Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

  

9 hours ago, Johnny Štulić said:

Dusko ga je trenirao u Besiktasu u tom trenutku je Stimac bio najbolji centar Turskog prvenstva. Perasovic u Efesu.

Evo proverio sam ti i ove "argumente". Za Sakotu i Zeljka smo vec rekli - jeste, doveli ga.  

 

Perasovic bio u Efesu od Juna 2016. do Decembra 2017. Stimac u Efesu bio od Avgusta 2017. do kraja sezone (jun 2018.) Drugim recima, doveo Stimca i posle par meseci dobio otkaz.

Ivanovic u Besiktasu od 29. Juna 2017. do Decembra 2019. Stimac u Besiktasu bio od Avgusta 2016. do kraja sezone (valjda jun 2017.), ako su se i preklopili zatekao je Stimca tu i ocigledno nisu produzili saradnju. 

 

 

9 hours ago, Johnny Štulić said:

Jebiga uzeo 250k eur za 2.5 mesecnu sprdnju. Vole Turci za sprdnju da bacaju pare.

Uzeo, svaka mu cast, za njega puno, za Fener sitno. Na sta je sve Zeljko spucavao pare, ovo je jos bilo good value for the money. Dosao u Fener kao ne tako davno "najbolji centar Turskog prvenstva" - a on zapravo dosao da zakrpi rupe prvo u Feneru (kao trening masa) pa onda u Zvezdi da krpi, kad vec nema gde. A i nisam primetio da su se klubovi otimali za njega, 

 

I onda dolazi u Zvezdu, sto da ne - ostao covek bez posla. Sto da sedi kod kuce u Beogradu kad moze da uzme jos para u Srbiji. 

 

Tako da taj argument koji su ga strucnjaci (a jesu strucnjaci, nema sporenja oko toga) dovodili i kada, ti je prilicno klimav.

 

 

6 hours ago, Johnny Štulić said:

U zadnjem mandatu nam je bio najbolji igrac uz Pantera i preokrenuo nam je sezonu i od upitnog PO Aba Lige Zvezda ga je osigurala tri kola pre kraja.

Inace dugujes mi odgovor kako je to Stimac bio "najbolji igrac uz Pantera" pored zivih Berona, Lorenca i koga jos ne... dao sam ti statistiku. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Perasovic bio u Efesu od Juna 

Inace dugujes mi odgovor kako je to Stimac bio "najbolji igrac uz Pantera" pored zivih Berona, Lorenca i koga jos ne... dao sam ti statistiku. 

Uh ta sezona 🤮

Ne povratilo se.

Da Covic ne izmisli kovid, prdnuli bi u cabar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Скупштина Јадранске лиге је усвојила правила која ће важити за сезону 2021/22. Одлучено је да се сва такмичења под њеним окриљем играју у складу са правилима ФИБА али најзначајнија је промена система такмичења у првој АБА лиги. Нови формат дефинише ће да шест најбоље пласираних тимова осигурати место у доигравању. Два најбоље пласирана тима регуларне сезоне пласираће се директно у полуфинале, док ће се преостала четири учесника доигравања борити за место у полуфиналу. Борба за полуфинале играће се по систему 3. против 6., 4. против 5. у серији на две победе. Као што је до сада био случај, полуфинале ће се такође играти на две победе, а финале на три победе у серији.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StiviKivi said:

Скупштина Јадранске лиге је усвојила правила која ће важити за сезону 2021/22. Одлучено је да се сва такмичења под њеним окриљем играју у складу са правилима ФИБА али најзначајнија је промена система такмичења у првој АБА лиги. Нови формат дефинише ће да шест најбоље пласираних тимова осигурати место у доигравању. Два најбоље пласирана тима регуларне сезоне пласираће се директно у полуфинале, док ће се преостала четири учесника доигравања борити за место у полуфиналу. Борба за полуфинале играће се по систему 3. против 6., 4. против 5. у серији на две победе. Као што је до сада био случај, полуфинале ће се такође играти на две победе, а финале на три победе у серији.

