Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

19 minutes ago, Markoss said:

Kumovo Black se odnosi na Noka izgleda. Ono da nije po Radonjicevom ukusu je Covic na skupstini kluba rekao, tako da je informacija bila odatle 

 

Sto se Jovica tice, da se apdejtujem, jer sam izneo informaciju da je potpisao (info je bio iz kuba, a ocigledno im je odgovaralo das e o tome prica kao o done dealu), a sinoc sam cuo sledece. Onje bio u Beogradu tad u petak, odradio je lekarske i nije prosao, ali mu je receno - svakako hocemo da te potpisemo, odradicemo preglede ponovo, nemoj ni sa kim da pregovaras, nas si, jel ti ok? Jovic rekao ok, pruzili ruku jednim drugima. U medjuvremenu Jovica kontaktirao drugi EL klub, ponudio vise love, on krenuo da se necka, ovi nasi culi to iz razlicith abrova, uvredili se i sad cemo da vidimo epilog. 

Verujem u ovo cim je insajder krenuo da baca otrovne strelice kako je Nejt odmah dosao i radovao se pozivu a "neki zvezdasi" nisu.

Ovi sto strepe da dodje Jovic nek stave prst na celo i razmisle sta znaci da te zove EL klub(ustvari 2 ako racunamo nas) u ovom  fizickom stanju trenutno.

Ne vidim kako on na vrlo stamenu kombinaciju Volters,Ivanovic moze da skodi cak bi verovatno ostao zdrav u ovoj kombinaciji.Doslovno samo dize plafon.Finansijski je lako-ili imas dugove ili se brisu gumicom,nema treceg u ovom neprofitabilnom sportu i to na ovim prostorima.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Valensija said:

Prilicno fer od strane uprave, a vrlo nekorektno od Jovica.

 

Inače našoj upravi sve može da se veruje, kao sto Noko nije po ukusu Radonjića ali se ipak ubijaju od pokušaja da ga produže 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu tolika ozlojedjenost Voltersom, niti otkud ideja da je on bezmudas.  Ja se secam da je kod nas pogodio clutch trojku za pobedu protiv CSKA i to bas kad je trebalo. Svakako je bio bekap tada i obicno je bio na klupi, a Jovic na terenu kad se lomi. 

 

Lik je dobar napadac, moze i za 2 i za 3, moze i ulaz, generalno tipican plej skorer, razigravac nista posebno, odbrana onako, ali nije  ni tacno da je lik flegma  kao Borisa i da se nije cimao. 

 

Izduzili smo se koliko smo dugacki. Normalno da bi bilo bolje da smo vratili Lorenca i Pantera na 1 i 2, ali je nasa realnost Volters i videcemo koji bek. Nismo favoriti, ali nemoj ni da skidamo gace pre pocetka sezone.

 

Volters, Ivanovic

SG, Dobric, Lazic

Kalinic, Davidovac

Vajt, Mitrovic, Lazarevic

Noko, Kuzmic

 

Treba nam opasan bek, bas neko poput Lojda. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Ako mogu upuceniji koji prate EL, prepoznace se, ko je dostupan u smislu da je slobodan igrac, na poziciji beka?

 

Hvala 🤗

nema tu puno igraca..

od plejeva ostali pangos kao top free agent a iz kategorije iz drugog esalona siva i mack..

 

stos tice sg-ova, mccollum, kc rivers, dorsey, hollins..

mccollum je previliki divljak za radonju plus neko ko je opet skup, dorsey je u naponu i gadja nba ili neku masnu ponudu, hollins je neko ko bi nam negde najbolje legao overall gledano, a on je i bio medju prvima kontaktiran al je odbio ponudu, iako je imao malo je reci skromnu sezonu..

sveze otpusteni matt thomas iz jute je svakako najbolji suter, al opet tu je onaj faktor koliko bi patio za nba a koliko bi fokusiran na evropu, plus sto bi sakako i tu trebalo dobro platiti..

Edited by n4l1m
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

i sad uzmite i uporedite waldena i woltersa i vidite koliko smo "dobro" prosli..

el wolters jeftiniji od waldena? a da ne govorim da defanzivno wolters ne moze ni da prsmrdi waldenu..

 

da smo doveli sivu i hollinsa, pa da se nadamo nekoj eksploziji, ovako to je ni tamo ni vamo.. stoji da i ovi igraci iako ne iz vrha kostaju, al nemoj onda zamlacivati pricama o top 8, kad bi ova dvojica zajedno kostala manje nego panterov ugovor za jednu sezonu

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

pa ako ga nije sklonio za vreme sezone gde se raspadao, sto bi ga otpisao sada pre pocetka priprema?

