Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, Knipex said:

 

Ovo što je eurohops objavio je potpuno nerealno, prosto je previše, ali sam na osnovu pređašnjih događaja siguran da je veća cifra od one koju je Armani ponudio jer bi inače potpisao za njih.

jes, pa da ga trenira Mesina jebeni i da se cima po EL F4...zato srbin sa viljuškom...žoc.

  • Like 2
  • Ha-ha 13
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nije puno vremena prošlo od Kuperovog "Majku im jebem bolesnu šta nam rade, plejmejker iz Gljivica i krilni centar iz Grčke (kad se spominjao Goins) pa do igrača koji beleži 15ppg u EL. Bogami kratak put beše od pojačanja iz Gljivica do pojačanja iz Armanija. Čestitam, dobro obavljeno.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi se najvise svidja kod ovog potpisa (pa makar nas kostao i 1,5m po sezoni) je to sto njegovo ime nisam primetio ni u jednoj vesti ovih dana. Bukvalno je bio kao "grom iz vedra neba". Nisam ga ispratio u Armaniju, ali u Czv je pogadjao svasta. Ako se ne varam njega je doveo Sakota?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako ste se brzo prodali i odustali od partizanštine. Bilo je kao i ovo zlo će proći a sada kada to zlo donosi novac puj pike ne važi, treba likovati potpisali smo najveći ugovor na ovim prostorima baš na Čovin rodjendan. Eh kada bi se citirali sad raznorazni vaši upisi prethodnih godina...
Ali ipak nije mi to najgore, najgore mi je to što bismo mi na vašem mestu bili isti a možda još i gori. Odosmo svi zajedno u jedan krasni... Trajaće sve ovo još jako dugo.

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jebote zivot, 2 miliona evra za igraca tipa Panter.

Dule je nekako polako nagomilao dugove i ostavio epske utakmice i rezultate. Posle Zoca i Ostoje necemo preziveti u ovom obliku.

 

Vise mi se gledala kosarka KK Partizan u Hali sportova, samo domaci mladi igraci, pa makar furali sistem kao Mega...

 

Ovo je budalasenje.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...