Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma ti si svetac, izvajani zvezdas iz Zeleznik..klanjamo ti se. 😎 

 

Covic je sns u rangu vucica 😂😂😂 

 

 

Zamisli, nisam iz Zeleznik, vec zivim pored Pionira. Nadam se da si samo propustio slovo i da ne vredjas moje sugradjane. Kakve ima veze gde ko zivi i za mene je navijac Zvezde podjednako dobar i ako je iz Leskovca, Nisa, Novog Sada....... Napisao si ,, klanjamo ti se", da li to znaci da vas ima vise koji pisete? To bi mi objasnilo mnoge tvoje upise😂

  • Like 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

U jbt, poserem ti se na navijače koje otvore i verifikuju stranicu s punim imenom kluba. I još odbijaju da je preimenuju na zahtev kluba. Odvratno. 

 

EDIT: Znam da verovatno neće značiti, ali bilo bi lepo koga ne mrzi da:

 

 

Možda im neće zatvoriti stranu ili ukinuti verifikaciju, ali će svakako Fejsbuk algoritam uzeti ovo u obzir i bar smanjiti vidljivost stranice posle nekog vremena. Kad već klošari neće sami da je preimenuju.

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Tunji Awojobi said:

U jbt, poserem ti se na navijače koje otvore i verifikuju stranicu s punim imenom kluba. I još odbijaju da je preimenuju na zahtev kluba. Odvratno. 

 

EDIT: Znam da verovatno neće značiti, ali bilo bi lepo koga ne mrzi da:

 

 

Možda im neće zatvoriti stranu ili ukinuti verifikaciju, ali će svakako Fejsbuk algoritam uzeti ovo u obzir i bar smanjiti vidljivost stranice posle nekog vremena. Kad već klošari neće sami da je preimenuju.

Imate u gornjem desnom uglu tri tacke, udjite i prijavite ga..covek je uzeo  ime i prezime naseg igraca..i koristi ga na svim drustvenim mrezama. Molim vas odvojite malo vremena za to bar ce se admini nasmejati. Kad vec ...... nece da se preimenuje sam 🤤😛

Edited by Devil In My Pants
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Bio je cuveni sastanak u Parteru B, kada su svi ti vidjeni twiterasi iz Partera B trazili razgovor sa Covicem da im on objasni zasto je "oteran" Radonjic.

Onda je Covic izvukao ugovor koji DR nije potpisao, a njegov advokat je bio isto prisutan (ime i prezime poznat piscu ovog posta) izvukao par twitova tih vidjenijih twiterasa iz Partera B gde su najstrasnije vredjali tog istog DR  pre i posle Cibone. Ne bih da ih spominjem, cak su neki i ovde prisutni jos uvek na forumu ali se ne oglasavaju.


Verovatno mislis na ovaj "razgovor"

 

Cinjenica da se vidjeniji twiterasi navijaci KKCZ prate medjusobno na twiteru i instagramu, eh sada sto neki menjaju misljenje kako vetar duva,  a internet pamti sve, jebiga, sto su nekima bili brze prsti od pameti, to im je tada i prezentovano. Znaci svako ko ima twiter/fb ako nije brisao svoje postove ostaje zabelezeno, isto kao i ovde. 

 

 

Ovo je strasno. UDBA jbte. Mada je Covic iznosio u onom sramnom intervjuu RSBu podatke iz Lakijevog privatnog zivota, tako da me nista ne cudi u ovoj prokletoj zemlji.

 

Naravno da je 99% navijaca Zvezde bilo za smenu DR posle Cibone (sezona pre toga ONA pobeda nad Radnickim na F4). 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Devil In My Pants said:

Imate u gornjem desnom uglu tri tacke, udjite i prijavite ga..covek je uzeo  ime i prezime naseg igraca..i koristi ga na svim drustvenim mrezama. Molim vas odvojite malo vremena za to bar ce se admini nasmejati. Kad vec ...... nece da se preimenuje sam 🤤😛


Pametan si koliko si i duhovit. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

 

Maverik sa tim da znam ko si, lose si ti vesti za tu stranicu jer su oni tu bili ne zbg kaljenja ugleda kluba ili nesretnog i dobrocudonog covica vec sto je on kao hteo da tuzi stranicu jer je uzela naziv brenda i sto ih jebala ta plava kukica jer je bilo ljudi koji su mislili da je zvanicna stranica i ako je pisalo u opsiu da nije,

 

Pa to si ti crni Losmi....zato ti mrzis Covica, pokarabusio ti bizMis a na Dejou si u stvari zaradjivao. Jel imas pandan FB stranicu Bayern Munich...tamo te nisu provalili?

Edited by mmajstor
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Smejte se cigani Risticu a Kuz sezonama...pa ne znam ni sta radi tacno,ali je tu,to je jedino sigurno i bitno.

neka Kuza još koju sezonu...on bar igro nešto u Realu...kažu ima i neki prsten preko bare. A taj Ristić eto, ne mož' preraste Brešu godinama. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Maverick88 said:

Za Jovica sam napisao ,ja koliko znam on otapo sa liste nije i da se i dalje ceka sta ce biti kada se oporavi i sta ce on odluciti.