Upravo zato sto sada ima vremena da to uradi. 

 

Zasto bi otpisivao i jednog igraca u dobra pandemije kada vise ne mozemo da dovedemo nikoga? Cak i JOBa iskoristio za kup. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Upravo zato sto sada ima vremena da to uradi. 

 

Zasto bi otpisivao i jednog igraca u dobra pandemije kada vise ne mozemo da dovedemo nikoga? Cak i JOBa iskoristio za kup. 

job je dosao naknadno u ns, posto je u razmaku od 24h i rit dobio pozitivan nalaz.

a u zavrsnici sezone kuz je zivnuo i imao odredjenu ulogu, tako da nema logike da ga otpise pre priprema, pogotovo sto imaju dug staz..

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

tako da nema logike da ga otpise pre priprema

 

A ne, otpisace ga posle priprema kada i to sto smo mogli da dovedemo do tada kao zamenu vise nije dostupno? A imao je celu prethodnu polusezonu da uvidi u kakvom je sada stanju. 

 

Ali, s druge strane - tu je ugovor. Dugorocni 😞 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neko je pitao za pesmicu?

 

Quote

Polecela dva vrana Lakija

iz Abdija mrskog Ipekcija

iz Stambola prokazanog grada

na forumu jade da izjada.

Mili rode, ne moze to tako

u odbranu ne trcati jako

zato sipam ovolikog hejta

na ovoga Vanilicu Nejta.

O, Volterse, konjino grbava

gde su tebi koljena krvava?

Zasto nazad nisi trc'o, picko

jebem li ti seme kukavicko.

Bar na secu da si is'o, mrcho

kad vec nisi z' Ertelom potrch'o.

Doci ce ti glave tvoja bleja

to ne moze kod Radonjic Deja.

Ima brzo da ti se prikaki

to ti kaze narikacha Laki.

 

By Abraham/Taliesin/Harper Lee

 

Svakakvih bisera ima tamo po starom forumu.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 29
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bosMan_jr said:

Znaci CJ McColluma

 

Ne igra odbranu, privatnik.

 

2 hours ago, kalistenika u rutini said:

Jedino MJ23 iz prajma, I to je diskutabilno da se ne bi pojavio neki batica sa nekom zamerkom emoji3.png

 

Ispušena muštikla. Ajmo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Jovic nas jebe svaki prelazni rok, ako je opet to uradio ne bih mu nikad vise ponudio ugovor pa sve i da za dzabe dodje, a ubedjen sam da gde god da ode ove sezone, sledece ga nece hteti ni EC klubovi kad se bude raspao kao i svaku sezonu do sad. Tad ce sam da juri da se vrati.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Kumovo Black se odnosi na Noka izgleda. Ono da nije po Radonjicevom ukusu je Covic na skupstini kluba rekao, tako da je informacija bila odatle 

 

Sto se Jovica tice, da se apdejtujem, jer sam izneo informaciju da je potpisao (info je bio iz kuba, a ocigledno im je odgovaralo das e o tome prica kao o done dealu), a sinoc sam cuo sledece. Onje bio u Beogradu tad u petak, odradio je lekarske i nije prosao, ali mu je receno - svakako hocemo da te potpisemo, odradicemo preglede ponovo, nemoj ni sa kim da pregovaras, nas si, jel ti ok? Jovic rekao ok, pruzili ruku jednim drugima. U medjuvremenu Jovica kontaktirao drugi EL klub, ponudio vise love, on krenuo da se necka, ovi nasi culi to iz razlicith abrova, uvredili se i sad cemo da vidimo epilog. 

Ovo je isto kao sto su iz kluba pustene informaicje da DR nece Noka i da ima bolje ,a evo ocekujem veceras ili ovih dana objavu i za Noka.Takoda veze sa zivootom ova prica oko Jovica nema,niti je Jovic jos uvek otpao sa liste,prosto se ceka da se oporavi.Dogovor usmeni jeste postignut ali pod uslovom da Jovic smanji cenu koju je trazio kada se oporavi i pod uslovom da prodje lekarske preglede sto je ok.Nzm kako je mogao pre dve tri nedelje da i radi bilo koje medicinske testove sa rupturom misica.Tako da ta info da nije presao medicinske preglede je glupost i jos jedan spin iz kluba.Takodje Stefan je rekao da mu je primarno da ode u inostranstnovo i da ce razmotriti bilo koju ponudu koju dobuja u medjuvremenu pogovoto ako je finansiski bolja od onog sto smo mi nudili.Tako da niko tu nije isporao nekorektan nego se to zove prosto pregovaranje.Mi smo mogli lepo da ga potpisemo odmah i kazemo nas si nema veze sa oporavkom niti bilo cim,razumno to nismo hteli odlucili smo da sacekamo,misleci da ga nece niko posle tog oporavka uzeti i da ce vrv i cena biti manja u septembru.U medjuvremenu se pojavila jedna ponuda od EL.Slicna je situacija i sa Pefijem koliko sam cuo,da je imao razgovor sa DR oko uslova dolaska isl i da je to bilo ok ali da je zeleo isto da nadje tim van srbije.90 posto igraca ce prvo da gleda svoj interes iznad bilo koga,kao i sto klub gleda svoj interes i sta dobija a sta gubi. A spinova ce uvek biti ,pogotovo od gospodina Vujcina odnosno KK Insajdera ili kako vec ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Igor028 said:

