Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

7 minutes ago, alcesta said:

Kako je to sve gori ako ga je u zadnje vreme popravio? :classic_biggrin:

Cipi jako siguran opet, kao na početku meča.

Sve gori kad gledamo overall karijeru.

Kad kazem popravio, to mi je utisak za ovu sezonu sljake, znaci jedan kratkorocan period.

Doduse ima do toga sto se ds igraju cesto na ovoj podlozi i efektivniji su.

Nespretno sam se malo izrazio u prerhodnom postu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Sto ne za Zvereva?

Bio je na putu da mi opet postane simpatičan otkako se primirio, a onda je izbio onaj skandal s njegovom bivšom i jeste da ništa nije dokazano ali ne mogu baš to da ignorišem i da mi bude stalo da dobije, u najboljem slučaju sam neutralna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Mislim da ce biti isprasen, kog da dodje od Novak/Rafa

To je vec drugo pitanje, da vidimo prvo sta ce ostati od njih dvojice (od dugmica) posle polufinalnog susreta ................................ 😬

Link to comment
Share on other sites

Cipi odličan, ali Danil stvarno nije ni zaslužio pobedu s ovakvim korišćenjem prilika. Krv propljuješ za brejk prednosti posle 2 sata i onda ga pokloniš protivniku s mašnicom.

36 minutes ago, Drakaris said:

Mislim da ce biti isprasen, kog da dodje od Novak/Rafa

U hipotetičkoj neverovatnoći Novaka u finalu uopšte nisam sigurna da se ne bi ponovio Vavrinka. Rafa će makar pretendentima pokazati da još malo pričekaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

U hipotetičkoj neverovatnoći Novaka u finalu uopšte nisam sigurna da se ne bi ponovio Vavrinka. Rafa će makar pretendentima pokazati da još malo pričekaju.

A trebalo bi reci i da je tada Vavrinka bio u najboljoj formi u zivotu. Ja jace jednorucne bekhend vinere u zivotu ne videh. Cicipas je smesan u odnosu na Vavrinkin nivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Cipi odličan, ali Danil stvarno nije ni zaslužio pobedu s ovakvim korišćenjem prilika. Krv propljuješ za brejk prednosti posle 2 sata i onda ga pokloniš protivniku s mašnicom.

U hipotetičkoj neverovatnoći Novaka u finalu uopšte nisam sigurna da se ne bi ponovio Vavrinka. Rafa će makar pretendentima pokazati da još malo pričekaju.

Bogme, teska je ovo, maltene i nemoguca misija za Novaka, da dobije dva najbolja igraca na sljaci u ovom trenutku .......................

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

A trebalo bi reci i da je tada Vavrinka bio u najboljoj formi u zivotu. Ja jace jednorucne bekhend vinere u zivotu ne videh. Cicipas je smesan u odnosu na Vavrinkin nivo.

Pa koliko je Cicipas daleko od tadašnjeg Vavrinke, toliko je negde i sadašnji Novak daleko od tadašnjeg.

 

1 minute ago, jevrem69 said:

Bogme, teska je ovo, maltene i nemoguca misija za Novaka, da dobije dva najbolja igraca na sljaci u ovom trenutku .......................

Nema potrebe da se zamaramo drugim, prvi je sasvim dovoljan :classic_biggrin:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ha, promašio sam Zvereva za jedan set, drugo četvrfinale sam pogodio rezultat.

 

Odličan rezutlat za Medu, ne sme se zaboraviti da do sada nikad nije prošao u drugo kolo.

8 minutes ago, alcesta said:

Pa koliko je Cicipas daleko od tadašnjeg Vavrinke, toliko je negde i sadašnji Novak daleko od tadašnjeg.

 

Nema potrebe da se zamaramo drugim, prvi je sasvim dovoljan :classic_biggrin:

 

Ako pobedi Beretinija, Noksa protiv Nadala ne može nikako, NIKAKO da odigra gore nego prošle jeseni (prvi servis nije radio uopšte a zadnji set je bio blizu taj brejka).

 

Aj malo manje defetizma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ja smanjim defetizam onda sam ga tek ukopala potpuno, be careful what you wish for :classic_biggrin:

Doduše što kaže Mek to radi samo kad nije namerno :classic_cool:

A da može bolje naravno, bukvalno je u svakom njihovom ranijem meču na RG igrao bolje nego prošle godine. Samo daleko je odatle do pobede.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, wwww said:

Bitno da se on otarasio sljake za narednih godinu dana :lol_2:

 

Svi (osim Rafe i Rafinih navijača) su se otarasili šljake za narednih godinu dana. Pod utiskom smo dva slema na šljaci u zadnjih 9 meseci.

2 minutes ago, alcesta said:

Ako ja smanjim defetizam onda sam ga tek ukopala potpuno, be careful what you wish for :classic_biggrin:

Doduše što kaže Mek to radi samo kad nije namerno :classic_cool:

A da može bolje naravno, bukvalno je u svakom njihovom ranijem meču na RG igrao bolje nego prošle godine. Samo daleko je odatle do pobede.

 

(ako Noksa pobedi) Gledaj polufinale, ne moraš da smanjuješ defetizam, je l' OK?

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...