Jump to content

UEFA EURO 2021 Fantasy,Predictor & ostale igrice


Recommended Posts

2 hours ago, Klotzen said:

Kakva su sad pravila posle prvog kola. Naime tim mi je sranje jer sam bio ograničen na ova zadnja dva dana. Koliko mogu da trasfer out igrača sutra i uzmem druge ?

2.

Ili iskoristi wild card i promeni ceo tim.

Stanje posle prvog kola na fantaziju.

Prvih 10 na tabeli.

Screenshot-2021-06-16-00-54-22-362-com-a

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Decembarski said:

2.

Ili iskoristi wild card i promeni ceo tim.

Stanje posle prvog kola na fantaziju.

Prvih 10 na tabeli.

Screenshot-2021-06-16-00-54-22-362-com-a

Ja ti i Džimi imamo neku đavolju koaliciju 😂

Duple tri šestice.

Edited by Don Juan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

@Drakaris gde si na tabeli, ne vidim te, nema te na mapi :s_d:

Evo me, stavio sam bio Donarumu za golmana i Kristijana za napadaca i dok sam trazio, veoma sporo sam nalazio startere defanzivce iz slabijih ekipa, posto slabije pratim fudbal nisam mogao da vagam ko ce ici, a slab sam bio i sa vremenom, odustao sam od xbox-a, ne zelim da ti ga uzimam i stajem na muku i to jos u sezoni kada si opet ispao iz A lige.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MrTripleDouble said:

Na kraju prvog kola solidnih 66 poena, ali daleko od toga da sam zadovoljan. Realno ocekivao sam vise. Boljeg skora me je kostala ocajna odbrana(cak 3 krompira) sto je rezultiralo da igram sa 10 igraca i izbacivanje Hradeckog iz postave pred deadline.

 

 

 

Mene unakazila odbrana Danske i Austrije, primili su neverovatne golove, samo 75 poena, a moglo je mnogo vise , oko 90.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Mene unakazila odbrana Danske i Austrije, primili su neverovatne golove, samo 75 poena, a moglo je mnogo vise , oko 90.

Denayer mi je bio glavni pik u odbrani. Kostao samo 4,5 standardan u kvalifikacijama za SP, standardan u LN i lik ga ne stavi u prvu postavu, prednost dobije Boyata. 

 

Da ne pricam o kolicini srece kod ostalih koji su napravili razliku preko Menijea koji je bio igrac kola sa 15 poena, tako sto je usao u 27. min umesto povredjenog Castanjea i napravio gol i asistenciju, a usao je taman u poslednjim momentima da dobije poene i za clean sheet. :classic_smile:

 

Udjoh sad da napravim izmene, ali izgleda da ce to da bude vraski tesko jer sajt opasno steka. Verovatno su se jos hiljade njih prikacili. :57:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

Sta se zalis ima asistenciju. Imobile nema nista, trebao sam onog napadaca Ukrajne da stavim imam osecaj da ce da porobi sutra posto sam se mislio a nisam ga stavio.

 

Ja sam ga stavio. I meni se čini da bi Ukrajina trebala da bljesne.

Link to comment
Share on other sites

Sta se ocekuje od danasnjih meceva? Vidim da je Svedska favorit na kladionici, ali meni to izgleda kao nekih 1:1. Za Ceska Hrvatska bas ne znam, mozda sam ostrascen ali mislim da Cesi imaju sanse makar x da izvuku..

 

Pitam zbog nekih predikcija naravno 🙂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Magia said:

Sta se ocekuje od danasnjih meceva? Vidim da je Svedska favorit na kladionici, ali meni to izgleda kao nekih 1:1. Za Ceska Hrvatska bas ne znam, mozda sam ostrascen ali mislim da Cesi imaju sanse makar x da izvuku..

 

Pitam zbog nekih predikcija naravno 🙂

Da da, dobar pokušaj 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...