Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

I na sve ovo jos stize i vest da je selektor poklekao u drugom kolu kvalifikacija za turnir u Notingemu .................. pa crni Vico, nekada si zario i palio po travnatim terenima Britanije 😂  ...................... elem, ja sam na poslu i malo sam iskljucio strim za pracenje Novakovog meca ............... cucemo se za jedno sat vremena, ili kada mali bude popustio ili kada sve bude otislo u pm ..........................

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Italijan šalje gromove a Novak ponovo balonke po sred terena... Od starta je izašao bez poverenja u svoje udarce.

Ne mogu da gledam, ali pokušavao je zadnjih nedelja da ubaci te balone u repertoar i na drugim mečevima, a s druge strane sam ima dosta problema kad ih dobije od protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da gledam, ali pokušavao je zadnjih nedelja da ubaci te balone u repertoar i na drugim mečevima, a s druge strane sam ima dosta problema kad ih dobije od protivnika.
Musetijeve lopte idu tik pored linije, Novakove uglavnom po metar ipo i više od linije, mahom po sredini.

Kao da nema herca da bar malo krene da rizikuje, a sa takvom njegovom igrom i ovakvom igrom protivnika to se uvek, ali uvek završi loše. I sada će ukoliko nešto drastično ne promeni...
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CheshireCat said:

 

Mek, svestan si svojih moći i radiš to namerno!

 

Radi samo ako stvarno mislim to sto napisem, ne mogu protiv sebe jbg.

 

Al ne znam sta se cimate, dobija ovo svakako, turnir ne osvaja svakako. Meni bi bilo potpuno svejedno kad ce da ispadne. Cak i bolje da ne dodje do Nadala zbog tog dragocenog H2H-a Djokovicevim navijacima.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Just now, CheshireCat said:

 

Mek, svestan si svojih moći i radiš to namerno!

 

Ne, to pali samo kad je on 100% iskren.

Dakle, da je mislio da Muzeti ima sansu, a da je napisao bice laganih 3:0 za Djokovica, ne bi se ovo desavalo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

 

Radi samo ako stvarno mislim to sto napisem, ne mogu protiv sebe jbg.

 

Al ne znam sta se cimate, dobija ovo svakako, turnir ne osvaja svakako. Meni bi bilo potpuno svejedno kad ce da ispadne. Cak i bolje da ne dodje do Nadala zbog tog dragocenog H2H-a Djokovicevim navijacima.

Cestitke Talijanu na prolazu dalje.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

I Nadala bi dobro namucio, kako ne vidis kakve udarce daje.

Ma daj, urnisao bi mu nadal bh sa fhom.

Ima potencijala klinjo, al kad imas patuljka s druge strane koga boli leva pertla...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...