Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

nisam ispratio...šta bi sa Janis Embidom...? 

ako već ne možemo toliko da se otvorimo, dajte da zaebemo da ga spominjemo ovde.

prepisaće Žoc i zveknuće mu ponudu od koje se prelazi iz NBA u EC uz pratnju tamburaša.

već mu jednom to prošlo.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

"A Uroš Luković u Zadru.

Ovo sa prvim centrom je postala prava noćna mora. Nama će prvi centar biti Miletić koliko ja vidim."

-Kuper

 

Dva topika,dve strane,dva kluba ali fore koje se podmecu narodu iste.Tamo polupali pola evropskog trzista i jadni ce da igraju sa Mileticem kao starterom a mi satro sa tandemom Kuzmic,Mitrovic.Vazi.

 

Neki bi rekli da su to ti cuveni sateliti klubova.

I zato se ovaj topik raspada @Guru

 

Ako se nama stvarno zadesi tandem Kuz,Luka evroliga treba da nas izbaci,ozbiljno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Noko ima vece finansijke prohteve, tj ne zeli da nastupa ove sezone za pare koje je imao kod nas, tj van je nas finansijskih mogucnosti.

 

To je već realnije, ali nemoj onda da nam vređaš IQ sa pričom kako Radonja hoće nešto drugo. Neće ništa drugo, nego je čovek pokazao svoj kvalitet i sad logično hoće to da unovči (ko je rekao Loyd, L.Brown, Beron i ostali). Znači jeste dobar potez vraćanje Noka i pedaliranje Obrajanta. Još bolji bi bio lockovanje Noka na 2g umesto 1+1 pl.option.

 

Da skratimo priču, nemamo pare da platimo kvalitet Noka i zato tražimo svoje šanse u rizičnijim opcijama...ne trpati Radonju u tu priču. Radonja hoće Noka, al Čović nema budzet. Kratko i jasno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Obi-Wan said:

 

To je već realnije, ali nemoj onda da nam vređaš IQ sa pričom kako Radonja hoće nešto drugo. Neće ništa drugo, nego je čovek pokazao svoj kvalitet i sad logično hoće to da unovči (ko je rekao Loyd, L.Brown, Beron i ostali). Znači jeste dobar potez vraćanje Noka i pedaliranje Obrajanta. Još bolji bi bio lockovanje Noka na 2g umesto 1+1 pl.option.

 

Da skratimo priču, nemamo pare da platimo kvalitet Noka i zato tražimo svoje šanse u rizičnijim opcijama...ne trpati Radonju u tu priču. Radonja hoće Noka, al Čović nema budzet. Kratko i jasno.

A ima za Kalinica, Jovica, Whitea, dvojku trpaca, Ivanovica? Ok , Covic ne da pare kojih nema da bi naudio jadnog Radonju da stvori mocan tim za top 9.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kankkunen said:

 

Ovo sam u stvari ja, zvao me Radonja na kafu nakon prijateljskog druženja u Budvu. Kasnije smo skontali da bi to mogli iskoristiti i napraviti fotografiju slabog kvaliteta, te pustiti buvu da je sve dogovoreno sa "Pefijem" kako bi pogurao Jovića da konačno potpiše za nas. 

 

Eto vam braćo cele istine.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kum vam se verovatno smeje ako čita ovo. A i treba ložiti zaludnu masu. 

 

Ako dođe samo Jović, i pored svih rizika mislim da je to dobar potez.

Ako dođe samo Marković, i pored svih benefita mislim da je to loš potez, al uz dobrog SG može da prođe nekako.

Ako dođu i Jović i Marković a ostanu rupe na drugim pozcijama, ne znam prosto šta bih rekao, neko bi morao za to da odgovara.

Ako dođu i Jović i Marković i pokrijemo proverenim igračima i ostale pozicije, kako se onda tačno razlikujemo od KKP na steroidima?

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kum vam se verovatno smeje ako čita ovo. A i treba ložiti zaludnu masu. 

 

Ako dođe samo Jović, i pored svih rizika mislim da je to dobar potez.

Ako dođe samo Marković, i pored svih benefita mislim da je to loš potez, al uz dobrog SG može da prođe nekako.

Ako dođu i Jović i Marković a ostanu rupe na drugim pozcijama, ne znam prosto šta bih rekao, neko bi morao za to da odgovara.

Ako dođu i Jović i Marković i pokrijemo proverenim igračima i ostale pozicije, kako se onda tačno razlikujemo od KKP na steroidima?

Mi se gruvamo domaćim steroidima, a u pozadini svira kosovski ciklus.

 

#nismoisti

Edited by Liska Manjina
  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Manoly said:

Verujem u sud i skauting Dejana Radonjica, to mi prvo pada na pamet i zato necu da kritikujem bas nista, iako mi cigani uvek ocekujemo bolje, sta god to znacilo.

Verujem i ja.Samo mi je problem sto je Markovic na 2 sezone jer je igrac u padu i plus povrede.

A ako tu bude i Jovic kome je slicna situacija a jos gori sa povredama.

 

Link to comment
Share on other sites

i proslog leta je gazda najavio "kupujmo domace" pa doslo 9 stranaca, sada sve nadoknadjujemo i dovodimo samo domace, zli stranci ne postoje. pitam se cime je ovaj arom white zasluzio mesto u nasem timu za sledecu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Markovic je prosle sezone u EC odigrao 20 od 21 utakmice i igrao prosecno 23 minuta.

Sezonu pre odigrao je svih 16 utakmica EC, sa prosecnom minutazom od 28 minuta.

Sezonu pre u EL u dresu Himkija 27 od 30, prosecno 24 minuta.

Sezonu pre u EL, takodje za Himki 33 od 34 utakmice, prosecno 24 minuta.

 

O kojim povredama je to rec?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dragan Mićić said:

Kakva nam je ekipa 40 minuta ce se samo cuti: defense defense defense!

 

 

A kad mi imamo loptu onda ispaljujemo za 3p ili neki opusteni turnover?

Po vec oprobanom receptu koji nam je doneo vec jednu evropsku titulu. 

 

 

Spoiler

Veliki trener Petrović skenirao je svakog njihovog igrača i do detalja postavio igru kad rival napada, da ptica nije mogla da proleti. Slušajući ovo, ”vickasti” Dragiša Binić je pitao Ljupka: ”Šefe, a šta da radimo kad mi imamo loptu”? Ljupko je za trenutak zastao i odgovorio: “Predajte je njima!”

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...