Jump to content

UEFA EURO 2021 Fantasy,Predictor & ostale igrice


Recommended Posts

4 minutes ago, Decembarski said:

Ubise me kalkulacije selektora u trecem kolu.

 

Mene ubise moje kalkulacije da ce selektori da kalkulisu. Nakon sto su im ekipe prosle dalje.

 

21 minutes ago, Drakaris said:

Slab je Zveki, ne moze da bude prvi ni u selu

Draki, a koji si ti u selo ? Nisi ni u prvih 10:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Auuuuuh kako me usra ovaj gol UKR. 

 

Igrao sam 1-1, za sta bas treba imati muda igrati jer u slucaju neresenog igra se jos 30min koji se racunaju! 

 

Imao sam (uz @Decembarski) 8 poena do tog gola, svi ostali poen ili dva. Odlepio bih se bas fino. Ovako, bice bas veselo do kraja @threepwood u naletu, @Stiletto dugo bio top i sada je tu. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Auuuuuh kako me usra ovaj gol UKR. 

 

Igrao sam 1-1, za sta bas treba imati muda igrati jer u slucaju neresenog igra se jos 30min koji se racunaju! 

 

Imao sam (uz @Decembarski) 8 poena do tog gola, svi ostali poen ili dva. Odlepio bih se bas fino. Ovako, bice bas veselo do kraja @threepwood u naletu, @Stiletto dugo bio top i sada je tu. 

 

 

 

Sve sto je moglo da me usere ovo kolo,posralo me.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je čuvati wildcard za ovaj slučaj. Ja sam ga potrošio posle prvog kola tako da sad imam 9 igrača bez izmena 🙂 . Katastrofa u najavi osim ako me ne usere da mi kapiten donese jedno 30 poena to bi me ubacilo u prosek pa za sledeće kolo da ubacim još kog novog.

 

Inače može i više izmena da se odradi, koštaju -4 boda što i nije mnogo. Ali realno koga staviti a da si siguran da će vratiti te bodove. Jedino napadače ali ni oni nisu sigurni niti se očekuju neke goleade u 1/4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
8 hours ago, Zvezdinho said:

Samo da se pohvalim da sam treci u fantaziju :lol_2:,  jbg najvise me je unakazilo 3 .kolo kad sam mislio da ce da odmaraju Lukakua i Defaja jer su prosli dalje.

 

@Drakaris koji si ti ne tabeli, nema te mapi ???

Evo me, odmaram se od teške sezone u A ligi. Neću mnogo da se trošim po manje bitnim ligama, niti ulazim na NBA fantazi da gledam statse i player rater. Prošle godine sam pretreniran i opterećen brojevima ušao u sezonu, pa sam se baš raspao na polovini sezone, da mi je u pojedinim trenucima ponestalo mentalne snage da lovim FA igrače. Sada ide drugačija priprema i svejedno ništa neću propustiti u pripremnim utakmicama i 5-6 dana pred draft se može steći veliko znanje, a biću potpuno svež. Takođe ne igram više ni jednu ligu sa strane, sav fokus će mi biti na osvajanju A lige. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drakaris said:

Evo me, odmaram se od teške sezone u A ligi. Neću mnogo da se trošim po manje bitnim ligama, niti ulazim na NBA fantazi da gledam statse i player rater. Prošle godine sam pretreniran i opterećen brojevima ušao u sezonu, pa sam se baš raspao na polovini sezone, da mi je u pojedinim trenucima ponestalo mentalne snage da lovim FA igrače. Sada ide drugačija priprema i svejedno ništa neću propustiti u pripremnim utakmicama i 5-6 dana pred draft se može steći veliko znanje, a biću potpuno svež. Takođe ne igram više ni jednu ligu sa strane, sav fokus će mi biti na osvajanju A lige. 

 

You won last playoff match in a B league when Barack Obama was president. We wanna know why should anyone expect anything different :s_d:

 

Spoiler

hqdefault.jpg

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2021 at 8:30 PM, Stiletto said:

Na koga ja potroših džoker... Čestitke @Kooineeperk na tituli.

 

Poranio si 🙂

 

On 7/11/2021 at 11:44 PM, Stiletto said:

Ako dobro računam, @Kooineeperk i ja po 217 bodova, @threepwood 215. Kako se određuje ko je prvi a ko drugi?

 

Moguce da je zato sto sam 2x bio pobednik MatchDay-a (to bi bilo realni tie-breaker)? Ili mozda samo zato sto sam i pre tog kola bio ispred? A mozda i najbanalnije, zato sto je K ispred S u abecedi 🙂

 

U svakom slucaju, ne smeta mi ni da podelimo titulu :18: 🍺

On 6/10/2021 at 11:01 AM, Kooineeperk said:

Ja odradio predikcije za Matchday1. Bolje mi ovo od fantazija. 

 

U ligi sam pod nadimkom KoleVox92.

 

Dobijam ovu ligu. 🍻

 

On 6/10/2021 at 9:02 PM, Kooineeperk said:

 

Pare su prolazne, vecna forumska slava nije:18:🍻

 

Samo da dodam i ovo iznad 🙂 pa da si turim titulu u potpis kao i ovi NBA fantazeri 😄 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...