Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

On 8/21/2021 at 1:38 PM, Haggard said:

cinjenica da je misko poslao petruseva u efes mi govori da mozda i nije tako siguran u njegovu nba buducnost, pa zato odmah bira najjacu ponudu u evropi. sa igrackog stanovista dve sezone u partizanu kao siguran prvi centar i rad sa zocom mislim da bi donele veci napredak nego borba za svaki minut u efesu. ako je procena da ni nakon te dve godine ne moze da se zabode bolje od efesa, onda bolje daj efes odmah.

 

Pa nije izvesno da bi u Partizanu bio prvi centar, zato je bolje za njega da se izbori da bude 2. centar Efesa.

 

Da je Vujosevic u Partizanu i da je drugacija situacija, rekao bih da si u pravu, ali to su druga vremena.

 

On 8/21/2021 at 3:39 PM, Kooineeperk said:

 

Znaci sad se teraju i domaci igraci? 

 

Zezanja bez, ovo je steta. On mi je bio nekako gotiva, "cuti i radi" fazon. Sa nasim pasosem bas je imao mesta u ekipi, ali dobro.

 

Moore, Jem Hadar, Punter, Abramovic, Trifunovic

 

Racunaj da Punter mora da igra minimum 25 minuta u svakom bitnom mecu, ostaje 45 minuta za 3 igraca bez Trifunovica. Jednostavno, nema gde, a i nema nikakvog rezona sa najavama Pangosa koga bi svi EL klubovi izabrali samo da zeli da dodje kod njih.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Losmi17 said:

U najmanju ruku izreceno kao da si Zoran Savic/Ostoyah.

 

A na osnovu čega da mislimo drugačije? Krenula sprdnja, neko lupio kako ga je video u BGu i odmah 10 članaka. Onda se ispostavilo da je čovek u Americi i to je to.

 

I šta, klub je hteo da dovede igrača od 1,5 mil kojeg hoće pola Evrope, a kad nisu uspeli, onda su se okrenuli klincu iz Izraela, za 5 puta manje para? Zvuči logično.

A u međuvremenu ispalio ko zna koga u Evroligi, jer mu igra NBA do te mere, da je bio spreman na 10dnevni ugovor, za koji se ispostavilo da ne može da ga dobije.

Edited by realno *w
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

A na osnovu čega da mislimo drugačije? Krenula sprdnja, neko lupio kako ga je video u BGu i odmah 10 članaka. Onda se ispostavilo da je čovek u Americi i to je to.

 

I šta, klub je hteo da dovede igrača od 1,5 mil kojeg hoće pola Evrope, a kad nisu uspeli, onda su se okrenuli klincu iz Izraela, za 5 puta manje para? Zvuči logično.

A u međuvremenu ispalio ko zna koga u Evroligi, jer mu igra NBA do te mere, da je bio spreman na 10dnevni ugovor, za koji se ispostavilo da ne može da ga dobije.

Nesto slicno si pisao i za Pantera i Lideja.

U fazonu, dajte ljudi, o cemu pricamo.

Ja verujem da je bilo pokusaja i kontakta, samo prosto nije bilo realno da se realizuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako je mogao da pise za Pantera i Lideja kad niko nije ni znao da isti dolaze?! Prvo je klub objavio potpise, nije bilo vremena za spekulacije.
A ne slazem se da bas Pangosa trazi pola Evrope, a pogotovo da je njegova cena 1,5m po sezoni. Ali njegov eventualni dolazak bi stvarno bio "teranje sile", pa i da se zahvalimo Pejdzu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

A na osnovu čega da mislimo drugačije? Krenula sprdnja, neko lupio kako ga je video u BGu i odmah 10 članaka. Onda se ispostavilo da je čovek u Americi i to je to.

 

I šta, klub je hteo da dovede igrača od 1,5 mil kojeg hoće pola Evrope, a kad nisu uspeli, onda su se okrenuli klincu iz Izraela, za 5 puta manje para? Zvuči logično.

A u međuvremenu ispalio ko zna koga u Evroligi, jer mu igra NBA do te mere, da je bio spreman na 10dnevni ugovor, za koji se ispostavilo da ne može da ga dobije.

Taj mali iz Izraela neće biti prvi plej I ti to dobro znaš, dakle nema nikakve veze sa Pengosom, isto ste pisali što neke reče i za Pantera, ne razumem taj konstantni pokušaj da umanjite vrednost nekih igrača koji dolaze ili se povezuju sa Partizanom. Ispalio je i Panter neke Evroligase pa došao da igra Evrokup, to nikakve veze nema, bas me zanima kad stigne centar koju manu ćete mu naći da se smanji cena na forumu, dok je iza zavese prica mnogo ozbiljnija a to ne znaš ni ti ni ja ni niko ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram malo da se složim i sa komšijama - verujem da nam Madjar neće biti prvi plej.

I zaista nema potrebe da seremo o stipendijama, više je nego očigledno da nam izborna godina donosi uberkonkurentan tim.

Dok se rosteri ne kompletiraju, nećemo znati gde je AV više sipao, ali mišljenja sam da će kkP ove godine biti voljeniji blizanac.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Nesto slicno si pisao i za Pantera i Lideja.

U fazonu, dajte ljudi, o cemu pricamo.

Ja verujem da je bilo pokusaja i kontakta, samo prosto nije bilo realno da se realizuje.

 

Au, kako se sada izmišlja. I za Pantera i za Lideja je prva informacija bila zvanična objava kluba da su potpisali, pre toga nagoveštaj nije bio za takvo nešto. Tako da baš nije bilo prilike da se komentariše takvo nešto...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Luchifer89 said:

Moram malo da se složim i sa komšijama - verujem da nam Madjar neće biti prvi plej.

 

 

Pa tu su Mur i Madar, verovatno zavisi od forme i brzine uklapanja ko će početi utakmicu. To da li će jedan početi ili drugi, da li će jedan igrati 18 drugi 22 minuta, su baš neke sitnice i verujem da će se menjati iz utakmice u utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, realno *w said:

 

Au, kako se sada izmišlja. I za Pantera i za Lideja je prva informacija bila zvanična objava kluba da su potpisali, pre toga nagoveštaj nije bio za takvo nešto. Tako da baš nije bilo prilike da se komentariše takvo nešto...

 

Ja verujem da Zoc dovodi jos jednog, startnog pg, dok će Dalas imati "Dixon-ovu ulogu" ... Ovosezonski KKP bice " preslikan" Fener iz Zocovih poslednjih par god .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...