Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Lepo ovo vađenje statistike Nnoka koji se vratio posle pauze od 7-8 meseci zbog srca+koronu što je imao.

 

Štimac nam treba da raspoređuje igrače u odbrani u Radonjićevoj Zvezdi, gde svako mora zatvorenih očiju da zna gde mu je mesto.

Stimac ima bolje sezone u EL nego Nnoko u EC. Mozes vrlo lako to da proveris. Ali dobro drazi su nam igraci koji odbijaju nasu vecu ponudu da bi otisli u Baskoniju od ljudi koji vole ovaj klub i koji su nam doneli toliko radosti. Na stranu sve okej je da se misli da je Nnoko bolji igrac ili bilo ko drugi samo mislim da Stimac zasluzuje malo vise postovanja i to je sve. Na kraju krajeva on nece ni doci pa mozes mirno da spavas. Samo eto covek je zasluzio malo vise postovanja.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Johnny Štulić said:

Stimac ima bolje sezone u EL nego Nnoko u EC. Mozes vrlo lako to da proveris. Ali dobro drazi su nam igraci koji odbijaju nasu vecu ponudu da bi otisli u Baskoniju od ljudi koji vole ovaj klub i koji su nam doneli toliko radosti. Na stranu sve okej je da se misli da je Nnoko bolji igrac ili bilo ko drugi samo mislim da Stimac zasluzuje malo vise postovanja i to je sve. Na kraju krajeva on nece ni doci pa mozes mirno da spavas. Samo eto covek je zasluzio malo vise postovanja.

Ma u redu je poštovanje, ali čovek je mahao peškirom u završnici ABA kod Radonjića, a Nnoko bio MVP. Mislim da je to dovoljno da se vidi igračka razlika.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Losmi17 said:

Ja bih uveo kategoriju bana za ovo.

Nije cak ni smesno.

Ili si ozbiljna botina.

Ovo moze na rsbu da ti prolazi.

Pozdravi libera, i kazi mu da cujemo se nikad a vidimo jos manje.

 

Pa ta mantra da Stimac dobro cita igru i da uprkos tome sto je spor, mlohav i neinteligentan - DOBRO RASPOREDJUJE SAIGRACE U ODBRANI. 😄

 

Izvinjavam se kolegi @Dropkick Murphys, videh da je on kvoutovao direkt od tamo, al sam morao instant da odgovorim pre daljeg citanja. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Johnny Štulić said:

Stimac ima bolje sezone u EL nego Nnoko u EC.

 

Vazi. 

 

Ja evo ne verujem da ovde neka grupica ljudi pokusava da nam proda pricu oko Stimca. 

Ajde, recimo da mi ovde, van te grupice, jesmo kosarkaski debili i da ne znamo ko je i sta moze Stimac (u svojoj 34. godini zivota JE-BO-TE). 

 

Ali valjda znaju kosarkaski profesionalci sirom Evrope koji Stimca ni u prajmu nisu uzimali u obzir pa mu je highlight karijere onih par meseci trcanja sa "starim sampionima" iz Fenera (koji su te sezone imali ako se ne varam najgoru sezonu ikada u #obraeffect eri), ili mozda trcanje sa Efes-om dok nije postao ovo sto je danas. 

 

Eeeej jbt, ako mi nemamo pojma, valjda struka po Evropi nesto zna!

 

Na stranu njegova odanost, pozrtvovanost, to je sve odlicno, ali skill-a manjka. 

 

Tako da batalite vise prodavanje te price.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ma u redu je poštovanje, ali čovek je mahao peškirom u završnici ABA kod Radonjića, a Nnoko bio MVP. Mislim da je to dovoljno da se vidi igračka razlika.

Pa i Vasa Micic je mahao pa je mvp EL.

Ne mozes tako da uporedjujes.

 

 

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Vazi. 

 

Ja evo ne verujem da ovde neka grupica ljudi pokusava da nam proda pricu oko Stimca. 

Ajde, recimo da mi ovde, van te grupice, jesmo kosarkaski debili i da ne znamo ko je i sta moze Stimac (u svojoj 34. godini zivota JE-BO-TE). 

 

Ali valjda znaju kosarkaski profesionalci sirom Evrope koji Stimca ni u prajmu nisu uzimali u obzir pa mu je highlight karijere onih par meseci trcanja sa "starim sampionima" iz Fenera (koji su te sezone imali ako se ne varam najgoru sezonu ikada u #obraeffect eri), ili mozda trcanje sa Efes-om dok nije postao ovo sto je danas. 

 

Eeeej jbt, ako mi nemamo pojma, valjda struka po Evropi nesto zna!

 

Na stranu njegova odanost, pozrtvovanost, to je sve odlicno, ali skill-a manjka. 

 

Tako da batalite vise prodavanje te price.  

Dusko Ivanovic, Velimir Perasovic, Zeljko Obradovic i Dragan Sakota ne znaju kosarke. Svi ga oni dovode zbog pozrtvovanja.

U svakom slucaju svaka dalja diskusija samo gusi forum jer svakako Stimac nece stici pa ni ova "rasprava" nikud ne vodi.

