Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, thelosttribe said:

Bez želje da bilo koga uvredim, ali neki ljudi se tripuju da Radonja ima čarobni štapić, samo zamane jednom i puf. Pravo niotkuda Ristić sa nikad sporijim kretnjama postaje munja i pika difenz, Dobrić nauči da uradi zadnju promenu a Kuzmić se vrati 5 godina unazad i postane onaj stari.

 

Ne, ovo ne moze, on ti je u Rusiji.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, thelosttribe said:

Bez želje da bilo koga uvredim, ali neki ljudi se tripuju da Radonja ima čarobni štapić, samo zamane jednom i puf. Pravo niotkuda Ristić sa nikad sporijim kretnjama postaje munja i pika difenz, Dobrić nauči da uradi zadnju promenu a Kuzmić se vrati 5 godina unazad i postane onaj stari.

 

pa ono sto je radonja uradio sa dobricem u finisu sezone dosta je blizu magije. kreirao iz pika i cesto igrao sa loptom u rukama.

Edited by Haggard
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

 

pa ono sto je radonja uradio sa dobricem u finisu sezone dosta je blizu magije. kreirao iz pika i cesto igrao sa loptom u rukama.

Nije Radonja ništa magično tu uradio, nego ga je stavio na 2 jer nije imao koga. Morao je da stavi ili njega ili Lazića. To je prošlo kako je prošlo, super po nas, ali ljudi nemojte se zajebavati i misliti da Ogi ima dovoljan skillset da bude dvojka.

Ja sam verovatno i dosadan koliko sam puta to ponovio, ali greota je da igra na 2 kad ima sve što jedna trojka treba da ima. Nemam problem sa tim da odigra 5 minuta na beku ali da ne kreira ništa, nego da igraju akcije za njega da šutne. Sve drugo je neosnovano za očekivati, a vidim da ljudi žele da nam igra kao startna 2.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

- , Ivanovic, Uskokovic

- , Volden (?), Radanov

Dobric, Lazic, Lazarevic

Vajt, Davidovac, Mitrovic

Noko (?), Kuzmic

 

(penzionera ne razmatram ozbiljno)

 

Ono sto je nasa velika snaga je sto ovde potencijalno imamo 10 igraca koji poznaju sistem i kojima je sve u i oko Zvezde maltene rutina. Ako jos dodje i Stefan Jovic, to ce biti jackpot. Maltene imas samo 3 potpuno nova igraca, Ivanovica, Vajta i startnu dvojku.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Threekola said:

Prevelik rizik da ne kažem pucanj u sopstvena kolena je ići kroz sezonu sa Jović- Ivanović i sa tim bekom koji bi trebao da stigne kao zamena za Lojda. Ako Walden ostaje onda je ok.

 

He, who dares, wins 😏

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Izbegli smo igrača koji je u Endesi imao 16,4 ppg i 4 apg, svaka nam čast.

Ovo može da kaže samo neko ko ga nije gledao na više od 5 utakmica. Dečko je prosek i jedini njegov plus je što je domaći igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Izbegli smo igrača koji je u Endesi imao 16,4 ppg i 4 apg, svaka nam čast.

Statistika, nasa dika... Ne znam. Ovo je cisto subjektivni osecaj koji sam dobijao dok gledam Aleksu u reprezentativnim akcijama. Nisam se osecao sigurno kada je lopta u njegovim rukama, uz cesto igranje polupromisljenih akcija, losa polaganja, ishitrene suteve - uvek mi je bilo lakse kada nije na terenu, pa cak i kada je statisticki bio najbolji poenter.
Ponavljam, to je samo gut feeling, krajnje subjektivni stav koji nije ni na kakav pragmatican nacin potkrepljen. Nisam voleo da ga gledam u reprezentaciji, ne bih voleo da ga gledam u Zvezdi - s toga mi je ovaj transfer medj groblje sasvim OK.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, thelosttribe said:

Ovo može da kaže samo neko ko ga nije gledao na više od 5 utakmica. Dečko je prosek i jedini njegov plus je što je domaći igrač.

Prosek koji je nabio 20+ poena Baskoniji, Realu, Barsi.

 

Momak je odličan defanzivac na lopti, jako agresivan i odličan kradljivac lopti. Jako brz sa brzim prvim korakom, dobra kontrola lopte, solidan šut, solidan pregled igre i odlična bacanja.

 

16,5 ppg u Endesi nisu slučajnost, pa sve da je završavao svaki drugi napad. Pogledaj statistiku igrača koji se dižu u nebesa u toj istom takmičenju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve kul, čekamo maks još dva igrača,  ako ostane Noko. Jovića volim, naš je ali problem sa povredama je ipak rizik za sezonu u kojoj nismo ravnopravni sa logistikom i novcima sa našim rivalima, ne znam možda bolje probati sa nekim sa koledža koji ima brojke iza sebe i hoće dokazivanje. Čeka nas zanimljiva sezona,  budite spremni.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Misterija Organizma said:

Sve kul, čekamo maks još dva igrača,  ako ostane Noko. Jovića volim, naš je ali problem sa povredama je ipak rizik za sezonu u kojoj nismo ravnopravni sa logistikom i novcima sa našim rivalima, ne znam možda bolje probati sa nekim sa koledža koji ima brojke iza sebe i hoće dokazivanje. Čeka nas zanimljiva sezona,  budite spremni.

