Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

36 minutes ago, Hogar said:

Teško će on i njegovi ikoga napraviti, on zna da proceni talenat, poznaje tržište i zna da proda igrača. 

Da nije u basketu trgovao bi automobilima ili konjima, čovek je preprodavac i to je to. 

 

30 minutes ago, Hogar said:

Miško je vrhunski preprodavac. Dobro poznaje košarku pa može prepoznati talenat koji će iskoristiti, ima svoj klub gde dodaju glanc igračima, tj. nabiju mu statistiku, ima dobre kontakte sa ostalim menadžerima, zna kome šta treba... Šta nije tačno? 

 

 

Not sure if Misko or...

 

image.png.a49222038b476a8804112833654eb3bd.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Inbox said:

Ne bih se slozio. Holins, koliko se secam ima bolju kontrolu lopte. Za sut cemo da vidimo. Kalina je prosle godine bio odlican i u asistencijama u EL. Ne znam gde si nasao da poredis elitnog EL igraca sa (da kazemo) pocetnikom. Prva dvojica jesu tu negde, ali mi se nekako cini da ce Nikola da bude bolji... 

Pa zato sam i rekao da je Holins ustvari Dobrić 2.0 sve radi bolje nego Dobrić , ali na istu foru. Prodoru su mahom iz uručenja, brz je u kontri, ima dobre katove

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mile1 said:

Monro bi legao na ovaj roster samo tako

 

Konačno sam se setio na koga me Monro strahovito podseća - na Eltona Brauna.

 

On je doslovno Elton Braun za bogate.

 

A ako bi došao, cenim da bi mu i sudbina bila ista, bio bi šilbovan početkom proleća.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 
Konačno sam se setio na koga me Monro strahovito podseća - na Eltona Brauna.
 
On je doslovno Elton Braun za bogate.
 
A ako bi došao, cenim da bi mu i sudbina bila ista, bio bi šilbovan početkom proleća.
Laki ne oglašavaš se za Mozlija..
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Sad pročitah da je Mozli slobodan, kam tu Red Star bro!!!

 

Ako ga kojim slučajem potpišemo, vrištaću kao curica.

Kao 2./3. centar mozda moze. Kao prvi ne. Ne valja EC ekipi, a kod nas da bude nosilac?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Ako se setimo tog Zalgirisa, koji je u ocima nasih navijaca uvek imao vece budzete od KKCZ, oni su na F4 dosli sa prvom petorkom:

 

Pangos - Micic - Ulanovas - White - Davies

 

Drugu petorku su cinili veterani Jankunas, Kavaliauskas, Udrih i Milaknis. Uz njih je bio i Axel Toupane. U timu su jos bili Valinskas, Arlauskas, Sajus i Masiulis, sve mladi igraci.

 

Jednostavno, nije bas normalno da drzava Srbija moze da finansira vise od Zalgirisa koji je otisao na F4. Imacemo sasvim pristojan tim, a na Radonjicu je da se pokaze i sastavi dobitnu kombinaciju.

 

Dakle za f4 nam nedostaju Pengos, Micić, Ulanovas i Dejvis... E jbg, ništa onda... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

A kao što sam napisao ranije, ako guramo jednoga od njih na 3, onda se gužva stvara tamo... Ako ima sredstava za još jednog igrača na beku, staviti te pare u čarapu. Možda zatreba decembra/januara. 

 

Nema guzve. Tu su Dobric, Lazic i DeDa. Mi sad malo pod utiskom zavrsetka prosle sezone Lazica uzdizemo, ali on vec 2 sezone nije faktor u EL. Sa DR ce to biti malo drugacije, ali je pitanje koliko on zapravo moze. Kalina je na 4. To je jedino logicno ako zelimo da budemo pokretljivi. Petorka Nejt, Dobric, Kalinic, Vajt i centar je uzasno nepokretljiva i posvadjana sa loptom.

 

Jos ako bi centarsku liniju cinili Monro i Kuzmic, to bi bio horor u odbrani.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Kao 2./3. centar mozda moze. Kao prvi ne. Ne valja EC ekipi, a kod nas da bude nosilac?

Dobar trener sa njim čuda čini.

4 minutes ago, drakon1 said:

 

Psiho prejebao NBA?

 

Nije da sam iznenađen.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

E sad, u igri sa loptom smo dosta tanki za EL nivo. Tu će biti problema i mučenja.

 

A onda napises da si siguran da necemo dovoditi nikoga vise na 1 i 2. Pritom iz vise izvora znamo da se i dalje prica sa Jovicem, ali ne samo sa njim. Jbt kao da zelimo da imamo sto losiji tim, pa se iznose neka predvidjanja koja niti su insajd informacije niti su racionalne prognoze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...