Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

18 minutes ago, Milutinov Tata said:

Sta mislis, koliko teniserki je dobilo Serenu i otislo do kraja?

Taman sam htela da pitam postoji li neka njena kletva kao ona Rafina :classic_biggrin:

Osaka i Enan su mi očigledni odgovori, a inače ako ne računamo finala izmešali su mi se rezultati na svim slemovima. Pretpostavljam da Bartoli nije osvojila W one godine kad je dobila Serenu? 

Edit: kako sam zaboravila Venus :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Nema druge, ja cu do kraja navijati za Pavljucenkovu, ona je cesto bila u senci  sem u nekom periodu pre mozda desetak godina kada je cini mi se bila nadomak top 10 (secam se samo da je imala puno uspeha protiv Jelene, ali je zato Ana za nju bila streptomicin). Ovo joj je trenutak (sto tata kaze)  da posto je probila barijeru zvanu cetvrtfinale slema, konacno ode do kraja.

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Zvereva ako stručni tim, familija budu obuzdali u vezi strasti doguraće daleko. 
Voli Vadžajnu više nego lebac što mu ovaj tenis donosi.
E onda će moći da se približi fanaticima u predanosti Rafi, Nolu, Fedexu. 
Pre bih rekao da će Fokina dalje dogurati u karijeri.

 

Ustvari ovoj trojici  će retko ko moći da se približi pa minimum deceniju još.


 

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

Fokina je doslovno pociscen u drugom i trecem setu. Nece biti nimalo lako kome god da prodje od Cicipas/Medvedev

28 minutes ago, Ciomi said:

Poenta, svaka čast Fokini za sve što je priredio na ovom turniru uključujići 1. set sa Zverom.

Pa ne znam, nema 40 godina, kao Federer, moze valjda da uzme vise od 6 gemova u mecu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Pa nije ovo video igrica hahhha...

Da li gledaš mečeve temeljno ili samo onako baciš pogled dok te koncetracija služi?

Ovo je jedan na jedan sport! Momak je ostvario veliki uspeh na ovom turniru.

Hiperbarična komora, verovatno ti se to muva po lobanjici...

 

 

Edited by Ciomi
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ciomi said:

Pa nije ovo video igrica hahhha...

Da li gledaš mečeve temeljno ili samo onako baciš pogled dok te koncetracija služi?

 

Ne gledam, ali znam koliko telo moze ako se fino radi. Rekreativci rade na njivi po ceo dan i onda dodju na kosarku na termin i komotno trce 2/3 sata. Fokina jadan decko, koji je cak i profesionalac, ne moze da se sastavi na ovom mecu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...