Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Zadovoljan sam Lazarevicem. Decko, ako je doveo sut do nekog nivoa da solidno pogadja otvorene pozicije, moze da se pokaze kao vrlo zahvalan igrac. On ce uvek biti pomocno osoblje u timu i vec godinama mislim da moze da bude vrhunski igrac u toj ulozi.

Vidim da je pola foruma krenulo da zvace gace nakon sto su komsije potpisale Obradovica i Pantera, ali nece ni Zocu biti lako da ostvari uspeh sa totalno novim timom, a pritisak javnosti ce biti nezamisliv zbog slupanih para. Tiha voda breg roni, tako da sam poprilicno siguran da ce biti ponovo Kalemegdan u junu ako uspemo da napravimo bar solidnu finasijsku konstrukciju (kao npr na pocetku ove sezone).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ridji said:


Pa to je vrlo upitno da svako ima cenu. Barem mi nismo uspeli nikad da nadjemo cenu ni za jednog njihovog bivšeg, a kamoli aktuelnog igrača, neračunajući strance, a nije da nismo pokušavali. E sad iz kog razloga nismo uspevali…

Bese li ono Milutinov skoro zavrsio kod nas pa su ga komsije "ubedili" da ni za zivu glavu to ne radi. Bukvalno zivu glavu.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pefi Markovic msm da ste ga isto prizeljkivali l,a i zvali smo ga vec nekoliko puta ali nije hteo da cuje ugovor ispod 600k.Je dobio nepristojnu ponudu od komsija.Videcemo da li je bilo to kako je on tada pricao da ne zeli da se vraca u domacu kosarku ili samo pare u pitanju

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Pefi Markovic msm da ste ga isto prizeljkivali l,a i zvali smo ga vec nekoliko puta ali nije hteo da cuje ugovor ispod 600k.Je dobio nepristojnu ponudu od komsija.Videcemo da li je bilo to kako je on tada pricao da ne zeli da se vraca u domacu kosarku ili samo pare u pitanju

 

Odlično. Svaki napad možemo skupljati sa tog kamenjara. Radonja več crta defanzivne formacije za 4 na 5 situacije

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

ovo covicevo kukanje koje baca u javnost preko svojih glasnika traje od 2015. pred svaku sezonu.

ne znam koliko njemu para treba, ali sam siguran da ce biti dovoljno za sasvim konkurentan tim.

siguran sam da ce stefan mnoge prijatno iznenaditi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Sta ti se ne svidja? Istina?

Za ovakve upise treba dokaz.

 

Okej je neko podjebavanje, ali ovo je ipak previše ozbiljno da tek tako prolazi.

 

Biće ovo super test da vidimo kako forum funkcioniše, da kažem tako uprošćeno.

Edited by MilošVB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Za ovakve upise treba dokaz.

 

Okej je neko podjebavanje, ali ovo je ipak previše ozbiljno da tek tako prolazi.

Uopste nisam hteo da podjebavam. Ovo sto sam napisao je bila tema u ono vreme. Dokaz? Kad ti dokazes kako placate Zoca i igrace, onda cu i ja "dokazati" ovo za Milutinova. Znaci nikad. Vazi? A sad se smiri.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ханибалија said:

Dok ne pročitah ovo za slobodna bacanja, mislio sam da se priča o Janisu

Posle ovog komentara, cini mi se da bi ti nasao manu i Janisu da ga dovedemo. Mozda ti bude zanimljivije kod komsija. Oni dovode samo Janise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Uopste nisam hteo da podjebavam. Ovo sto sam napisao je bila tema u ono vreme. Dokaz? Kad ti dokazes kako placate Zoca i igrace, onda cu i ja "dokazati" ovo za Milutinova. Znaci nikad. Vazi? A sad se smiri.

A meni to ne smeta niti gajim neke iluzije, ne glumim neki moral po tom pitanju niti tvrdim kako ih plaćamo.

 

Na stranu što su te stvari neuporedive.

 

@pavijan2

 

Šta je bre ovo 😄

 

Ustvari znam šta je, ali sam mislio da se to radi na inteligentiji i suptilniji način.

 

Pozdrav.

 

 

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

A meni to ne smeta niti gajim neke iluzije, ne glumim neki moral po tom pitanju niti tvrdim kako ih plaćamo.

 

Na stranu što su te stvari neuporedive.

 

 

Tacno, neuporedive su. Ovo oko para je mnogo bezazlenije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Tacno, neuporedive su. Ovo oko para je mnogo bezazlenije.

Iz ugla iznošenja tvrdnje za koju ne postoji dokaz.

 

Jasno je i tebi šta sam hteo reći.

 

Ako vas ne mrzi, vratite se na neke moje postove vezane za KKCZV, da znate da nemate posla sa provokatorom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MilošVB said:

A meni to ne smeta niti gajim neke iluzije, ne glumim neki moral po tom pitanju niti tvrdim kako ih plaćamo.

 

Na stranu što su te stvari neuporedive.

 

@pavijan2

 

Šta je bre ovo 😄

 

Ustvari znam šta je, ali sam mislio da se to radi na inteligentiji i suptilniji način.

 

Pozdrav.

 

 

Znam da nisi provokator i da imaš dobre namere, nego čim neko pomene moderaciju pucam bez gledanja.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hugo Punch said:

Pusti provokacije, reci nam šta sad tražiš ovde? Nikako mi nije jasno.

Au jebote.

 

Pa nije zabranjeno.

 

Kao što vam čestitam pobedu na vašoj temi posle derbija, tako mogu i sada da se javim.

 

Ili kao što navijam za vas posle onog kurvinskog postavljanja Rudija protiv Lazića ili Spanulisovog foliranja.

 

Ili kao što sam branio Lazića i Filipa u komunikaciji protiv Zvezdinih navijača.

 

Nemoj tako da komuniciraš.

 

 

Edited by MilošVB
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...