A gde ide sedmoplasirani iz Aba lige?😏

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, StiviKivi said:

Gledam saigrače Džalila Okafora sa Koledža pa videh da je Kvin Kuk free agent. 🤔Da pakujemo to u paketu! 😊 Šalu na stranu... Kako bi nam ovaj Okafor legao... Opasan napadač. A vejvovan. 🙂

Danas u sprdnji okačih post hahaha, ma nema šanse nažalost i ne, ne mislim da su finansije najveći problem, već to što dečko bez problema može da bude opet neka bench opcija u nekom Šarlotu na primer. Ukoliko se desi čudo pa ne dobije NBA angažman, uz malo sreće ko zna...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Crni said:

Pa rekoh da imaju ograce za 3 petorke, mi juce jedva za 2.

 

Imaju ukupno 17, a mi 13 igraca. Na mecu njima nije igralo 5 igraca, nama 3.

 

Prosto, njima si racunao kao da su svi zdravi i mogli da igraju, a nama si izbacio povredjene, nije bas fer. Takodje, mozda smo mi imali Zirbesa i Kuzmica na 5, ali i njima su falila prva dva centra.

 

14 hours ago, StiviKivi said:

Cenim i smatram. Brate vidi se iz aviona. Imamo 4 beka. Ivanović, Wolters, Holins i Dobrić

To ne može da izgura sezonu. Nema potrebe da brojimo tu Uskokovića. Pitanje i DR koliko ga tu broji po svemu sudeći.. 

 

Pa kakve veze ima sa tim povreda Whitea?

 

Da se bek trazio, bek bi se i doveo. Prostora eventualno ima za nekog Jenkinsa koji ce da pegla 10 minuta, Jovic da dolazi za toliko nije lud, a da dodje igrac sa 25 minuta pa da neko bude klupiran od ovih sto si pomenuo - to se, verujem, ni ne razmatra.

 

9 hours ago, Laki21 said:

Moje konzervativno mišljenje što se amerkčkog crnog beka tiče je da MORA da se vrti oko +40% na tri poena, ili da bude Markus Vilijams.

 

Evo ti nekih procenata suta za 3 poena bekova iz EL prosle sezone

 

image.thumb.png.e57a7976b69c0dcb53c0c89761f0c452.png

image.thumb.png.376edef0b0ec5774c5acf8433b6f76a7.png

image.thumb.png.2fe070a0771636172128bfe4353d3d93.png

image.thumb.png.243d4b5fcd756ec8a27cd8ff5415095b.png

image.thumb.png.78705196b6a749c48c46c378b097de78.png

image.thumb.png.8907a240e2cc7f50f18e7f26fe9b260a.png

 

Niko od njih nije Marcus Williams.

 

Zato je Hollins bolji od svih njih:

 

image.thumb.png.b7ac0f58bcd8a4eb6e5715c44390511f.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, goldberg said:

 

Imaju ukupno 17, a mi 13 igraca. Na mecu njima nije igralo 5 igraca, nama 3.

 

Prosto, njima si racunao kao da su svi zdravi i mogli da igraju, a nama si izbacio povredjene, nije bas fer. Takodje, mozda smo mi imali Zirbesa i Kuzmica na 5, ali i njima su falila prva dva centra.

 

 

Pa kakve veze ima sa tim povreda Whitea?

 

Da se bek trazio, bek bi se i doveo. Prostora eventualno ima za nekog Jenkinsa koji ce da pegla 10 minuta, Jovic da dolazi za toliko nije lud, a da dodje igrac sa 25 minuta pa da neko bude klupiran od ovih sto si pomenuo - to se, verujem, ni ne razmatra.

