Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, djura.net said:

Nema dileme da je novac njegov, nema tu mesta pricama o moralu, ovo je posao kao I svaki drugi.

Sad, druga je stvar sto bih ja u ovoj situaciji grebao I rukama I nogama da nadjem drugi posao I dokazem da znam posao I da je moj prethodni poslodavac debelo pogresio. 

Kod oubradovica nesto ne vidim zelju I profesionalni odnos, mnogo vise lici na osvetoljubivost (ne kazem da je o tome rec, ali na to najvise lici) I stvari koje ozbiljniji poslodavac od kk kluz (uz duzno postovanje) bas I ne ceni previse.

 

Ne znam bas dal je osvetoljubivost, mozda covek jednostavno zeli da iskoristi situaciju i da neko vreme iskulira kad vec moze i bude sa svojom porodicom, u svom gradu, bez pritiska i  svakodnevnih obaveza. Ne kazem da bih ja tako postupio (hell, verovatno i bih!), ali eto mozda treba malo pogledati i iz tog ugla. Mislim, nije da trenutno imamo o cemu mnogo da pricamo, pa mozemo malo da bistrimo i te filozofske teme.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ne znam bas dal je osvetoljubivost, mozda covek jednostavno zeli da iskoristi situaciju i da neko vreme iskulira kad vec moze i bude sa svojom porodicom, u svom gradu, bez pritiska i  svakodnevnih obaveza. Ne kazem da bih ja tako postupio (hell, verovatno i bih!), ali eto mozda treba malo pogledati i iz tog ugla. Mislim, nije da trenutno imamo o cemu mnogo da pricamo, pa mozemo malo da bistrimo i te filozofske teme.

sve na mestu i redu, sto bi se reklo po zakonu.

ali da bi uzivao sa porodicom u svom gradu bez pritiska i tako toga, treba da budes ZOC, nema svaku takvu privilegiju, posebno ne na tudj racun i posebno ne u godinama kad bi trebalo da najvise radi i grize ako mu je do karijere stalo. ako mu nije do karijere nego samo do love, pa ima dosta nacina da se do nje dodje, ne mora kao kosarkaski trener.

Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam SO je sms-om obavesten da nije vise trener. Zasto Covic nije sa njim normalno popricao, mozda nije moralo ovako da ispadne. Znam, gnevni smo ali nije sve bas tako kako je. Ocekivati da ce neko da se odrekne para zato sto ih vec ima dosta... Tesko.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nije da je sada nesto mnogo bitno ko otvara temu niti sam sujeveran ali jel moze da se makne ona glupost sa godinom koju ce pojesti skakavci da ne ulazim narednih godinu dana na temu koja u naslovu ima lamentiranje nad sezonom koja nije ni pocela? Ili barem promenite naslov. 

  • Like 23
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, berti said:

Ja znam za tu pricu od ljudi i trebalo bi da je istinita. To lici na Nebojsu. Mozda je reakcija SO bila zato takva.

Ocigledno da su te lose informisali, saopsteno mu je na treningu posle Zenita ( N. ILIC kao team manager), da ide kod Filpa na razgovor oko buduceg dogovora oko raskida saradnje, on nije zeleo da napusti trening i stajao je sam na sred Pionira dok se Filip nije pojavio. Pale su teske reci naravno, otisao je i vise se nikada nikome nije javio iz kluba nego je posle prve zakasnele plate angazovao advokata iz Nemacke da naplati ceo ugovor,

Nikada se nikada vise nikome nije javio na telefonski poziv. Nikome. A advokat je imao samo cvrste smernice oko naplate celokupnog ugovora, nikakvi dogovori nisu bili moguci ako jedna strana ne zeli. 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Ocigledno da su te lose informisali, saopsteno mu je na treningu posle Zenita ( N. ILIC kao team manager), da ide kod Filpa na razgovor oko buduceg dogovora oko raskida saradnje, on nije zeleo da napusti trening i stajao je sam na sred Pionira dok se Filip nije pojavio. Pale su teske reci naravno, otisao je i vise se nikada nikome nije javio iz kluba nego je posle prve zakasnele plate angazovao advokata iz Nemacke da naplati ceo ugovor,

Nikada se nikada vise nikome nije javio na telefonski poziv. Nikome. A advokat je imao samo cvrste smernice oko naplate celokupnog ugovora, nikakvi dogovori nisu bili moguci ako jedna strana ne zeli. 

Ok, hvala na pravoj informaciji

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

Ocigledno da su te lose informisali, saopsteno mu je na treningu posle Zenita ( N. ILIC kao team manager), da ide kod Filpa na razgovor oko buduceg dogovora oko raskida saradnje, on nije zeleo da napusti trening i stajao je sam na sred Pionira dok se Filip nije pojavio. Pale su teske reci naravno, otisao je i vise se nikada nikome nije javio iz kluba nego je posle prve zakasnele plate angazovao advokata iz Nemacke da naplati ceo ugovor,

Nikada se nikada vise nikome nije javio na telefonski poziv. Nikome. A advokat je imao samo cvrste smernice oko naplate celokupnog ugovora, nikakvi dogovori nisu bili moguci ako jedna strana ne zeli. 

