera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Ubjedjen sam da ovo nije bilo 'pronalaženje petorke' nego kazna za kompletnu centarsku liniju.

 

Pa Željko je tu "ultra malu" petorku furao u zadnje dve sezone u Feneru, nije to ništa novo za njega. Videli smo to i protiv Cibone.

 

Ne bih rekao da je ta postavka bila kazna za centre, već želja da se dodatno isproba ta varijanta, plus da se preokrene rezultat.

A da je kazna za centre bila ta što ih nije hteo vratiti ni kada smo bili na +20.

 

Jako smo tanki dole. Lidej je top, Smailaga će biti toplo/hladno, a Balša na nekom najvišem nivou skoro pa neupotrebljiv ove sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam boxscore, Madar indeks 29 sa šutem iz igre 2 od 10, gde su mu neke lopte baš iscurele iz koša.

 

I to je na početku bio užasan, ali posle uhvatio ritam. Talentovan je, ali ima tu strašno puno posla. U prvom poluvremenu gomila gluposti tipa naskok u reketu i hvatanje lopte, bez ideje šta dalje. 

Takođe, deluje mi kao da ne zna kako da iskoristi toliku brzinu, prođe igrača lako, a onda naskače i pali poludistancu, ne znam da li sam video jedan ulaz sa završetkom na obruču.

 

I što više gledam KKP, to mi je manje jasna kombinacija Mur Madar. Obojica su dobri igrači, ali ne i kompitabilni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...