Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

27 minutes ago, Predragdjape said:

Losmi aka "Radonja i Ja". Dzaba lubis tastaturu, nikome nije u interesu da se klubovi privatiziju(sem navijacima ali koga briga za njih)...

Ja sam siguran da kada bi dosao neki Branko i privatizovao KK Crvenu Zvezdu, da bi ovde bila kuknjava kako je klub svih nas, a ne smo jednog coveka, a da ne pricamo  o raznim ultrakopovima.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vec smo bili BATovani proslih sezona. Pa se sve resavalo i dovodjenja su lepa pojacanja. Mada sam siguran da su neka BATovanja namerno izrezirana, da bi ispalo kako nam je teska situacija u kasi i kako nam drzava ne pomaze tako obilato kao sto se prica. Simonovic na primer, koji nas je kao tuzio a posle se vratio kod nas da igra, jer se Covic nije ni ljutnuo na njega. Cak je i Simon jako blizak klubu.

 

Previse se drami.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Vlada_79 said:

Vec smo bili BATovani proslih sezona. Pa se sve resavalo i dovodjenja su lepa pojacanja. Mada sam siguran da su neka BATovanja namerno izrezirana, da bi ispalo kako nam je teska situacija u kasi i kako nam drzava ne pomaze tako obilato kao sto se prica. Simonovic na primer, koji nas je kao tuzio a posle se vratio kod nas da igra, jer se Covic nije ni ljutnuo na njega. Cak je i Simon jako blizak klubu.

 

Previse se drami.

Lako je sa onima koji su u klubu napraviti dogovor ali strani igrači se sigurno neće odreći ni jednog evra.

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2021 at 11:24 PM, Losmi17 said:

U principu se slazem.

Steph je zaista staklen i tu je bojazan velika.

A Hermanson mi nekako nije cup of tea Radonje, pa mi je malo cudno.

 

Bio bih zadovoljan.

Pojurio bih jos jednog skorera i peticu ako Noko ide i zatvorio roster.

 

Zašto Martin nije Dejanova šoljica čaja? Radi se o veoma inteligentnom igraču koji nije divlji, igra za tim, nije veliki potrošač, nije problem za svlačionicu, ume da razigra centre. Nema krvava kolena, ali nije neodgovoran. Uz Ivanovića idealan za ono što nama treba, ako možemo da platimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, bosMan_jr said:

A sto se tice ove klasifikacije EL ekipa i EC ekipa, pa po tom principu bi jedna ista ekipa zauvek igrala EL jer:

dobije mnogo veci budzet jer igra EL ~> osvoji ABA jer ima mnogo veci budzet ~> igra EL ~> dobije mnogo veci budzet jer igra EL ~> osvoji ABA….

tako da i nije mi neki princip, obezbedi sebi nedrzavne sponzore pa se kurci (vazi za obe ekipe)

Netacno: bolji trener - losiji trener; ubod igraci - promasaj igraci; vecina zdrava - ucestale povrede; razvoj / napredak igraca u toku sezone (Dobric) - raspad (nazadovanje) ili stagniranje igraca 

I da, neki kriterimu mora da se postavi.

1 - Ako drzava daje, onda je to kriterijum uspeha.

2 - Ako daje firma, onda je to marketinski potencijal, navijacka pripadnost... a to je na firmi / vlasniku da proceni. 

Kako je trenutno u nasoj drzavi, cak ni br. 1 gore nije ispostovan, da ne pominjem obezbedjivanje sponzorstava  

Link to comment
Share on other sites

Da, uopšte se nije dalo dovoljno pažnje tom potezu (negativne pažnje).

 

Da zanemarimo to što je on jedna od otprilike 6 legendi kluba koje imamo, potpišeš trenera za nemali novac, najavljuješ novi početak, velike planove i onda ga otpustiš posle 3 meseca i nećeš da mu platiš?

 

Bukvalno managment level 1001

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo para bacili na levatske igrace i trenere poslednjihpar godina to je jezivo. Bata da hoce da ga skine uradio bi to odavno, ne bi ga zvao na svaku svoju televiziju. Dobro je upoznat dr Nebojsha sa ovim sto se dogadja, samo nece doci i reci, jbga sve znam...idu izbori, dugo smo ih jahali, sad moraju oni bar dok ne prodju izbori...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...