 

Dosta naivan potez kluba. Davati otkaz bez nekog prethodnog razgovora o uslovima raskida, a znaš da SO drži konce u svojim rukama i može da traži naplatu celog ugovora.

 

Da ne ulazimo u to dal je od Obradovića velikog zvezdaša fer il nije fer, sami smo sebe sterali u ćošak.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Dosta naivan potez kluba. Davati otkaz bez nekog prethodnog razgovora o uslovima raskida, a znaš da SO drži konce u svojim rukama i može da traži naplatu celog ugovora.

 

Da ne ulazimo u to dal je od Obradovića velikog zvezdaša fer il nije fer, sami smo sebe sterali u ćošak.

Pa Sarac je napisao da je covek pozvan na razgovor o uslovima raskida, ali da je to kaegoricki odbio i nije hteo da izadje sa treninga vec je cekao da Filip dodje na teren i kaze sta ima. Da su pale teske reci i nakon toga je otisao bez da se ikad ikom javio. 

Ne mislim da je greska sto mu je dat otkaz. Bilo je jasno da su kola strmoglavo krenula nizbrdo i da ce se na kraju razbiti. Covek je ispostovan, dovedeni su mu igraci koje je trazio, ali prosto ne samo da nije primecen sistem i napredak u igri vec je tim izgledao sve gore i gore.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Dosta naivan potez kluba. Davati otkaz bez nekog prethodnog razgovora o uslovima raskida, a znaš da SO drži konce u svojim rukama i može da traži naplatu celog ugovora.

 

Da ne ulazimo u to dal je od Obradovića velikog zvezdaša fer il nije fer, sami smo sebe sterali u ćošak.

Nebrojeno puta smo sebi pucali u nogu na sličan način.

Link to comment
Share on other sites

SO je trebao da ide kako god da ga okreneš.

Tim mu je protiv Zenita nedvosmisleno sve rekao svojom igrom.

To njegovo odbijanje da prihvati surovu realnost bi sve jedno rezultiralo potraživanjem celog ugovora znajući koliko je sujetan i preke naravi, sve i da su mu to saopštili sred večerinke sa pijankom i šenlučenjem do dockan. 

Nie govno već se neko usro...

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Dosta naivan potez kluba. Davati otkaz bez nekog prethodnog razgovora o uslovima raskida, a znaš da SO drži konce u svojim rukama i može da traži naplatu celog ugovora.
 
Da ne ulazimo u to dal je od Obradovića velikog zvezdaša fer il nije fer, sami smo sebe sterali u ćošak.

Ipak je ćelavi govno pre sve svega. Neću dogovor, hoću pare. Ekipa ti ni na šta ne liči, nema veze, hoću pare i bonuse.
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, kokodakalo said:

Pa Sarac je napisao da je covek pozvan na razgovor o uslovima raskida, ali da je to kaegoricki odbio i nije hteo da izadje sa treninga vec je cekao da Filip dodje na teren i kaze sta ima. Da su pale teske reci i nakon toga je otisao bez da se ikad ikom javio. 

Ne mislim da je greska sto mu je dat otkaz. Bilo je jasno da su kola strmoglavo krenula nizbrdo i da ce se na kraju razbiti. Covek je ispostovan, dovedeni su mu igraci koje je trazio, ali prosto ne samo da nije primecen sistem i napredak u igri vec je tim izgledao sve gore i gore.

 

Da. Pozvan je bio na razgovor o uslovima o raskidu saradnje. Znači odluka o raskidu je več bila donešena. A od njegove dobre volje je bilo odvisno dal če nam nakon toga ići na ruku ili neče. 

 

Kao što sam rekao, daleko od toga da je situacija bila laka za izvesti. Ali ovako smo baš ostavljeni na (ne)milost Saše Obradovića.

 

Kao prvo, nije trebalo da mu se daje garantovani ugovor od tri godine. A kad si ga več dao, onda nemoreš jednostrano raskidati saradnju posle 3 meseca, jer nismo klub koji to može da si priušti. Ili videti sa Obradovićem dal je spreman izaći u susret. Ili ga pustiti još koji mesec, da preokrene stvari na rezultatskom planu. Ili da izgubi još 2-3 utakmice 30 razlike, uvidi da stvarno ne ide više i da se pokupi sam.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zamislite koliko je to teska odluka bila(na kraju osvajanjem ABA ispravna) kada je Covic smenio trenera kog je godinama prizeljkivao na klupi, i kada se to desilo jos je ugovor bio na dve tri sezone. Obradovic da naplati pare koje zasluzuje i to je to. Bas me zanima njegov sledeci klub. Sredina EC ili LS. Kao i Tomic... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ulicni basketas said:


Ipak je ćelavi govno pre sve svega. Neću dogovor, hoću pare. Ekipa ti ni na šta ne liči, nema veze, hoću pare i bonuse.

A za sta mu konkretno idu bonusi... sto nas je ukanalio da se ni ruke vise ne vide.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Načekali bi se mi da Obradović sam ode zbog rezultata...posebno bez publike. Ali da ne sviramo mnogo... takav ugovor smo mi ponudili a on potpisao. Ja sam iskreno i pored svega očekivao da će otići sa više šmeka. Ispizdeo je on i na sebe, i na zlu sudbu i na matični klub...samo obrnutim redosledom.

Em ga plaćamo, em ljut.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...