Nemoj molim te, bolje je da gledamo Jovića sa jednom nogom, nego Walden like lika koji nije u stanju da doda loptu prvom do sebi 20 sekundi, a u teoriji preskače trojicu u trku i ubacuje belu tehniku.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Liska Manjina said:

Prosek koji je nabio 20+ poena Baskoniji, Realu, Barsi.

 

Momak je odličan defanzivac na lopti, jako agresivan i odličan kradljivac lopti. Jako brz sa brzim prvim korakom, dobra kontrola lopte, solidan šut, solidan pregled igre i odlična bacanja.

 

16,5 ppg u Endesi nisu slučajnost, pa sve da je završavao svaki drugi napad. Pogledaj statistiku igrača koji se dižu u nebesa u toj istom takmičenju.

Hoće li biti glavni igrač u Partizanu ili slučajno igra na poziciji na kojoj su platili igrača 3 miliona za 2 godine? : )

Kad sam ga gledao u Endesi, delovao mi je kao glavni njihov igrač, gde se dosta toga vrti oko njega. To sad neće biti slučaj, pa se nadam da će na njega uticati kontraproduktivno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Mislim da se malo vise pridaje značaj ovom dolasku Obradovića, i ranije su imali jake trenere i logistiku pa smo se borili i izborili. Gledamo naša posla i naše potencijalne igrače pa polako, sezona nije još ni počela. 

 

Tacno, umeli smo mi da kecamo te bogate timove bez duse poput Armanija, Himkija, sad evo Partizana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Liska Manjina said:

Prosek koji je nabio 20+ poena Baskoniji, Realu, Barsi.

 

Momak je odličan defanzivac na lopti, jako agresivan i odličan kradljivac lopti. Jako brz sa brzim prvim korakom, dobra kontrola lopte, solidan šut, solidan pregled igre i odlična bacanja.

 

16,5 ppg u Endesi nisu slučajnost, pa sve da je završavao svaki drugi napad. Pogledaj statistiku igrača koji se dižu u nebesa u toj istom takmičenju.

Pusti prosek, uopšte nije merodavan kad igraš u timu koji ispada iz lige. Šta ti to govori o toj organizaciji? Divljina jedna od ekipe i on je za to super.

Protiv 4 najbolja ACB tima u proseku ima 14 poena, ne znam o kojih 20+ pričaš.

Protiv Barse sam obe gledao, imao je kriminalne procente. Divljao i divljao i divljao. On je dobar za neki osrednji tim, gde će biti prva opcija i imati loptu u rukama. 

Nije tačno da je dobar defanzivac, agresivan jeste, al džabe kad ispada kao na traci. 

Čovek je napadački izuzetno limitiran a o tome dovoljno govori to što mu je završetak na obruču desnom rukom na nivou pionira.

 

Edited by thelosttribe
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Sad kad se povredio Jovicu je sada dobra i Zvezda.Sramotan lik

Ajde ne sramoti se vise, za poslednje 2 godine ispljuvao si i izvredjao vise Zvezdinih bivsih igraca, pa i trenera, nego sto ima smisla.
Je l Bjelica jaje ili ce da bude kad potpise sinoc ili jutros?

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, thelosttribe said:

Bez želje da bilo koga uvredim, ali neki ljudi se tripuju da Radonja ima čarobni štapić, samo zamane jednom i puf. Pravo niotkuda Ristić sa nikad sporijim kretnjama postaje munja i pika difenz

Nema tu carobnog stapica, samo znanje I krvav rad, ko ne veruje neka pogleda Bobija I Cirbesa I njihove karijere.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djura.net said:

Nema tu carobnog stapica, samo znanje I krvav rad, ko ne veruje neka pogleda Bobija I Cirbesa I njihove karijere.

Bobi je kod nas došao kao poznat igrač, ali je bio u padu. Odbranu nije popravio , samo je DR sakrio sve njegove nedostatke koje je mogao. Ako si ga gledao u bilo kom drugom timu, vidiš koja je rupetina.

Cirbes je ofanzivno bar duplo talentovaniji igrač od Ristića bio. P&R mašina. A od odbrane nije pokazao ništa, osim što je u kratkim naletima inspiracije, bio aktivan rim protector.

DR je genije za sakrivanje nedostataka i rad sa centrima što se ofanzive tiče. Defanzivno nije mnogo njih napredovalo da budemo iskreni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...