 

 

Evo ti nekih procenata suta za 3 poena bekova iz EL prosle sezone

 

image.thumb.png.e57a7976b69c0dcb53c0c89761f0c452.png

image.thumb.png.376edef0b0ec5774c5acf8433b6f76a7.png

image.thumb.png.2fe070a0771636172128bfe4353d3d93.png

image.thumb.png.243d4b5fcd756ec8a27cd8ff5415095b.png

image.thumb.png.78705196b6a749c48c46c378b097de78.png

image.thumb.png.8907a240e2cc7f50f18e7f26fe9b260a.png

 

Niko od njih nije Marcus Williams.

 

Zato je Hollins bolji od svih njih:

 

image.thumb.png.b7ac0f58bcd8a4eb6e5715c44390511f.png

Ima veze povreda Vajta pre svega što jedna od ideja može da bude pomeranje Dobrića na 3, Kalinića na 4, gde bi se otvorilo mesto za jednog beka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Imaju ukupno 17, a mi 13 igraca. Na mecu njima nije igralo 5 igraca, nama 3.

 

Prosto, njima si racunao kao da su svi zdravi i mogli da igraju, a nama si izbacio povredjene, nije bas fer. Takodje, mozda smo mi imali Zirbesa i Kuzmica na 5, ali i njima su falila prva dva centra.

 

 

Pa kakve veze ima sa tim povreda Whitea?

 

Da se bek trazio, bek bi se i doveo. Prostora eventualno ima za nekog Jenkinsa koji ce da pegla 10 minuta, Jovic da dolazi za toliko nije lud, a da dodje igrac sa 25 minuta pa da neko bude klupiran od ovih sto si pomenuo - to se, verujem, ni ne razmatra.

 

 

Evo ti nekih procenata suta za 3 poena bekova iz EL prosle sezone

 

image.thumb.png.e57a7976b69c0dcb53c0c89761f0c452.png

image.thumb.png.376edef0b0ec5774c5acf8433b6f76a7.png

image.thumb.png.2fe070a0771636172128bfe4353d3d93.png

image.thumb.png.243d4b5fcd756ec8a27cd8ff5415095b.png

image.thumb.png.78705196b6a749c48c46c378b097de78.png

image.thumb.png.8907a240e2cc7f50f18e7f26fe9b260a.png

 

Niko od njih nije Marcus Williams.

 

Zato je Hollins bolji od svih njih:

 

image.thumb.png.b7ac0f58bcd8a4eb6e5715c44390511f.png

Kp je pomenuo da ima veze sa Vajtom? Kakve veze moje mišljenje da će verovatno pre ili kasnije doći jedan spoljni igrač ima veze sa Vajtom? I bek se možda nije tražio ali će možda početi da se traži. Uostalom, zato postoji pripremni period. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Prosto, njima si racunao kao da su svi zdravi i mogli da igraju, a nama si izbacio povredjene, nije bas fer. Takodje, mozda smo mi imali Zirbesa i Kuzmica na 5, ali i njima su falila prva dva centra.

Ili ti nisi fer da ubrajas Cirbesa koji nije u planu? Ili pominjes Ibrahimovica, koji ima dozivotni ugovor sa Bajernom iz nekog razloga, a daleko da je od nekog kvaliteta danas. Mozes da umanjis pobedu, domacinsko sudjenje, meni ne smeta. Ja znam da nije isto igrati sa 9 i sa 13 igraca, ali ako ti je milije, eto bili smo ravnopravni u svakom smislu i nezasluzeno smo pobedili.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Lessort i definitivno otpao. Neće da spusti cifru.

Idem da tvitnem da prvobitni klub nije mogao da me zardzi zbog para i da sam odbio zvezdu po istom principu.

Ocekujem poziv ostoje u roku od 48h i makar 400k po sezoni.

Bicu dousnik nas naravno,pozelite mi srecu.

 

 

Lose sale na stranu,ili Kornelije ili NBA cut,ne vidim nesto drugo za nas.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

To su zakljucili na osnovu jucerasnjeg tvita koji se pominjao i ovde, 100%

 

.

 

Verovatno, ali nije bez osnova...Mnogi misle da je twit upucen Monaku, samo zasto na engleskom, kada covek inace pise na francuskom uglavnom..

 

 

Edited by attolini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...