Samo tesko ce Zvezda naci boljeg centra u ovom trenutku ma koliko god neko ne voleo Stimca

Edited by Johnny Štulić
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Johnny Štulić said:

 

U svakom slucaju svaka dalja diskusija samo gusi forum jer svakako Stimac nece stici pa ni ova "rasprava" nikud ne vodi.

 

Hteo sam da ti kazem "hvala" a onda sam procitao tvoju sledecu recenicu...

 

1 minute ago, Johnny Štulić said:

Samo tesko ce Zvezda naci boljeg centra u ovom trenutku ma koliko god neko ne voleo Stimca.

 

 

:frusty:

 

Pa jbt bolje onda ostaviti Cirbesa ili dati nekom mladom igracu sansu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Johnny Štulić said:

Pa i Vasa Micic je mahao pa je mvp EL.

Ne mozes tako da uporedjujes.

 

 

Pa zapravo mogu, jer je Radonjić trener Zvezde, što bi značilo da bi opet isto bilo, a pod dva, Vasa je sad neuporedivo bolji igrač nego kod nas, dok je Štimac i lošiji i pred penzijom.

 

Ali kao što ti reče, da ne idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Johnny Štulić said:

Dusko Ivanovic, Velimir Perasovic, Zeljko Obradovic i Dragan Sakota ne znaju kosarke. Svi ga oni dovode zbog pozrtvovanja.

 

Prvo, zajebi ovu pricu sa Fenerom, to je bila sprdnja. Znamo kako se to desilo - Zeljko ga je doveo da popuni broj na treningu i kad vise nije imao drugih opcija ostavio ga je tih nekoliko nedelja, ne znam ni da li je bilo 2 meseca. Kad je vec bio tu i naucio akcije. Rekao sam, cini mi se da je to bila najlosija sezona Fenera od kad ga je Zeljko vodio. 

 

Drugo, nisam bas siguran da su ga svi ovi treneri trenirali, ok, Sakote se secam, bilo je nedavno, mrzi me da proveravam za Duska i Perasa, nesto mi nije u secanju, mozda to po Turskoj. 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Prvo, zajebi ovu pricu sa Fenerom, to je bila sprdnja. Znamo kako se to desilo - Zeljko ga je doveo da popuni broj na treningu i kad vise nije imao drugih opcija ostavio ga je tih nekoliko nedelja, ne znam ni da li je bilo 2 meseca. Kad je vec bio tu i naucio akcije. Rekao sam, cini mi se da je to bila najlosija sezona Fenera od kad ga je Zeljko vodio. 

 

Drugo, nisam bas siguran da su ga svi ovi treneri trenirali, ok, Sakote se secam, bilo je nedavno, mrzi me da proveravam za Duska i Perasa, nesto mi nije u secanju, mozda to po Turskoj. 

 

 

Dusko ga je trenirao u Besiktasu u tom trenutku je Stimac bio najbolji centar Turskog prvenstva. Perasovic u Efesu. Jebiga uzeo 250k eur za 2.5 mesecnu sprdnju. Vole Turci za sprdnju da bacaju pare.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A odakle Vlada Stimac opet u prici? Da li je to necija zelja ili se stvarno razmatra kao opcija?

 

Treba da se zna kada je dosta jednostavno, on sa 34 godine ne moze biti pojacanje za ekipu koja igra 100 utakmica u sezoni, za ekipu koja igra Evroligu.

 

Protiv sam bilo kakvog vredjanja, mada je i sam doprineo sa nekoliko nespretnih izjava. hvala mu za sve, dobar je covek, humanitarac, ali ovo je profesionalni sport, nema starih zasluga, nema milostinje, bar ne bi trebalo...

Treba staviti tacku na ovu pricu.

Link to comment
Share on other sites

o ovom turniru je dovoljno reci da smo primili 123 poena u 2 utakmice protiv Evroligasa i sve je jasno...

   Jovic nam je vise nego potreban i odlicno se uklapa u ovaj tim...mnogo toga i dalje nije jasno oko njega, ali videcemo...prema ovome sto se pisalo tokom leta neko moje misljenje da bi on trebao biti spreman najlasnije za mesec dana pa cemo videti gde ce zavrsiti...

zasto Jovic?

  imamo solidne plejeve koji imaju svoje kvalitete ali na EL nivou ne mogu bas da prave prednost tako lako...kombinacija njih dvojice na parketu takodje nije bas najbolje resenje jer se gubi cvrstina u odbrani...e sad Jovic se ru uklapa u sve ono sto nam fali tu osim suta ( mada se popravio dosta u sutu), moze da iskreira na EL nivou jako dobro, odbrana nikad nije bila upitna i sa njim su razne bekovske kombinacije na parketu moguce...sve u svemu doneo bi nam jednu novu dimenziju...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kao lesinari, navalili na coveka sto ima svoje misljenje.

Licite na Covica, Sarapu, dragana j vucicevica i ostale, koji kad se nesto desi, orkestrirano se okupe na naucnikovoj televiziji i zapevaju svi kao jedan(vladar).

Koji vam je? 

Moze covek da ima svoje misljenje, vecina nas ovde su obicni ljudi koji vole sport pa iz razonode piskaraju.

Ako cemo liciti na RSB, onda super, da se uvede ban  ko spomene Stimca i Ficka u superlativu, odnosno ban ko uputi kritiku Gobeljicu, Holinsu...

  • Like 6
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...