Jovic nas jebe svaki prelazni rok, ako je opet to uradio ne bih mu nikad vise ponudio ugovor pa sve i da za dzabe dodje, a ubedjen sam da gde god da ode ove sezone, sledece ga nece hteti ni EC klubovi kad se bude raspao kao i svaku sezonu do sad. Tad ce sam da juri da se vrati.

Koje prelazne rokove nas Jebe Jovic izvini?Ovo je prvi prelazni rok gde se Jovic uopste i dovodoi u mogucnost da potpise za nas,ono pre toga su sve bile budalastine teske,gde je covek imao ugovore ,i niti smo pregovarali sa njim niti je bilo kakve sanse da dodje kod nas,to sto se on po forumima i medijima stalno provlaci nije kriv Stefan.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Koje prelazne rokove nas Jebe Jovic izvini?Ovo je prvi prelazni rok gde se Jovic uopste i dovodoi u mogucnost da potpise za nas,ono pre toga su sve bile budalastine teske,gde je covek imao ugovore ,i niti smo pregovarali sa njim niti je bilo kakve sanse da dodje kod nas,to sto se on po forumima i medijima stalno provlaci nije kriv Stefan.

Neki dobro upuceni su pisali o tome da smo ga jurili i posle epizode u Bajernu, da nas zavlacio pa na kraju trazio ogromne pare i da je tad uleteo Himki u pricu i on otisao tamo a mi izgubili vreme na njemu.

Svakako i da je prvi put (i da je tacna ova prica), ja bih zatvorio vrata povratka za njega u narednim sezonama. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Haggard said:

mislimda je vreme da se jovic stavi ad acta, nakon potpisa voltersa ta prica je zavrsena.

ja i dalje tvrdim da nam fale 2 beka

ne bih iskljucio opciju da jovic bude jedan od njih, gde bi on na kecu delio minute sa nejtom

a dzoni, pored toga sto je osigurac za jovica, moze da bude i taj 2nd unit leader i kombo 1/2

on je dosta vremena i prosle sezone provodio sa kobsom u petorci

 

druga varijanta je:

dzoni, nejt

kombo pojacanje

sg pojacanje, dobric 3/2

 

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Neki dobro upuceni su pisali o tome da smo ga jurili i posle epizode u Bajernu, da nas zavlacio pa na kraju trazio ogromne pare i da je tad uleteo Himki u pricu i on otisao tamo a mi izgubili vreme na njemu.

Svakako i da je prvi put (i da je tacna ova prica), ja bih zatvorio vrata povratka za njega u narednim sezonama. 

Ako se pod jurenjem smatra da smo mu nudili 400k a on pre toga u Bajernu imao duplo vise,a u Himkiju dobio i vise od toga ne znams ta bi ti drugo rekoa.On je sa Himkijem potpisa relativno brzo pre odlaska na pripreme za repku tako da ne znam kada smo ga to toliko jurili.A ovaj prelazni rok kako smo mi zeleli da ne rizikujemo tako i on ima prava da dodnese odluku koja mu odgovara.Jbg kao sto sam rekao svako gleda svoj interes i tako je kod svakog igraca ne Joivca.To sto mislite svi ovde da igracu se ponudi cifra on kaze tooo odmah prhvatam ne ide bas tako,svaki igrac ima milion svojih uslova,a da ne pominjem menadzere.

4 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

@Maverick88dakle mi jos nismo popunili plejmejkersku poziciju ili su Jovic i Markovic izuzetci pa bi nekog od njih doveli i pored Nejta?

Za Jovica sam napisao ,ja koliko znam on otapo sa liste nije i da se i dalje ceka sta ce biti kada se oporavi i sta ce on odluciti.Pefi koliko sam cuo ne zeli da igra u Srbiji i to je vise puta rekao,ali ako bas ne nadje nijedan tim napolju(msm da je bio skoro sve doovorio sa Veneciom) sve je moguce ali vrlo tesko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...