Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Deluje mi kao da Zverev moze danas da kiksne, Fokina ima iznenadjujuce veoma dobru sezonu na sljaci, gde je uglavnom ispadao od najboljih tenisera.

 

Ono sto se daje primetiti da on polako sve vise postaje konstantniji na GS turnirima. US Open finale, na AO je naleteo na Novaka u QF, pa mu se moze oprostiti i sada ima lepu sansu da se dokopa polufinala. Ne bi me cudilo da uskoro postane i sampion.

Link to comment
Share on other sites

Badosa sad bacila reket, bas onako agresivno, komentator kaze da je mislio da je bilo u pravcu linijskog, ali se na srecu nista nije desilo. I nije dobila CV (za bacanje reketa). Cisto da se pribelezi.

Link to comment
Share on other sites

Ocekivao sam pobedu Badose, ali od sredine prvog seta se bas stisla i tek se vratila kada je bila priterana uza zid. U dobroj je formi, ovo je generalno odlican rezultat, ali i propustena velika sansa. Zidansek je povremeno igrala kao u transu, one spasene BL kod 6-6 su neverovatne, ali mislimda ce je naredna protivnica dobiti na njenu nekonstantnost. Pavljecenova je ovde najiskusnija, ima i nekoliko dobrih RG iza sebe, i nikada nije bila bliza finalu (nisam siguran ni da je uspela ikada da udje u polufinale GS), ali silini porazi u 1/4 finalima govore dosta i o tome kako igra kada je pritisak veci. Ribakina je odlicna bila protiv Serene, ako odigra na tom nivou tipujem na nju.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš mi žao Badose, ko zna kad će opet imati ovakvu priliku... u stvari svaka od njih osim Ige.

5 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Koliko sam shvatio, ovaj lik je Federerov fan, ali u par navrata je vrlo objektivno i korektno analizirao mečeve, bar ono što sam ja gledao... npr,  finale W 2019. Pogledaću kasnije svakako. 

Jeste, budu mu baš dobre analize, posebno kad gostuje Stiv Flink, mada Flink ume da pretera s analizom svakog poena bukvalno, to mi je već malo previše :classic_biggrin: 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Dobro....pošto ste generalno smorili ko skupština, i niko neće da se prebaci na neku drugu temu, a moderatore očigledno boli neka stvar da se bakću...čitamo se tamo negde kad krene Wimbledon, valjda će do tada ova jebena tema da ode ad acta. 

Moderatori rade :classic_sleep: a da se ne lazemo vecina uziva u ovome, posto se ponavlja 365. put

 

Pocisticu temu kad se malo odmorim, ali smatrajte da ste zavrsili, kakva god da je argumnetacija u pitanju, jednostavno ste dosadni preko svake mere koliko god da ste u pravu. Vazi bukvalno za sve koji su nasli za shodno da cepaju dlaku. 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...