 

Ovo u sustini znaci da nismo zainteresovani. Znamo kao sto i svi klubovi znaju od cega je povredjen i koliko ce trajati oporavak. Onaj ko ga zeli u svojim redovima napravice mu ponudu. Nasa je koliko razumem - ajd ako te niko ne bude teo onda moze za manje para, a njegova pa i ja bi pre u inostranstvo pa ako me niko ne bude teo da vidimo kolko cete me platite. To bas i nije neka zainteresovanost.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mmajstor said:

 

Ovo u sustini znaci da nismo zainteresovani. Znamo kao sto i svi klubovi znaju od cega je povredjen i koliko ce trajati oporavak. Onaj ko ga zeli u svojim redovima napravice mu ponudu. Nasa je koliko razumem - ajd ako te niko ne bude teo onda moze za manje para, a njegova pa i ja bi pre u inostranstvo pa ako me niko ne bude teo da vidimo kolko cete me platite. To bas i nije neka zainteresovanost.

Videce se vec za par nedelja ko je i koliko lagao i bio zainteresovan ili nije bio zainteresovan.Ja stojim iza ovoga da Jovic jos uvek nasa opcija i da u koliko se oporavi ve biti nas igrac.Sve ostale price cu ostaviti po strani za sada.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nas u ovom trenutku ne vadi ni preozbiljni mamojeb na dva osim ako nije u stanju da 90% vremena ima loptu u rukama i garantuje 20ppg a bez da ubije ekipu. A takav ne postoji! Dva pleja od kojih nijednom nije organizacija jaca strana, manje vise bez odbrane je stvarno tragicno. Wolters je cist visak i takvi stranci nam nisu potrebni. Ivanovic je bolji igrac od njega.

Ne bih da ispadne da virim u tudje dvoriste ali ono sto partizan radi je trebalo da bude nasa matrica. Dovedes tri stranca teskasa sa poenima u rukama a ostalo popunjavas sto domacim igrwcima, sto stranim sa upsideom a ne dovodis mucene wolterse, woldene, hollove i ostale picke materine koji ne prave razliku. Znam da cu zvucati kao milan zivadinovoc ali stranac mora da pravi ozbiljnu razliku a ne da popunjava broj na treningu ili odradi dobro svojih 10 minuta.

Radonjic me je potpuno razocarao i plasim se da ce srusiti ciganski mit o ne znam kakvom treneru. Nadam se samo da ne bude na kraju da nas robija bije stoka razlikom.

Ovo je sramno los tim!!! Niti atletike, nit difenza, nit trazisnsa, nit ofanzivne produkcije. 

 

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mmajstor said:

Ne mogu da se setim koji forumas je pre mesec dana napisao da je Jovic potpisao u petak. 

Mile je to rekao msm a Sarac potvrdio kao i ja ,tj sve informacije koje su dosle tada su potvrdejene opet od ljudi koji su kod raskovica.Tako da ja cekam septembar i potpuni oporavak Jovica da vidim rasplet dogadjaja.Svasta se napricalo i svakalve stvari su bacene i etar oko Stefana,a sta je tacno i sta je istina saznacemo jako brzo

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Nate said:

Mislim da nas u ovom trenutku ne vadi ni preozbiljni mamojeb na dva osim ako nije u stanju da 90% vremena ima loptu u rukama i garantuje 20ppg a bez da ubije ekipu. A takav ne postoji! Dva pleja od kojih nijednom nije organizacija jaca strana, manje vise bez odbrane je stvarno tragicno. Wolters je cist visak i takvi stranci nam nisu potrebni. Ivanovic je bolji igrac od njega.

Ne bih da ispadne da virim u tudje dvoriste ali ono sto partizan radi je trebalo da bude nasa matrica. Dovedes tri stranca teskasa sa poenima u rukama a ostalo popunjavas sto domacim igrwcima, sto stranim sa upsideom a ne dovodis mucene wolterse, woldene, hollove i ostale picke materine koji ne prave razliku. Znam da cu zvucati kao milan zivadinovoc ali stranac mora da pravi ozbiljnu razliku a ne da popunjava broj na treningu ili odradi dobro svojih 10 minuta.

Radonjic me je potpuno razocarao i plasim se da ce srusiti ciganski mit o ne znam kakvom treneru. Nadam se samo da ne bude na kraju da nas robija bije stoka razlikom.

Ovo je sramno los tim!!! Niti atletike, nit difenza, nit trazisnsa, nit ofanzivne produkcije. 

 

Koliko jedva cekam kraj sezone pa da se svi lepo samokvotujete kao i svake sezone pod Radonjom hahahahah

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Red je da se primeti ozbiljno odsustvo smisla i koncepta u ovom potezu: Sa jedne strane pokušavamo da zadržimo Nnoka koji je pokazao da ume momački da se zagradi pored većine EL centara i pokupi pravovremeni asist. Ta dodavanja su veoma retko u prošloj sezoni stizala do njega ili uglavnom kasno jer su ih bacali priučeni Walden i EC pikenrol mašina Lengston Rupa.

Sada sa tim iskustvom, trener koji forsira pik igru i generalno traži jaku vezu izmedju pleja i centra, nakon Ivanovića bira ''fake white chocolate'' Walters-a kao drugog hranioca ? Gde je tu rezon?

Teško će se Nnoko od njih leba naesti jer toliko su kompatibilni da mu je svejedno ko je na kecu.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...